Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Nálam is még bizonytalan szeptember 10., lehet, hogy nem leszünk itthon azon a hétvégén. :(

 

Dzséjt, rendes vagy, hogy nem akarsz kiszúrni a kollégákkal :) Nem mindenütt van így.

Tényleg rendes. :) No de ez lenne a normális, főleg, mert jótett helyébe általában jót kap az ember, de legalább is így nagyobb az esélye, hogy vele sem fognak kiszúrni. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon szeptemberi szombati dátumot kell megcélozni amikor mindenki ráér. Semmibe sem tart eltolni. Én már rengeteg bulit szerveztem és rájöttem arra hogy több dátumot kell megadni,. Szeptemberben van még a 24 meg a 31. Hátha akkor többeknek jó, vagy még a szeptember 3. Felnőttek vagyunk, össze lehet ezt hozni.

 

Azaz ki érne rá és melyik hétvégén a maradék szeptemberi dátumokon? Itt simán variálhatunk. Ok Bomarrnál és Pildinél konkrét dátumok vannak a helyzetükből adódóan, a Katica viszont tök rugalmas.

 

Még annyit, hogy legfeljebb akkor a tali nálam novemberben lenne.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép a jószándékod, Frenkie, de az a helyzet, hogy kicsi az esélye, hogy mindenki ráérjen, másrészt bárkinek közbejöhet valami, ami miatt mégsem tud menni, pedig előzetesen jelezte, lásd pl. jómagam.

Ezt a talit Ody szervezi, legyen akkor, amikor neki a legjobb. :) Attól még lehet jó, hogy csak páran lesztek. És az én menetelem sem reménytelen, egyelőre csak bizonytalan. Ha nem utazunk el, akkor megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép a jószándékod, Frenkie, de az a helyzet, hogy kicsi az esélye, hogy mindenki ráérjen, másrészt bárkinek közbejöhet valami, ami miatt mégsem tud menni, pedig előzetesen jelezte, lásd pl. jómagam.

Ezt a talit Ody szervezi, legyen akkor, amikor neki a legjobb. :) Attól még lehet jó, hogy csak páran lesztek. És az én menetelem sem reménytelen, egyelőre csak bizonytalan. Ha nem utazunk el, akkor megyek.

Nem én szervezem. :) Én csak felvetettem mi lenne ha... Ez még nem szentírás. Természetesen ha nem érnek rá az emberkék, akkor majd lesz máskor. De hogy én többet nem hozok fel ilyet az is biztos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem én szervezem. :) Én csak felvetettem mi lenne ha... Ez még nem szentírás. Természetesen ha nem érnek rá az emberkék, akkor majd lesz máskor. De hogy én többet nem hozok fel ilyet az is biztos. :D

 

 

Nyugodtan lehet felhozni. Csak fel kell készülni hogy lehet hogy át kell alakítani. Az élet hoz olyat az emberek életébe ami szombatonként van. Pl Karrdénak a suli, Dzséjtnek a munkahelye. Erről nem igazán tehetnek, szerintem simán eljönnének ha tehetnék.

 

Pildi: Szerintem Odynak meg nekem mindegy általában, nincs családunk, nem melózunk szombaton stb. Olyanokhoz kell igazodni ilyenkor akiknek szombatonként lemondhatatlan programjuk van. Ezt meg is világítanám. Van egy társaság melynek tagja vagyok és az egyik hölgy nővér. Mindig azon szombaton találkozunk mikor ő nincs beosztva. Mert mi tudunk rugalmasak lenni, ő nem.

 

Ezt simán rá lehet húzni ezen társaságra is. Dzséjt és Misskarrde-nek vannak olyan programjai, amik áttehetetlenek. Azaz célszerű olyan szombaton talit csinálnak amikor ők ráérnek(mert mi tudunk alkalmazkodni). Természetesen neked ott a család, te sem könnyen mozogsz, de azt vettem észre hogy azért rugalmas vagy te is. Ez nem csak rendesség kérdése, hanem célszerűség és átgondolás. Lehet tali azon szombaton is amin 2 ember ér rá, De sokkal jobb ha többen vagyunk így tudunk szinte mindenkivel talizni.

Ezt anno nagyon megtanultam.

Az én talim is akkor lesz mikor a legtöbb ember ráér, mert én tudok alkalmazkodni.

A szeptember 10 meg nem kőbe vésett dátum csak egy javaslat volt. Vagyunk annyira értelmesek szerintem, hogy simán tudunk olyan időpontot találni amikor a többségnek jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más is írhatja, hogy legyen tali, nem csak én. ;)

 

Én írtam tavaly decemberben ,de rájöttem hogy nem volt jó ötlet. :D Na majd én is figyelem a dolgokat és akkor én is javaslok, időpontokat. Különben egyfajta rendszer már van. Év elején valamikor Katica, majd nálad, majd Bomarr, utána Pildi, utána Katica, majd ugye nálam ősszel. Igazából egy évben 2 Katica-talit szoktunk csinálni, tavasszal, meg ősz elején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodtan lehet felhozni. Csak fel kell készülni hogy lehet hogy át kell alakítani. Az élet hoz olyat az emberek életébe ami szombatonként van. Pl Karrdénak a suli, Dzséjtnek a munkahelye. Erről nem igazán tehetnek, szerintem simán eljönnének ha tehetnék.

Igen, és épp ezért hozzák fel ők, és ne én vagy Te, akiknek gyakorlatilag holt mindegy mikor van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani. :) Valóban, bárki javasolhat tali időpontot, de általában Te szoktál, Ody, és azokból a talikból lesz is program aztán, néha több, néha kevesebb résztvevővel. :) De ez senkitől nem veszi el a lehetőséget, hogy javasoljon időpontot, csak éppen nem szoktuk megtenni, hanem inkább csatlakozunk (ha tudunk és érdekel) a meghirdetettekhez.

 

Szóval szerintem maradjon a szeptember 10., és reméljük, hogy minél többen jönnek majd (magamat is ideértve). :) Végül is még van 4 hét addig, talán lehet a lehetőségeket variálni (ahol ez lehetséges).

 

Mellesleg olyan jó lenne már, ha itt aktív, de élőben még nem ismert fórumosok is eljönnének egyszer, mint pl. Obi1. :P De jöhetne a TCW érában csatlakozott, Budapesten (vagy attól elérhető távlságban lakó) lakó ifjú nemzedék is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani. :) Valóban, bárki javasolhat tali időpontot, de általában Te szoktál, Ody, és azokból a talikból lesz is program aztán, néha több, néha kevesebb résztvevővel. :) De ez senkitől nem veszi el a lehetőséget, hogy javasoljon időpontot, csak éppen nem szoktuk megtenni, hanem inkább csatlakozunk (ha tudunk és érdekel) a meghirdetettekhez.

 

Szóval szerintem maradjon a szeptember 10., és reméljük, hogy minél többen jönnek majd (magamat is ideértve). :) Végül is még van 4 hét addig, talán lehet a lehetőségeket variálni (ahol ez lehetséges).

 

Mellesleg olyan jó lenne már, ha itt aktív, de élőben még nem ismert fórumosok is eljönnének egyszer, mint pl. Obi1. :P De jöhetne a TCW érában csatlakozott, Budapesten (vagy attól elérhető távlságban lakó) lakó ifjú nemzedék is. :)

 

Na ezzel egyetértek. Pl Darth Sky jöhet.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellesleg olyan jó lenne már, ha itt aktív, de élőben még nem ismert fórumosok is eljönnének egyszer, mint pl. Obi1. :P De jöhetne a TCW érában csatlakozott, Budapesten (vagy attól elérhető távlságban lakó) lakó ifjú nemzedék is. :)

Ha fixáltok egy időpontot elnézek. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.