Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Köszi, szerintem is baromi jó volt. :)

 

Sajnos már nem olvastam ezt a hozzászólást, csak most, így remélem, mástól kaptál telefonszámot :)

Voltatok olyan dögök hogy nem kaptam egy darabot se. :D

 

Frenkie: 400-ért Ászokat? Háhá, jó vicc. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltatok olyan dögök hogy nem kaptam egy darabot se. :D

Na majd akkor legközelebb megadom az enyém, ha gondolod (igazából már bebizonyosodott régebben, hogy ilyenkor kellenek a telefonszámok, mert bármi közbejöhet, két órát késhet a vonat is, és a többi) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, szerintem is baromi jó volt. :)

 

Voltatok olyan dögök hogy nem kaptam egy darabot se. :D

 

Frenkie: 400-ért Ászokat? Háhá, jó vicc. :D

 

 

Miért mennyiért akarsz berúgni? Ingyen nem megy. :D A telszámomat én is szívesen megadom neked csak tegnap nem láttam a beírást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Nálam igen erősen kétséges, hogy egyáltalán eljutok-de, szóval időpontra sem mondok semmit. Sajnos besűrítik a vizsgákat dec. első felébe (több tanár is felhívta a figyelmet, hogy elvár minket decemberben), így valószínűleg ezt most kihagyom, de végleg majd előtte írom be, hogy tudok-e menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

En nem tudom meg a dolgot, de szerintem eltudok menni. Sajnalom ha Karrde nem jossz, jot beszelgettunk multkor. :) Amugy nagyon ragaszkodtok a Kaves katicahoz? Nem rossz hely, de 2-3x olyan draga mint egy atlagos hely. Tudom hogy ez mar nalatok tradicio, de nekem kicsit draga ket sorert kidobni ezer forintot. Par utcaval beljebb van pl egy jo hely, ott voltunk par hete szuletesnapozni. Van galeriahelyseg, ami nem dohanyzo, egy sor 230 volt es nincsen messze a masiktol. Kb annak a sarkan van az ipoly utca, ott kell bemenni, es a podmaniczky magassaganal van. Csak egy otlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hangzik, már ha beleszólhatok :) A Nyugati környéke azért szempont, mert többen is vonattal jövünk, vagy metróval, és ne kelljen sokat utazni, átszállni. Mivel ez az ajánlott hely nincs messze, kipróbálhatnánk.

Obi1, megpróbálok ott lenni, ha csak két óra hosszat is, igazából aznapra talán lesz két vizsgám (ha csak az egyiket nem passzolják át másik szombatra), ha délelőttre kijön mindkettő, akkor be tudok nézni, ez még elválik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

En nem tudom meg a dolgot, de szerintem eltudok menni. Sajnalom ha Karrde nem jossz, jot beszelgettunk multkor. :) Amugy nagyon ragaszkodtok a Kaves katicahoz? Nem rossz hely, de 2-3x olyan draga mint egy atlagos hely. Tudom hogy ez mar nalatok tradicio, de nekem kicsit draga ket sorert kidobni ezer forintot. Par utcaval beljebb van pl egy jo hely, ott voltunk par hete szuletesnapozni. Van galeriahelyseg, ami nem dohanyzo, egy sor 230 volt es nincsen messze a masiktol. Kb annak a sarkan van az ipoly utca, ott kell bemenni, es a podmaniczky magassaganal van. Csak egy otlet.

A Katica már törzshely, ráadásul nagyon jó a forralt boruk is. :) Persze ha a többiek benne vannak, elmehetünk a másik helyre is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beírom a december 10-et, és remélem, nem jön közbe semmi. :) Én szeretem a Katicát, de benne vagyok, hogy próbáljuk ki a másik helyet, hátha más szempontból is jobb, nem csak árban, vagy legalább hasonlóan jó. Obi1, pontosan mi a neve?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beírom a december 10-et, és remélem, nem jön közbe semmi. :) Én szeretem a Katicát, de benne vagyok, hogy próbáljuk ki a másik helyet, hátha más szempontból is jobb, nem csak árban, vagy legalább hasonlóan jó. Obi1, pontosan mi a neve?

Hülye vagyok, nem Podmaniczky, az másik kerület. :D Pozsonyi utca.

 

Pozsonyi söröző. De amúgy van 100 másik hely is a környéken, ha gondoljátok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülye vagyok, nem Podmaniczky, az másik kerület. :D Pozsonyi utca.

 

Pozsonyi söröző. De amúgy van 100 másik hely is a környéken, ha gondoljátok.

Forralt bor legyen. :P Én továbbra is a Katicát favorizálom. szeretem a megszokott dolgokat. Biztos a kor teszi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg hogy legyen forralt bor és a színvonal minimum olyan legyen mint a Katicában. Azaz ne ragadjon a padló és ne a full alkeszok törzshelye legyen. Én is a Katica híve vagyok különben.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem megtaláltam a Pozsonyi sörözőt a neten, de sajnos két nagy hibája van: forralt borról nincs infó, és normális ennivalót nem tartanak. :( Csak ropi van és chips, ami azért több órán át elég kevéske tud lenni.

 

http://hovamenjek.com/xiii-kerulet/pozsonyi-sorozo.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem megtaláltam a Pozsonyi sörözőt a neten, de sajnos két nagy hibája van: forralt borról nincs infó, és normális ennivalót nem tartanak. :( Csak ropi van és chips, ami azért több órán át elég kevéske tud lenni.

 

http://hovamenjek.com/xiii-kerulet/pozsonyi-sorozo.html

És ez ahogy elnézem sokkal messzebb van a Katicánál nem? Én a Katicára szavazok, akár ragad a padló, akár nem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez ahogy elnézem sokkal messzebb van a Katicánál nem? Én a Katicára szavazok, akár ragad a padló, akár nem. :)

A távolság nem vészes, szerintem nem lehet lényeges különbség, csak a Duna irányába kell menni a Nyugatitól. De én is inkább a Katicára szavazok a felvetéseim miatt. :) A padlóragadást nem vettem észre, egyébként ilyesmi bármely sörözőben előfordulhat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, én megpróbáltam. :D

 

Forralt bor ügyben fellehet őket keresni, kétlem hogy tél alkalmával frissítenék mindig a (nem is a saját) honlapjukat, szerintem az van. Sőt, az italakcióknál még mindig februári kínálat van.

 

Hát, nincs sokkal messzebb, mint már mondtam a Lehelnél kell besétálni pár utcát.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, én megpróbáltam. :D

 

Forralt bor ügyben fellehet őket keresni, kétlem hogy tél alkalmával frissítenék mindig a (nem is a saját) honlapjukat, szerintem az van. Sőt, az italakcióknál még mindig februári kínálat van.

 

Hát, nincs sokkal messzebb, mint már mondtam a Lehelnél kell besétálni pár utcát.

Akkor derítsd ki a forralt bort. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, én megpróbáltam. :D

 

Forralt bor ügyben fellehet őket keresni, kétlem hogy tél alkalmával frissítenék mindig a (nem is a saját) honlapjukat, szerintem az van. Sőt, az italakcióknál még mindig februári kínálat van.

 

Hát, nincs sokkal messzebb, mint már mondtam a Lehelnél kell besétálni pár utcát.

Forralt bor témában egyetértek, most már csak valami szendvicsről is kéne infót kapni, és felőlem megpróbálhatjuk. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infót. :) Ha a taliig nem derülne ki a forralt borról semmi, majd felhívom őket, és megkérdezem. Egyébként meg az is lehet, hogy odamegyünk, és ha mégsem tetszik annyira, vagy nincs ez vagy az, amit fontosnak tartunk, még mindig mehetünk a Katicába. Gyakorlatilag nincs vesztenivalónk, hogy kipróbáljuk. A két hely kb. 10 perc gyalogútra lehet egymástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.