Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Jaj tényleg, ok. :D

 

Akkor eddig Karrde, Pildi, Bomarr és Én. ennyi a létszám.

 

Más esetleg? Sky? KisKósa? Werebazs? De ide most írhattam volna bárkit. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés, már én is gondoltam arra, hogy ideje volna megbeszélni. Ha lehet, ne túl korán találkozzunk, mondjuk 12-13 óra felé, mert úgy néz ki, nekem más dolgom is volna délelőtt Pesten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretnék felmenni előbb is mert ráérek. Valaki csatlakozik hozzám?

Én 11 körül gondoltam, de talán félórával előbb még szóba jöhet. :)

 

Jó kérdés, már én is gondoltam arra, hogy ideje volna megbeszélni. Ha lehet, ne túl korán találkozzunk, mondjuk 12-13 óra felé, mert úgy néz ki, nekem más dolgom is volna délelőtt Pesten.

Ha délben tudnál csatlakozni, akkor még nem fogunk nagyon belemelegedni a beszélgetésbe. :) Én azért nem támogatnám a délutáni kezdést, mert este koncertre megyek, és ez behatárolja, meddig maradhatok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha délben tudnál csatlakozni, akkor még nem fogunk nagyon belemelegedni a beszélgetésbe. :) Én azért nem támogatnám a délutáni kezdést, mert este koncertre megyek, és ez behatárolja, meddig maradhatok.

Jó gondolat, de sajnos még az 1 órás érkezés sem teljesen biztos, több mindentől is függ, szóval meglátjuk. Max. benézek egy hellóra, aztán irány tovább. Előreláthatólag kb. meddig tudnál maradni?

És akkor hova is megyünk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jó a Katica. Ody, akkor fél 11-kor talizzunk a Katicánál, rendben?

 

Jó gondolat, de sajnos még az 1 órás érkezés sem teljesen biztos, több mindentől is függ, szóval meglátjuk. Max. benézek egy hellóra, aztán irány tovább. Előreláthatólag kb. meddig tudnál maradni?

Kb. fél 6-ig tudok maradni, szóval azért még van mozgástér délután is. Talán egy hellonál több is belefér majd. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. fél 6-ig tudok maradni, szóval azért még van mozgástér délután is. Talán egy hellonál több is belefér majd. :)

Igen, van, ha meg nekem nem jön úgy össze a délelőtt, ahogy terveztem, én is előbb odaérek, vagyis 11-14 között bármikor beeshetek az ajtón.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.