Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Télen (két ünnep közt) lesz esetleg tali? Olyan rég nem láttalak már titeket.....

Úgy tűnik, hogy nem, de valószínűleg a két ünnep között egyik nap fent leszek Pesten, ha fent leszel Te is, összefuthatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ennél jobbat én sem tudok mondani, úgy néz ki. :( Sajnos olyan sokba kerülne, hogy erősen meggondolandó. A végső döntéssel a programot még megvárnám (amit mellesleg már igazán közzé tehetnének - 6 éve már november elején volt program, és ismertek voltak a részletek is), de nagyon ígéretesnek kellene ahhoz lennie, hogy igazán akarjak ott lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem amik úgy jók, hogy nem kell cserélni (gondolom szombat lesz): február 9, 16 és március 2, 9, 23. Természetesen ezek nem kőbe vésett dátumok, bármelyik hétvége jó, csak ezek azok, amiket előre nem kell jeleznem, mert amúgy sem dolgoznék. Cserét ugye előre meg kell beszélnem és benne van a rizikó, hogy akivel cserélnék, annak nem lenne jó.

Bár ha áprilisba lesz, akkor már az sem biztos, hogy lesz munkám, onnantól könnyebb a szervezés... :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nekem másodika biztos nem jó, mert 10 -én kapok fizetést. :( Ráadásul 23 körül jelenik meg az új Depeche Mode lemez, amit jó lenne egyúttal megvenni ott. Természetesen ha a többség március elején akar menni, elfogadom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.