Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésemet, csupán egy kicsit bizonytalannak érzem magam. Budapest elég nagy, és nem járok oda rendszeresen, sőt, talán már több mint egy éve annak, hogy voltam ott, és sohasem egyedül, szóval lehet, hogy nagy falatnak bizonyul , ezért az útbaigazításotokra kell támaszkodnom, vagy Dzséjt szomszéd asszisztálására, lévén, hogy ő veterán, és kéznél van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Merr, nem kell annyira tartani Budapesttől. :) Most Márciusban voltam először, s csak néztem, hogy mi lesz itt velem, hisz vagy 10x nagyobb mint Marosvásárhely, ahol simán elsétálsz valahova. De végülis nem olyan nagy dolog, ha tudod hogy honnan hova kell eljuss. Nálam volt a környékről térkép, meg menetrend, de a menetrendre nincs is szükség, mert ott a megállókban (úgyhogy csak ki kell bogarászni, hogy hol állhat meg az az "izé", ami Neked kell), s jó esetben térképre sem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katicában vagy előtte Westendnél/közelben összegyűlünk, akik odaérünk addig?

Nekem is megfelelne a Westendnél. Ha egy vonattal mennénk akkor akár majd meg is kereshetnénk egymást rajta.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megfelelne a Westendnél. Ha egy vonattal mennénk akkor akár majd meg is kereshetnénk egymást rajta.

Sajnos én csak a Ceglédről közlekedő zónázóval tudok menni, és még az sem a szokásos menetrend szerint jár, mert felújítási munkák miatt hétvégente Monortól a monori helyi menet szerint megy tovább Bp-re :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én csak a Ceglédről közlekedő zónázóval tudok menni, és még az sem a szokásos menetrend szerint jár, mert felújítási munkák miatt hétvégente Monortól a monori helyi menet szerint megy tovább Bp-re :(

Jól megbonyolították. Majd utánanézek hogy nekem melyik járat jut mert nem tudom át kell-e szállni vagy sem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én csak a Ceglédről közlekedő zónázóval tudok menni, és még az sem a szokásos menetrend szerint jár, mert felújítási munkák miatt hétvégente Monortól a monori helyi menet szerint megy tovább Bp-re :(

Ez mit jelent? A Menetrendben nem látok semmi szokatlant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami jól látszik, hogy a vonat 9:58 helyett 10:22-re ér be a Nyugatiba. Monortól a monori személy menetrendje szerint megy tovább a vonat, vagyis 17 perces várakozás után indul csak (amikor a monori személyek normális esetben indulnának, csak most a zónázó átveszi a helyüket) és mindenütt megáll. Lényegében majdnem másfélszer annyi idő alatt lehet feljutni Pestre, persze ez csak néhány hétvégén lesz így, de sajnos a jövő heti is beleesik. Ezzel kerülik ki azt, hogy hétvégén túl sok járat legyen a felújítás ideje alatt. Üllőnél vagy hol lesz valamilyen felújítás. Majd viszek olvasnivalót az útra :)

Jól meg kell nézni majd azt is, hogy mikor indul olyan járat, ami hazavisz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami jól látszik, hogy a vonat 9:58 helyett 10:22-re ér be a Nyugatiba. Monortól a monori személy menetrendje szerint megy tovább a vonat, vagyis 17 perces várakozás után indul csak (amikor a monori személyek normális esetben indulnának, csak most a zónázó átveszi a helyüket) és mindenütt megáll. Lényegében majdnem másfélszer annyi idő alatt lehet feljutni Pestre, persze ez csak néhány hétvégén lesz így, de sajnos a jövő heti is beleesik. Ezzel kerülik ki azt, hogy hétvégén túl sok járat legyen a felújítás ideje alatt. Üllőnél vagy hol lesz valamilyen felújítás. Majd viszek olvasnivalót az útra :)

Jól meg kell nézni majd azt is, hogy mikor indul olyan járat, ami hazavisz.

Köszi, hogy szóltál erről! Akkor egyértelmű, hogy gyorsvonattal megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, hogy szóltál erről! Akkor egyértelmű, hogy gyorsvonattal megyek.

Ma megnéztem pontosan, a 9-es vonattól van így, a 8-as még oké, utána pedig délután a 4 órástól mennek normál menetrend szerint.

 

Sajnos beütött az ami nálam rendre benne van a pakliban: annyi meló gyűlt fel, hogy hétvégén is dolgoznom kell. Sajnos így nem tudok menni :(

Sajnálom, hogy nem tudsz jönni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szeretnék 11-re a Katicában lenni, ha lehetséges, de mivel én tízkor érek be Pestre és egy 10-15 perc, míg átvergődöm a Westendbe, így akivel egy irányba vezet az utunk, azokhoz szívesen hozzácsapódon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.