Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Tudtam, hogy ez lesz kategória győztese: idén lesz a tízéves osztálytalálkozóm, és már egy ideje pedzegették, hogy valamikor októberben kéne tartani. Tegnap már fogadni mertem volna rá, hogy október 11-e lesz az. Nyertem! Így viszont inkább arra megyek, nem a Katicás találkozóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, az osztálytalálkozó nálam is csaknem mindennel szemben elsőbbséget élvez, ahhoz már eléggé ritka alkalom, szóval természetes, hogy azt választod. :) A középiskolást mi is meg szoktuk tartani 5 évente, és mindig jó a hangulat, sőt, mondhatni egyre jobb. Ilyen időtávlatban az ember már azzal is jóban van, akit anno nem nagyon bírt. :D Meglepő módon sokkal több a közös témánk, mint tinikorunkban volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem most szombaton volt az első ötéves találkozó, és nagyon jó élmény volt. :) Az ilyen eseményeket szerintem sem érdemes kihagyni.

 

Egyébként lehet, hogy én is részt tudnék venni a fórum talin, de azért nem ígérek semmit, mert sajnos előző alkalomkor is közbe jött valami, így legalább nem csinálok .... a számból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű! Remélem, minél többen leszünk :)

Jelen állás szerint dolgozni fogok a választáson, szóval a másnapi hajnali felkelés nem lesz egy leányálom.

Wilde, nem tudsz átjelentkezni, hogy Bp-n szavazhass?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Holtidőszakban klubnapra járni pénzpazarlás. Annak is az a lényege mint a mi találkozóinknak: találkozni személyesen a rajongó társunkkal, barátunkkal. Ők úgy teszik, mi meg máshogy. :D Vasárnap elautóztam a Katica előtt majd a Duna Plaza is megvolt. Nosztalgikus érzések beindultak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég egybehangzó vélemény.

Őszinte leszek: a 23-ás hétvégén tervezek Bp-n lenni. Előtte két héttel ezért vonakodok bevállalni a mindennel együtt 2 x 5 órás utazást. Persze az ideális az lenne ha úgy ellátnának szabadsággal mint a sokgyerekes kollégákat XD Karácsony környékén ugye tartunk még egy talit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Érthető, hogy olyan messziről nem megoldható 2 héten belül kétszer feljönni, de sajnálom, hogy így alakult. :(

Tavasszal szokott lenni még fórumtali az őszin kívül, télen csak akkor tartottunk, amikor volt valami egyéb apropója, pl. Avatar nézéskor. De persze arra lehetne alkalmat keríteni, hogy páran összejöjjünk akár karácsony előtt is egy kis forralt borozásra. :)

 

A most szombati alkalom viszont továbbra is él. :) Remélem, minden előzetes jelentkező el tud majd jönni. Mindenkit csak biztatni tudok, aki még nem volt ilyen talin, hogy ha lehetősége engedi, akkor csatlakozzon, és ismerjük meg egymást személyesen is. :) Találkozó 11 óra körül a Kávés Katica nevű sörözőben, a Váci úton a Lehel térnél. Ugye jöttök? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt már olyan tali, amelyen pont mi négyen voltunk ott, és nagyon jól éreztük magunkat :)

Viszont nekem a 11 nem igazán jó, mert vagy 10-re vagy 11-re ér be a vonatom. Nem igazán szeretnék olyan sokat várni egyedül, ezért inkább elkésem, ha nem gond :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.