Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Igen, sejtettem. Evidens, hisz a hétvége jó többnyire mindenkinek. Titkon reménykedtem, hogy talán szerdán este (holnap) lesz, de eleve kizárt volt... :( Jó lett volna ha csak 30 percre, 1 órára is beugrani... na majd egyszer, de már jó lenne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, sejtettem. Evidens, hisz a hétvége jó többnyire mindenkinek.

Mivel az ország különböző pontjairól jönnek össze a fórumosok, és a legtöbb ember dolgozik, csak hétvégén tudunk találkozni.

 

Szóval pontosan mikor és hol találkozunk?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk, mit mondanak a többiek.

Nekem pont óra egészkor ér be a vonatom, szóval hajszálpontosan 10/11-re nem tudok oda érni, ha pedig késik, akkor tolódik. Persze ha sokat késünk, akkor mindenképpen csörgök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Kispesten szállok le és metróval megyek a Katicáig. Szerintem ebben az időben senkinek nem hiányzik a gyaloglás ha nem muszáj, így azt javaslom, hogy ott találkozzunk 10-11 felé.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem lényegében mindegy, mert sehogy sem úszhatom meg a metrót, viszont ha csak nincs hófúvás vagy záporernőtivadar (sajnos egyik sem kizárható, bár ahogy elnéztem, hétvégére "csak" esőt mondanak :para: ), akkor a séta sincs ellenemre. Ha a Katicában találkozunk, akkor én sem a Nyugatinál, hanem a Lehel téren szállok le a metróról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha van kedved, összefuthatunk a Nyugatinál 10-kor, és megyünk együtt a Katicához. Ha pedig inkább metróznál, akkor ott találkozunk. Mondjuk kb. fél órával előbb érsz oda, szóval várakozás szempontból jobb a Katica, mint a Westend.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak negyed órával (9:15-kor ér be a buszom papíron), ami szerintem a kötelező késéssel lesz tíz perc is. Szóval összefuthatunk. Mivel én alapjáraton nem szimpatizálok a metróval (vagy a tömegközlekedés egyéb formáival), szívesebben mászkálok a felszínen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek, akkor 10-kor a vízesés felőli bejáratnál (ami nem a szökőkút, ebből már volt probléma :)). Bármi gond van, tudunk telefonálni. Még egy. Aluljáró szint vagy fentebb?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek, akkor 10-kor a vízesés felőli bejáratnál (ami nem a szökőkút, ebből már volt probléma :)). Bármi gond van, tudunk telefonálni. Még egy. Aluljáró szint vagy fentebb?

Legyen fent, a felszíni bejárati ajtónál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is 11 felé érkezek.

 

Fél OFF: a Blu-ray vásárlásaim miatt két újabb DVD filmem vált "fölöslegessé" (Ponyvaregény, Avatar - mozis változat; mindkettőn van magyar szinkron is). Ha van akit az egyik vagy mindkettő érdekel szivesen oda ajándékozom neki szombaton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.