Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én elvileg el tudok menni, nagyjából szabad is a napom.

 

Kár hogy holnap is ilyen cseszett rossz idő lesz.

Jó, hogy jössz. :) Az idő meg másodlagos, elvégre fedett helyen leszünk.

 

 

Jó szabály, bár én inkább majd egy jó kávéféleségre szavazok :D

Asszem én is, bár lesz teázás is mellé. :) Sörfélét, ide értve a citromos Gössert vagy egy jóféle barnasört, kizárólag 30 fok meleg fölött vagyok képes inni.

 

 

Ha pedig mégis hidegebb lesz, át kell váltani forralt borra. :D Jó mulatást. Kár, hogy nem tudok ott lenni. :cry:

Nem hiszem, hogy lenne már forralt bor, pedig de jó lenne most! Kicsit meg vagyok hülve. :(

Mi is sajnáljuk, hogy nem tudsz jönni. :( Ahogy Donátot is. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki nem hagynám. Így volt betervezve. Kellett az 1 hónap pár dolog átgondolására. Pl az hogy mi a fontosabb, 8 sör vagy a barátok?

Titkon sokan reméltük, hogy ez így lesz, és visszatérsz majd. :) Csak csatlakozni tudok a többiekhez: jó, hogy tegnap eljöttél. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ideje bevezettünk egy olyan iratlan szabályt, hogy ide a nyilvános fórumra nem rakunk fel képeket. PM-ben viszont szerintem nincs akadálya a körbeküldözgetésnek, ha valaki kiváncsi rájuk. Mondjuk most pont én egyet se készitettem, ugyhogy most mások nevében igérgetek... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lenne diszkriminatív, ha ott lettél volna és mégse kapnál fotót. De így? :) Aki nem vett részt a talin, annak már elnézést, de mi köze van a képekhez? El kell jönni és meglátja/megtapasztalja mindenki a lényeget. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, azért gondolom Pécsről, Nyíregyről, vagy még messzebbről azért neccesebb feljárni Pestre, mint annak közeléből... :) De ez csak tipp.

Hét év alatt egyszer csak meg lehet ezt oldani. :) Nyilván nem pénzkérdés csak. Rugalmasságban se lenne hiány szerintem. Na majd egyszer. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.