Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Köszi az infót. :) Ha a taliig nem derülne ki a forralt borról semmi, majd felhívom őket, és megkérdezem. Egyébként meg az is lehet, hogy odamegyünk, és ha mégsem tetszik annyira, vagy nincs ez vagy az, amit fontosnak tartunk, még mindig mehetünk a Katicába. Gyakorlatilag nincs vesztenivalónk, hogy kipróbáljuk. A két hely kb. 10 perc gyalogútra lehet egymástól.

 

 

Ez teljesen jó ötletnek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infót. :) Ha a taliig nem derülne ki a forralt borról semmi, majd felhívom őket, és megkérdezem. Egyébként meg az is lehet, hogy odamegyünk, és ha mégsem tetszik annyira, vagy nincs ez vagy az, amit fontosnak tartunk, még mindig mehetünk a Katicába. Gyakorlatilag nincs vesztenivalónk, hogy kipróbáljuk. A két hely kb. 10 perc gyalogútra lehet egymástól.

 

 

Ez teljesen jó ötletnek tűnik.

Én viszont nem szeretnék barangolni a hidegben. Menjünk egy fix helyre és kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy nyáron több esély lenne változtatni. :) Bár a pöttyök akkor is számítani fognak. :D

 

Megmondom őszintén, hogy annyira nem vágyom rá. Egy évben 2-3-szor talizunk ott, nem hinném hogy valakit is földhöz vágna amit ott elkölt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén, hogy annyira nem vágyom rá. Egy évben 2-3-szor talizunk ott, nem hinném hogy valakit is földhöz vágna amit ott elkölt.

Én is így gondolom. Ne úgy álljunk hozzá, mintha minden héten oda járnánk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én pont ezért lennék benne egy majdani nyári váltásban: annyi szebb, hangulatosabb hely van Budapesten. A Katica is oké, de azért elég középmezőny. Sajnos pont a közvetlen nyugati környéket nem ismerem -vagy amit igen az nem kifejezetten kocsma, de persze sört rendelni ott is lehet: például Mocco Kávéház és étterem a Pozsonyi úton- de nagyon meglepne ha nem lenne valami fainabb hely a közelben. De a tuti forralt bor miatt most tényleg menjünk a Katicába, de aztán én is a gyözködök oldalán vagyok: nyugodtan próbáljunk ki valami mást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit Bomarr ír, azzal nagyon is egyetértek, szóval tavasszal egy próbát megérne, hogy keressünk egy másik helyet (is). Sajnos én sem ismerem annyira a környéket, hogy ajánlani tudjak bármit, szóval támogatom azt, aki tud javasolni :) Meg aztán nem vagyok éppen egy kocsmába járó típus :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így gondolom. Ne úgy álljunk hozzá, mintha minden héten oda járnánk. :)

De csak az összehasonlítás kedvéért érdemes lenne valami mást is megnézni majd egyszer. :) Persze szerintem az, hogy van egy törzshelyünk, az önmagában jól hangzik, lecserélni csak nagyon indokolt esetben érdemes. :)

 

 

De én pont ezért lennék benne egy majdani nyári váltásban: annyi szebb, hangulatosabb hely van Budapesten. A Katica is oké, de azért elég középmezőny. Sajnos pont a közvetlen nyugati környéket nem ismerem -vagy amit igen az nem kifejezetten kocsma, de persze sört rendelni ott is lehet: például Mocco Kávéház és étterem a Pozsonyi úton- de nagyon meglepne ha nem lenne valami fainabb hely a közelben. De a tuti forralt bor miatt most tényleg menjünk a Katicába, de aztán én is a gyözködök oldalán vagyok: nyugodtan próbáljunk ki valami mást.

Azért olyan hely, ami csöndes, bármennyien elférünk, könnyen elérhető a Nyugatitól, a kínálata is széles, és az árai is elfogadhatóak emellett, túl sok nem lehet. De járjunk utána, ennek nem vagyok ellenére, ahogy most sem voltam. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért olyan hely, ami csöndes, bármennyien elférünk, könnyen elérhető a Nyugatitól, a kínálata is széles, és az árai is elfogadhatóak emellett, túl sok nem lehet. De járjunk utána, ennek nem vagyok ellenére, ahogy most sem voltam. :)

 

Az a durva, hogy az egyetlen hely, amit ismerek a közelben az összes feltételnek megfelel. A Mocco Kávéház gyalog szerintem kb. annyi a nyugatitól mint a Katica vagy ha nem akkor pár perccel több csak. A berendezése legalább egy nagyságrenddel igényesebb. Mi voltunk már ott 10-15 fős társasággal és kényelmesen elfértünk. A kinálata már csak azért is sokkal nagyobb, mert étterem is egyben ugyhogy lehet desszertezni, főkajázni, akármi (jó a konyhája). A zaj fokozat rendben. Attól nem kell tartani hogy melletünk kezd játékgépezni valaki (nincs játékgép). A Katica árait nem tudom csipőből, de a Mocconál egy fél literes soproni 560 forint (van csapolt búzasörük is, bár ez olyan sokmindenkit nem érint). És mivel amennyire hallottam, ez egy elég jó környék beülős helyek szempontjából nem lepne meg, ha lenne még pár ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet nem tudok ott lenni tizedikén. Új munkahelyem van, és a régi főnökeimnek meg nem igazán akaródznak odaadni a maradék fizetésem. A g*ci zokon vette, hogy egyik napról a másikra leléptem a konkurenciához. :angry::fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a durva, hogy az egyetlen hely, amit ismerek a közelben az összes feltételnek megfelel. A Mocco Kávéház gyalog szerintem kb. annyi a nyugatitól mint a Katica vagy ha nem akkor pár perccel több csak. A berendezése legalább egy nagyságrenddel igényesebb. Mi voltunk már ott 10-15 fős társasággal és kényelmesen elfértünk. A kinálata már csak azért is sokkal nagyobb, mert étterem is egyben ugyhogy lehet desszertezni, főkajázni, akármi (jó a konyhája). A zaj fokozat rendben. Attól nem kell tartani hogy melletünk kezd játékgépezni valaki (nincs játékgép). A Katica árait nem tudom csipőből, de a Mocconál egy fél literes soproni 560 forint (van csapolt búzasörük is, bár ez olyan sokmindenkit nem érint). És mivel amennyire hallottam, ez egy elég jó környék beülős helyek szempontjából nem lepne meg, ha lenne még pár ilyen.

Látom, sokkal jobban ismered a környéket. Jól hangzik, én benne vagyok, hogy kipróbáljuk legközelebb. :)

 

 

Érdekes lehet egy ilyen találkozó. Ody Mandrellt és akik még úgy ahogy megértenek, szívesen megismerném, a többiek viszont nyilván nem látnának szívesen és én sem érezném jól magam, úgyhogy sajnos kihagyom. Jobb így mindenkinek...

Ez egy nyílt fórumtali, amire bárki eljöhet. De szigorúan csak pozitív hozzáállás mellett javasolt a részvétel (lásd az egyéb fontosban írt posztomat). ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet nem tudok ott lenni tizedikén. Új munkahelyem van, és a régi főnökeimnek meg nem igazán akaródznak odaadni a maradék fizetésem. A g*ci zokon vette, hogy egyik napról a másikra leléptem a konkurenciához. :angry::fuckoff:

Ez szomorú. :( De valahol a főnöködet is meg lehet érteni, hogy morcos: egyik nap van embere, másik nap meg nincs... Persze ez nem jogosítja fel arra, hogy ami jár, azt ne fizesse ki, hacsak a szerződésben más nem volt. Donát kérdése teljesen jogos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet nem tudok ott lenni tizedikén. Új munkahelyem van, és a régi főnökeimnek meg nem igazán akaródznak odaadni a maradék fizetésem. A g*ci zokon vette, hogy egyik napról a másikra leléptem a konkurenciához. :angry::fuckoff:

Ilyen nincs. Munkaügyi bírósággal nyugodtan fenyegetőzz. Attól mindig besz*rnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.