Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

De akkor se tarthatja vissza a ledolgozott idő után járó jogos bért! Ráadásul az egészet...

Ez a szerződésszegés esetére meghatározott feltételektől függ csak és kizárólag (amennyiben ugyebár szerződésszegés történt).

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a szerződésszegés esetére meghatározott feltételektől függ csak és kizárólag (amennyiben ugyebár szerződésszegés történt).

Gondolom itt a felmondási idő körül lehet huzavona, de azért nem tarthatja vissza a bért szerintem. Egy esetben tehet ilyet, ha anyagi kár keletkezett Dzséjt munkája során.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet nem tudok ott lenni tizedikén. Új munkahelyem van, és a régi főnökeimnek meg nem igazán akaródznak odaadni a maradék fizetésem. A g*ci zokon vette, hogy egyik napról a másikra leléptem a konkurenciához. :angry::fuckoff:

Dzséjt, sajnálom a történteket :(

Ami pedig a többit illeti, nekem is rémlik, hogy vissza lehet így is tartani bért, valamiféle kártérítésként (és igen, fontos a szerződés), de ez itt már off.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a szomorú helyzet, hogy nem tudok menni. Nem csak pénzhiány miatt (sajnos még az is fennáll), hanem mert a munkahelyváltás baromi rosszul sült el, az elmúlt két hétben még munkanélkülinek is volt szerencsém lenni (mázli, hogy csak egy hétig), és egyelőre azt sem tudom, hogyan leszek beosztva az új melóhelyen. Az elmúlt két hetem káosz volt, és még egy ideig az is marad. Szomorú. :( Majd igyatok helyettem egy pohár forralt bort. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a szomorú helyzet, hogy nem tudok menni. Nem csak pénzhiány miatt (sajnos még az is fennáll), hanem mert a munkahelyváltás baromi rosszul sült el, az elmúlt két hétben még munkanélkülinek is volt szerencsém lenni (mázli, hogy csak egy hétig), és egyelőre azt sem tudom, hogyan leszek beosztva az új melóhelyen. Az elmúlt két hetem káosz volt, és még egy ideig az is marad. Szomorú. :( Majd igyatok helyettem egy pohár forralt bort. :rock:

 

Én is sajnálom Dzséjt. :( Sok sikert az új melóhelyen.

 

Lassan meg kellene beszélni, hogy hol és mikor találkozzunk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem volt ott abban az időpontban, amikor odaértem, szóval valami biztosan történt :(

Jó volt találkozni veletek, remélem, mindenki épségben haza ért :)

Jó buli volt! Nem tudtam elérni az öt órást, mert még kimentünk a Vörösmarty térre is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól éreztem magam veletek. Tök jó volt hogy kimentünk a Vörösmarty térre is. Bár ennyi embert sosem láttam ott. De utána nagyon jó volt a forralt borozás Odyval a Westendnél.

Lényegesen kevesebb emberrel. :) Nagyon szuper volt, köszönöm!

 

A képeket is köszi Bomarr!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon jól éreztem magam Veletek. :) Jól elboroztunk, szendvicseztünk. :)

 

Akartam menni, csak reggel értem haza és nem lettem volna túl jó társaság. De majd legközelebb. :)

Várunk. :)

 

 

Nagyon jól éreztem magam veletek. Tök jó volt hogy kimentünk a Vörösmarty térre is. Bár ennyi embert sosem láttam ott. De utána nagyon jó volt a forralt borozás Odyval a Westendnél.

A Vörösmarty teret pedig egyszer látni kell ilyenkor, nagy a tömeg, de szépek a fények, és remek illatok szállnak a levegőben. :)

 

 

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és sajnálom, hogy a vizsgáim miatt én most nem tudtam menni.

Remélem, legközelebb, februárban nem lesz ilyen gond. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont két éve én is voltam ilyen idő tájt a Vörösmarty téren, és nagyon hangulatos volt. :)

Igen, a tömeg ellenére tényleg az volt. Megcsapott a más világ feeling. :) Rengeteg külföldi...na és a Kempinski.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képeket nem tudná valaki nekem is elküldeni? Köszi :)

Fenébe, úgy láttam legutóbb van hely a PM-ek között, még sincs, törlök párat :angry:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.