Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Ezen kívül csak a február 16. maradt, ami neked és nekem is jó cserék, és a többi nélkül. Csak éppen az túl közel van már. Nekem jó az is, ha a többségnek jó a február közepe.

Nekem se lesz fizetésem márc. 2. előtt, viszont akkor igyekszem úgy variálni, hogy beleférjen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen kívül csak a február 16. maradt, ami neked és nekem is jó cserék, és a többi nélkül. Csak éppen az túl közel van már. Nekem jó az is, ha a többségnek jó a február közepe.

Nekem se lesz fizetésem márc. 2. előtt, viszont akkor igyekszem úgy variálni, hogy beleférjen.

Nem feltétlen kell ragaszkodni a cserementes időszakhoz. Ha a többségnek jobb máskor, simán cserélek. Az egyik kollégám már úgyis lóg két szolival, amit bevállaltam helyette.

A hó ennyire eleje azért rázós, mert lehet, hogy hiába teszem félre az útravalót, akkor is szükség lesz rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 3 héttel később...

Köszönöm :) igazából szívesen elmennék, mert anyagilag és logisztikailag is meg tudnám oldani, viszont időm nem lenne rá, ez a húsvéti időszak nekem mindig nagyon sűrű sajnos... de ha idén lesz még ilyen akkor élnék a lehetőséggel ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm :) igazából szívesen elmennék, mert anyagilag és logisztikailag is meg tudnám oldani, viszont időm nem lenne rá, ez a húsvéti időszak nekem mindig nagyon sűrű sajnos... de ha idén lesz még ilyen akkor élnék a lehetőséggel ;)

Ősszel biztos lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szinte tuti, hogy megyek. Pár dolgot be is igértem anno ha jól rémlik, hogy viszek. Jól emlékszem, hogy ezeket?

 

Donát

-Az Ígéret Megszállotja (DVD)

-Call of Duty 3 (Xbox játék)

-Overlord (Xbox játék)

 

Ody

-Faun labirintusa (DVD)

 

Frenkie

-Hálózsák

 

Illetve egy Őrült Stone DVD, amire viszont nem emlékszem, hogy MissKarrde vagy Ody jelentkezett.

 

Ha valami kimaradt akkor az illető szóljon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.