Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én is szeretnék 11-re a Katicában lenni, ha lehetséges, de mivel én tízkor érek be Pestre és egy 10-15 perc, míg átvergődöm a Westendbe, így akivel egy irányba vezet az utunk, azokhoz szívesen hozzácsapódon.

Akkor találkozzunk kb. 10 perccel 11 előtt a Nyugati és a Westend találkozásánál, a bejárat előtt (eső esetén bent, a kapun belül a W-ben).

 

Wilde, Nute, ha van kedvetek és Nektek is megfelel a 11 óra kezdésnek, akkor jöhetnétek oda Ti is. :) Ha meg esetleg csak később értek oda, akkor majd találkozunk a Katicában. Ott leszünk, az biztos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálattal kell közölnöm, hogy minden szándékom és tettem ellenére, én ott leszek. Nagyon-nagyon sajnálom, mindent megtettem, hogy valami hirtelen közbejöjjön vagy kiderüljön, hogy mégsem jó, mert hosszú távú terveim rövid időn belül módosultak, de ez az elkerülhetetlen tény: ott leszek. Akinek ez fájdalmat okoz, annak fizetek egy sört. :D

 

 

Eme kijelentés után tartok attól, hogy holnap mindenki fájdalmát fejezi ki jelenlétem okán. :cool:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálattal kell közölnöm, hogy minden szándékom és tettem ellenére, én ott leszek. Nagyon-nagyon sajnálom, mindent megtettem, hogy valami hirtelen közbejöjjön vagy kiderüljön, hogy mégsem jó, mert hosszú távú terveim rövid időn belül módosultak, de ez az elkerülhetetlen tény: ott leszek. Akinek ez fájdalmat okoz, annak fizetek egy sört. :D

 

 

Eme kijelentés után tartok attól, hogy holnap mindenki fájdalmát fejezi ki jelenlétem okán. :cool:

 

 

Te én olyan mély depresszióba estem hogy csak 2 sör megfizetése után múlik el. az hogy nem jössz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom hogy írjam le. Nagyon sajnálom de holnap nem tudok ott lenni. John Rambo személyesen Vietnámból fog hozni nekem 2 db Milka csokit 12:46-kor és azt meg kell várnom. Utána persze mehetnék, de Rambó Úr meginvitált egy kis afganisztáni tálibírtásra és nekem mint nyugati demokráciahívőnek ott a helyem. Na de majd legközelebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó találkozó volt! Katicásból eddig talán a legjobb! És még a hazaút is érdekesre sikerült, nemlétező buszokkal jöttem. Már az poén, hogy nem léteztek, de hogy kettőt is használatba vehettem ebből a típusból, az a legjobb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó találkozó volt! Katicásból eddig talán a legjobb! És még a hazaút is érdekesre sikerült, nemlétező buszokkal jöttem. Már az poén, hogy nem léteztek, de hogy kettőt is használatba vehettem ebből a típusból, az a legjobb. :D

 

 

Ez hogy esett meg?

 

Ody: Szerintem nekem is le kellett volna feküdnöm.

 

A képeket az e-mail címetekre elküldöm hamarosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Szerintem nekem is le kellett volna feküdnöm.

Passz, Volán-tehetség. Pestről indult olyan időpontban egy busz Fehérvárra, amilyen időpontban nem indult busz még Veszprémben vagy Tapolcára se, nemhogy csak Fehérvárra. Ráadásul se a táblára, se a kijelzőre, se a busz oldalára nem volt kiírva a menetcél (abban az időpontban arról a megállóról semmilyen busznak nem kellett volna indulnia). Én is csak azért tudtam, mert a Veszprémi sávban állt, gondoltam megkérdem a sofőrt, merre megy, hátha a 22:10-es állt be korábban (ez 21:35-kor volt). Fehérvárra érve meg egy ugyanilyen rejtélyes busz állt a veszprémi indulóállásban (sehol semmi kiírás, csak a sofőr mondta, merre megy a menet). Az meg csak Veszprémig. De mivel előttem egy nő, akivel már Pestről is együtt jöttünk, a sofőrnek elpanaszolta, hogy ő valójában Tapolcára tart, neki elárulta a sofőr, hogy Veszprémben egy ugyanilyen jelöletlen busz várja a tapolcai utasokat. Szóval, no komment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Passz, Volán-tehetség. Pestről indult olyan időpontban egy busz Fehérvárra, amilyen időpontban nem indult busz még Veszprémben vagy Tapolcára se, nemhogy csak Fehérvárra. Ráadásul se a táblára, se a kijelzőre, se a busz oldalára nem volt kiírva a menetcél (abban az időpontban arról a megállóról semmilyen busznak nem kellett volna indulnia). Én is csak azért tudtam, mert a Veszprémi sávban állt, gondoltam megkérdem a sofőrt, merre megy, hátha a 22:10-es állt be korábban (ez 21:35-kor volt). Fehérvárra érve meg egy ugyanilyen rejtélyes busz állt a veszprémi indulóállásban (sehol semmi kiírás, csak a sofőr mondta, merre megy a menet). Az meg csak Veszprémig. De mivel előttem egy nő, akivel már Pestről is együtt jöttünk, a sofőrnek elpanaszolta, hogy ő valójában Tapolcára tart, neki elárulta a sofőr, hogy Veszprémben egy ugyanilyen jelöletlen busz várja a tapolcai utasokat. Szóval, no komment.

 

Tisztára mint a Drakulában csak szekér helyett busz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.