Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Örömmel. Nekem jó a 11-e meg a 12-e is. Sőt, igazából bármelyik nap jó. Bár már sokat hiányoztam a suliból (kb egy hetet összesen) így hétköznap nem lenne túl jó. :/ (Bár az én orvosom bármikor ad igazolást, csak a város másik végén van)

Úgyhogy a Szombat sokkal jobb lenne. Ja és immár tökmindegy, hogy felirat, 2D szinkron vagy Imax. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake biztos jönne. ;) Ha tali is lesz akkor délelőtt kellene a mozi utána a tali.

Nem biztos, hogy addigra sok beleszólásunk lesz abba, hogy mikor nézzük a filmet, mert esélyes, hogy még lejjebb viszik a vetítések számát.

 

A Katica nevű presszóban a Váci úton.

Ha esetleg nem a Westendben nézzük a filmet, akkor talán más helyet kellene találni a tali helyszínéül. Mondjuk a mozi közelében.

 

így hétköznap nem lenne túl jó. :/

Hétköznap nem szoktunk talit tartani, mert a többség dolgozik, egy tali miatt nem veszünk ki szabadságot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, hogy addigra sok beleszólásunk lesz abba, hogy mikor nézzük a filmet, mert esélyes, hogy még lejjebb viszik a vetítések számát.

Viszont ha csak délután lesz vetítés úgy a szokott beülős dolog valószínűleg el fog maradni.

 

Ha esetleg nem a Westendben nézzük a filmet, akkor talán más helyet kellene találni a tali helyszínéül. Mondjuk a mozi közelében.

A Katica elég elfogadható árú hely, legalább egy olyan kellene. Sajnos kevés a pénz flancolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk, mi lesz. Ha délután lesz vetítés, utána még lesz lehetőség kicsit dumálni. Ha meg este, akkor előtte :)

Nem kell háromfogásos vacsorát rendelni egy talin, egy kávé vagy akármi is megteszi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen a hétvégén délelőtt még egy csomó moziban játsszák, bár sajnos mindegyik szinkronos. Még megy az IMAX-ben is fél 1-kor, és már szinte dugig van a terem szombatra, szóval van rá esély, hogy amíg ekkora az érdeklődés, akkor ezt az előadást még megtartják, így akár oda is mehetnénk. De a Westendben is van délelőtti, bár az már kistermes, és nincs tele így sem, ott tehát sanszos, hogy 2 hét múlva már nem lesz.

De ez majd csak két hét múlva a hét elején derül ki.

 

Olcsóbb helyet valószínűleg lehet még sok helyen találni, csak eddig még nem kerestünk. Én szeretem a Katicát, igazi törzshely, már ismernek is minket, de egyszer, főleg ha nagyon adja magát, kipróbálhatnánk egy másik helyet is. De előbb legyen meg a mozi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Dzséjt, remélem, bármi is a másik gondod, hamarosan rendbe jönnek a dolgok (plusz az anyagiak is).

Donát, azért javasoltam a szombatot, mert utána még van 3 szabadnap, ami így egyben több mindenre felhasználható, így a vasárnap kevésbé lenne szerencsés. :(

De nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni. :( A fórumtalit tolhatnánk még egy alkalmasabb időpontra, de mivel a film most már bármelyik hétvégén lekerülhet a műsorról, ezért emiatt mégsem kellene csúsztatni a találkozót. Végül is búcsú mozizásnak indult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni :(

Viszont nekem mindenképpen mennem kell Pestre záros határidőn belül, és jó lenne tudni, hogy lesz-e 12-én tali vagy akármi, mert ettől függ az utam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várjuk meg a jövő heti moziműsort, asszem jövő hétfőn kiderül majd a Cinema City teljes heti műsora. Ha lesz előadás elfogadható időpontban (nem késő este), akkor biztosan lesz tali, ha már legalább ketten leszünk. :) MIssKarrde, megfelel ez így Neked a tervezhetőség szempontjából?

 

Kérdés, hogy mozi nélkül is legyen-e. Én szívesen taliznék Veletek úgy is, de ha már búcsú vetítés nélkül maradunk, akkor talán jobb lenne erre egy olyan hétvége, amikor többen ráérünk. Mi a véleményetek? És persze jöhetne egy alternatív időpont javaslat is az érdeklődők részéről. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a búcsúmozi engem is érdekelne, meg utána a tali is illetve a mozi nélküli tali is, hisz ilyen tájban szoktunk a Katicában összejönni. Még pont jókor néztem meg a topicot. Szerintem nyárig nem fogják levenni a mozikból a filmet. Hoz még pénzt rendesen. Az időpont nekem tökmindegy, majd alkalmazkodom hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nyárig nem fogják levenni a mozikból a filmet. Hoz még pénzt rendesen.

 

Szerintem minimum a dvd/blueray megjelenéssel egy időben leveszik, de inkább előbb, mert az egyik médium a másik zsebéből húzná ki a pénzt.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a búcsúmozi engem is érdekelne, meg utána a tali is illetve a mozi nélküli tali is, hisz ilyen tájban szoktunk a Katicában összejönni. Még pont jókor néztem meg a topicot. Szerintem nyárig nem fogják levenni a mozikból a filmet. Hoz még pénzt rendesen. Az időpont nekem tökmindegy, majd alkalmazkodom hozzá.

 

Ezt jó olvasni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a várakozásaimmal ellentétben még nem írták ki a szombati műsorrendet, így még mindig nem tudni, lesz-e mozizás. Viszont most már vagyunk négyen (MissKarrde, Ody, Frenkie, én), akik találkoznánk, így tali mindenképpen lesz. :)

A helyszín és a kezdés még maradjon annak függvénye, hogy tudunk-e mozizni, vagy nem. Szerdán legkésőbb már ez is kiderül majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a várakozásaimmal ellentétben még nem írták ki a szombati műsorrendet, így még mindig nem tudni, lesz-e mozizás. Viszont most már vagyunk négyen (MissKarrde, Ody, Frenkie, én), akik találkoznánk, így tali mindenképpen lesz. :)

A helyszín és a kezdés még maradjon annak függvénye, hogy tudunk-e mozizni, vagy nem. Szerdán legkésőbb már ez is kiderül majd.

5-en. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.