Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Igazából az lenne jó, ha minél több érdeklődő tag, akit még személyesen nem vagy kevésbé ismerünk, el tudna jönni, és persze a régi aktív talizósok ( a kemény mag) közül is jópáran.  :) Akkor lenne az igazi!

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor szerintem legyen az a 06.25, mint céltdátum és akkor nézzük meg, hogy kinek lenne jó (itt már néhányan jeleztük, hogy úgy néz ki rendben), ha meg valainek nem jó, de érdekelné a dolog az jelezze itt és akkor majd addig tolnánk az időpontot, amíg össze nem jönne úgy, hogy minél több ember részt tudjon venni, aki szeretne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 07.25. még nekem is jó lehet, most úgy néz ki. Szívesen mennék, mert utoljára szerintem az EP8 premierjén voltam jelen, és akkor is siettem az utolsó vonatomhoz (a Rogue One utáni beszélgetés azonban még mindig élénken él bennem, az fantasztikus volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb picit elgondolkodtam, hogy idő közben, vagy azelőtt nem-e szerveztem már rá véletlenül arra az időpontra (sajnos fordult már elő 1x-2x, mert az agyam egy elég fura szita :pfff:), de szerencsére stimmel minden, így le is foglaltam az időpontot a fórumtalinak :) :peace: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

2021?

Bocsánat, elnéztem... valamiért az van bennem, hogy még csak most keződött a nyár és nem esett le, hogy valójában már július van. 

Egyébként, ha neked csak szeptemberben jó, akkor akár áttehetnénk akkorra is, vagy esetleg egy alternatív megoldásként lehetne egy összejövetel most (07.25), illetve még egy majd ősszel, amikor Te is ott tudsz lenni... Ehhez mit szóltok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarthatunk két fórumtalit, ha legalább 5-6-an lennénk most is. De az előzetes visszajelzések alapján ez megvan. :) Budapestiek előnyben vannak ebből a szempontból, mert az utazás külön nem kerül pénzbe és időbe, ami szintén nem elhanyagolható tényező.

A szeptemberi időpontot pedig majd augusztus közepén érdemes elkezdeni egyeztetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Wilde írta:

Bocsánat, elnéztem... valamiért az van bennem, hogy még csak most keződött a nyár és nem esett le, hogy valójában már július van. 

Egyébként, ha neked csak szeptemberben jó, akkor akár áttehetnénk akkorra is, vagy esetleg egy alternatív megoldásként lehetne egy összejövetel most (07.25), illetve még egy majd ősszel, amikor Te is ott tudsz lenni... Ehhez mit szóltok?

Természetesen jó nekem így is. :) A lényeg a tali.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Wilde írta:

Rendben, akkor én beírtam azt a 25.-i napot a naptárba, a pontos időpontot meg előtte szerintem elég megbeszélni, hogy mikor lenne a találkozás.

Kora délutánt javasolnám, mondjuk 14 órától, ha ez megfelelne.

De majd még pontosíthatjuk előtte hétközben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én jövök majd! Továbbra is a 14 órás kezdést javaslom, és a Kávés Katica pont jó lenne hozzá, ha már törzshely, viszont a facebook oldalukon az áll márciusi utolsó bejegyzésként, hogy bizonytalan ideig zárva tartanak, így lecsekkolom majd a héten, hogy mi a helyzet, mert úgyis járok arra.

Ha nincs még nyitva, akkor keresünk egy másik helyet a környéken. A Nyugati környéke minden érdeklődőnek megfelelne egyébként?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Pildi Úgy néz ki sokan nem tudnának jönni, szerinted tegyük át inkább későbbre? Gondolom úgy lenne jó, ha minél több ember ott tudna lenni nemcsak ketten hárman lennénk.... illetve a többiek akik még korábban jelezték, Ti mit gonodoltok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Wilde írta:

@Pildi Úgy néz ki sokan nem tudnának jönni, szerinted tegyük át inkább későbbre? Gondolom úgy lenne jó, ha minél több ember ott tudna lenni nemcsak ketten hárman lennénk.... illetve a többiek akik még korábban jelezték, Ti mit gonodoltok?

Én is azt gondolom, hogy ennek a fórumtalinak az lenne az elsődleges célja, hogy minél többen személyesen is megismerjük egymást, akik még nem ismernénk. Tapasztalatból tudom, hogy egész más úgy fórumozni, hogy ismerem az aktív tagok nagy részét. 

 

Wilde, mi ráadásul még ismerjük is egymást a TFA premier óta, bár sokat nem találkoztunk s ezért én nagy örömmel beszélgetnék Veled kicsit nyugodtabb körülmények között, de mégis az lenne a legjobb, ha legalább 5-6-an összejönnénk, köztük olyan tagok is, akik most jönnének először személyesen, és a régiek közül is többen.

Szóval szerintem halasszuk a talit szeptemberre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.