Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

A következő időpontokban megy a film szombaton (a Camponát és a Pólust alapból kilőttem):

Allee: 12.50

Aréna: 11.30 és 16.30

MOM Park: 10.45 (feliratos!)

Westend: 10.10 és 15.30

Corvin: 11.15

Mammut: 10.50

 

Feliratpártiként elsősorban a MOM Parkos vetítés mellett vagyok (és nekem most az utazás nem számít). Az Allee sem rossz, mert egy Kálvin téri metrós átszállással nincs messzebb, mint mondjuk az Aréna, ami szintén nem rossz választás. A Westend 10.10-es előadása számomra eléggé kétséges, mert nem biztos, hogy odaérek. Fél 9-9 között a város szélén van dolgom, és ha onnan nem tudok 9 körül visszaindulni, nem érek oda a Westend mozijához. A Corvin és a Mammut előadása pedig egyelőre talomban.

Marad még a két délutáni, amelyek közül inkább a Westend előadás a kedvezőbb.

 

Kinek melyik verzió jönne be?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet most szólom el magam, de talán - még egyáltalán nem biztos - én is el tudok menni. Attól függ, hogy apám vagy a húgom tud-e cserélni, mert most jobb, ha mindig van itthon egy sofőr.

 

A találkozó szempontjából a 10:10-es (10:25-ös, ha a 15 perc reklámot is rászámoljuk) Westend valóban a legideálisabb (egye fene, lenyelem a szinkront). Plusz a Népligetből oda a legkönnyebb átjutnom, de ez mellékes, ha többet kell metrózni, max előbbi busszal megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de tegnap meg ma egészen d.u. 1-2-ig eléggé rosszul voltam. Tegnap volt 39,4°-os lázam. Ma már csak 37 szóval szombatra biztos kiheverem. Pár éve valami vírus elkapott, 2 nap alatt kihevertem, míg más 1,5-2 hét alatt. Délutántól már sokkal jobban voltam. Szóval bízom magamban, szinte biztos, hogy addigra jól leszek. Hiába a Midikloriánok túltengenek a szervezetemben. :D Meghaladja a 200 ezret. :D

 

Nekem teljesen mind egy, hogy hová megyünk és milyen formátumban nézzük. Csak akkor gyorsan döntsük el mert akkor foglalok. Mondjuk az is megoldható, hogy foglalok az összesre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Nem akarok udvariatlan lenni de ha beteg leszel akkor nem fertőzz meg minket. ;)

2. Felesleges foglalni már, tuti lesz jegy. Persze a foglalásba se halunk bele, csak mondom.

3. Először azt kell eldönteni hova menjünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lenti vélemények szerint akkor ha MissKarrde tudja vállalni a 10:10-es Westend előadást (vagyis nagy valószínűséggel oda tud érni legalább 10:25-re), akkor legyen az szerintem is. Annyi előnye a korai kezdésnek biztosan van, hogy utána bőven lesz idő beszélgetni.

Szívem szerint a feliratos MOM Parkot preferálnám leginkább, de most már nincs messze a BD megjelenés, és itthon majd annyiszor látom angolul, ahányszor csak jólesik, szóval a maradhat a szinkron.

 

Rajmesz, rendes tőled, hogy intéznéd a foglalást (ami egyébként nem hülyeség, mert ugyan már nincs akkora érdeklődés, viszont a terem is elég kicsi, és legyen már a lehető legjobb helyünk), de ezzel várjuk meg a holnap estét, addigra talán Frenkie is jelentkezik, hogy neki is OK lesz-e így, és rólad is kiderül, hogy kifelé jársz-e a kórságból. Én megértem a lelkesedésedet, de betegen társaságba menni tényleg nem túl okos dolog semmilyen szempontból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de én tényleg kiheverek mindent hamar. Pár éve orvos kiírt egy hétre másnap fájt még a fejem egy picit utána meg már semmi bajom nem volt. Most már nincs lázam se lában fáj egy picit meg a fejem. Holnap elmegyek az orvoshoz el sem fogja hinni, hogy beteg voltam. Úgy hogy ne aggódjatok már péntekre semmi bajom nem lesz de gyanítom már holnapra sem szóval nem fogok senkit sem megfertőzni. :)

Ha még sem leszek jól akkor ígérem nem megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz, de én tényleg kiheverek mindent hamar. Pár éve orvos kiírt egy hétre másnap fájt még a fejem egy picit utána meg már semmi bajom nem volt. Most már nincs lázam se lában fáj egy picit meg a fejem. Holnap elmegyek az orvoshoz el sem fogja hinni, hogy beteg voltam. Úgy hogy ne aggódjatok már péntekre semmi bajom nem lesz de gyanítom már holnapra sem szóval nem fogok senkit sem megfertőzni. :)

Ha még sem leszek jól akkor ígérem nem megyek.

Gyere ha jól vagy, és bár így lenne. :)

 

Amúgy vasárnap 11:30-kor van az Arénában egy 2D felirat verzió. (Nekem teljesen mindegy, jó a szombat is. :D)

Szombaton is van feliratos, nem ez a baj.

 

A lenti vélemények szerint akkor ha MissKarrde tudja vállalni a 10:10-es Westend előadást (vagyis nagy valószínűséggel oda tud érni legalább 10:25-re), akkor legyen az szerintem is. Annyi előnye a korai kezdésnek biztosan van, hogy utána bőven lesz idő beszélgetni.

Szívem szerint a feliratos MOM Parkot preferálnám leginkább, de most már nincs messze a BD megjelenés, és itthon majd annyiszor látom angolul, ahányszor csak jólesik, szóval a maradhat a szinkron.

 

Rajmesz, rendes tőled, hogy intéznéd a foglalást (ami egyébként nem hülyeség, mert ugyan már nincs akkora érdeklődés, viszont a terem is elég kicsi, és legyen már a lehető legjobb helyünk), de ezzel várjuk meg a holnap estét, addigra talán Frenkie is jelentkezik, hogy neki is OK lesz-e így, és rólad is kiderül, hogy kifelé jársz-e a kórságból. Én megértem a lelkesedésedet, de betegen társaságba menni tényleg nem túl okos dolog semmilyen szempontból.

Ezzel maximálisan egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, ha nem érem el a 10.10-es mozit a Westendben (9.15-ig telefonálok, hogy mi a helyzet), akkor én megyek a MOM-ba, mivel Budán leszek, és találkozunk délután a Katicában.

A lefoglalt jegyeket 9:40-ig kell átvenni, így ha fél 10-kor telefonálsz, az is jó, és akkor még jobban látod majd, hogy oda tudsz-e érni 10:25-re. Ha igen, akkor én szívesen megvárlak kint a jeggyel. :) Biztos jó lesz a MOM Park is, de azért mégis jobb lenne társaságban nézni, ha van rá mód, nem? :)

 

Szóval én most lefoglalnék 6 db jegyet, Dzséjtet is beleszámolva, remélve, hogy tud jönni. :) Ha mégsem, akkor legfeljebb egy jegyet nem veszünk át.

Ugyanez érvényes MissKarrde jegyére, őszintén remélve, hogy nála sem lesz gond az időben érkezéssel. :)

 

Viszont egy kérdés: itt is, mint a Westend többi termében, középen van a lépcső, így teljesen középre nem lehet foglalni. Lehet egy sorban (mondjuk a 9. sorban) 6 hely egymás mellett jobb oldalon?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lefoglaltam a 6 helyet 12-én szombaton 10:10 kezdéssel. :) Találkozzunk tehát fél 10-kor a mozi előtt! Ti jöhettek később is, csak ha valakinek mégis valami közbejön és nem tud jönni, akkor szóljon fél 10 előtt, hogy azt a jegyet ne vegyem át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lefoglalt jegyeket 9:40-ig kell átvenni, így ha fél 10-kor telefonálsz, az is jó, és akkor még jobban látod majd, hogy oda tudsz-e érni 10:25-re. Ha igen, akkor én szívesen megvárlak kint a jeggyel. :)

Köszönöm :) 9.30-ig mindenképpen csörgök :)

 

Köszi Pildi! Nekem nincs szemüvegem de a helyszínen lehet venni.

Nekem van kettő is, viszem őket, és kölcsön tudom adni, ha megfelel. Úgyis kiderül a fenti időpontig, hogy odaérek-e a moziba, és elválik, kell-e venned.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van kettő is, viszem őket, és kölcsön tudom adni, ha megfelel. Úgyis kiderül a fenti időpontig, hogy odaérek-e a moziba, és elválik, kell-e venned.

Oké köszi. :)

 

Jah öm örömmel értesítek mindenkit, hogy kutya bajom, ma már be is vásároltam a Tacskóban meg minden szóval senkit nem fogok megfertőzni mivel már nem vagyok beteg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lefoglaltam a 6 helyet 12-én szombaton 10:10 kezdéssel. :) Találkozzunk tehát fél 10-kor a mozi előtt! Ti jöhettek később is, csak ha valakinek mégis valami közbejön és nem tud jönni, akkor szóljon fél 10 előtt, hogy azt a jegyet ne vegyem át.

 

Kicsit módosul a holnapi programom. Sajnos annyi minden dolgom van(köztük egy halaszthatatlan) hogy a moziba nem tudok menni. Holnap elmondom, én is ludas vagyok. De a Katicába mindenképp megyek. Nagyon remélem hogy 1 és 2 között ott leszek. Akkor légyszi az enyémet ne vedd át.

 

 

Szomorú hírem van, nem úsztok meg, megyek. :D

Ha a busz és a metró is jól jön ki, pontban fél tízkor érek a Westendhez.

 

Na eddig tartott a jó péntek. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké köszi. :)

 

Jah öm örömmel értesítek mindenkit, hogy kutya bajom, ma már be is vásároltam a Tacskóban meg minden szóval senkit nem fogok megfertőzni mivel már nem vagyok beteg. :)

Na akkor már isten se ment meg tőlünk. :D:evil:

 

Szomorú hírem van, nem úsztok meg, megyek. :D

Ha a busz és a metró is jól jön ki, pontban fél tízkor érek a Westendhez.

Szuper hír! :D

 

Sajnálom Frenkie, de az jó, hogy a Katicába jössz. Ma engem is megkísértettek a tali lemondásával, de nem sikerült. Persze később kiderült, hogy alapból jó döntést hoztam. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom Frenkie, de az jó, hogy a Katicába jössz. Ma engem is megkísértettek a tali lemondásával, de nem sikerült. Persze később kiderült, hogy alapból jó döntést hoztam. :D

 

A talit semmiképp nem akartam lemondani, a mozit viszont be kell áldozni. Annyira nem bánom lassan jön a BD. Ja és különben egy banális oka van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.