Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, sajnálom, hogy nem jöttél. Remélem, nem valamilyen nagyobb gond jött közbe.

Új arcokkal ugye ismét nem találkoztunk, de mi résztvevők legalább jól éreztük magunkat :) Jöhet a következő!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy végül is sikerült elmennem, igazán feldobott a hangulat. :) Főleg a jövőbeni tervek. :D Szóval remek volt.

 

Frenkie! Pedig vártunk mikor toppansz be.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, én is hazaértem a taliról (... :D). Remek volt! Sajnálom, hogy nem tudtál végül jönni, Frenkie, pedig remek volt a hangulat! Köszönöm minden érintettnek. Fiatalok! Tessék végre becsatlakozni, jó lenne még több arcot személyesen megismerni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Hihetetlen, hogy én is részese lehetek végre egy fórumtalinak, és személyesen megismerhetem Ody, Dzséjt, Bomarr-t, Donátot, Frenkiet, Wilde-ot MissKarrde-t, Darth Krandet és Pildit többek közt. (plusz megannyi ott jelenlévő fórumos arccal :) )

2008 óta nézegetem az itt készült fényképeket, élménybeszámolókat, jó lesz végre egy fantasztikus eseményen találkozni veletek.

Sajnálom, hogy Riddick nem tudott feljutni Pestre, illetve....Oldie..valahol Pandorán bulizik Neytiriékkel.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reggel 8-ig egy kocsmában pihentem ki a fáradalmakat. :)

 

Nagyszerű volt a premier, bár sokkal nagyobb hype-ot vártam (azt hittem tele lesz a mozitermek előtti váró rohamosztagosokkal, ehelyett csak egyet láttam), de nagyszerű volt végre személyesen találkozni a fórumtagokkal. Bent a teremben a közönséggel nem volt baj, a környezetemben szerencsére egy hangoskodó tahó sem ült.

 

A végén a taps elmaradt, de ezt meg tudom érteni, szerintem nagyon sokan felemás érzéssel álltak fel a székükből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt, különösen, hogy megismertünk személyesen néhány régi és újabb tagtársat is: Lencit, Wilde-ot, JakeSully-t, és aztán a mozinál Rajmeszt és Nute Gunray-t. :)

Én csak azt sajnálom hogy mindjárt ahogy odaértem anyámat le kellet kísérnem a dohányzóba mert be volt zsongva és hát ő GPSel is eltéved egyedül akkor is ha csak a konyhába negy; így gyakorlatilag semmit nem tudtam veletek élőben beszélégetni. Egyedül Donáltal beszélgettem egy picig többiekkel sajnos csak bemutatkoztunk. A film után meg anyám nyűgös volt (szokásos női nyűg) plusz rendetlenkedett a szíve (most már minden OK). Pedig a film után beszélgettem volna veletek egy picit. Na mindegy. Majd legközelebb. A Rouge One mellesleg mindjárt itt van. :) Ha ilyem gyorsan eltelt ez az idő, akkor az Ep.VIII-ig az a 1,5 év is már semmi. :D

Szóval sajnálom hogy kb semmit nem tudunk beszélgetni, ha csak rajtam múlott volna reggel 5-ig ülhettünk volna valahol azt beszélgethettünk volna a filmről.

 

A végén a taps elmaradt, de ezt meg tudom érteni, szerintem nagyon sokan felemás érzéssel álltak fel a székükből.

Ha én az Imax teremben nem kezdtem volna el tapsolni senki nem tapsolt volna. :) Büszke vagyok magamra. :)

 

Amúgy, eszetekbe jutott már hogy FB-n csináljunk egy csoportot ahol általában akármiről tudnánk folyton beszélni? Mondjuk ezzel az a gond, hogy így talán elveszítené a varázsát a fórum de remélem nem. Gondolok itt arra, hogy abszolút személyes dolgokról tudnánk beszélgetni, ahol megtudnánk ismerni egymást ennél is jobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolok itt arra, hogy abszolút személyes dolgokról tudnánk beszélgetni, ahol megtudnánk ismerni egymást ennél is jobban.

 

Arra szerintem tökéletes a privát üzenet.

 

Jut eszembe, nem lenne jó még egy fórumtali az ünnepek között mondjuk, akár mozizással egybekötve? Addigra mindenki megnézné a filmet egy párszor, jókat lehetne beszélgetni róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Lassan meg is határozhatnánk, mikorra tervezzük ezt a búcsú megtekintést, ha nem akarunk kifutni az időből. :) Március elején lenne jó, de mivel március 5. áthelyezett munkanap, így marad a március 12. szombat. Ez pl. kinek lenne jó? :)

 

Ezen alkalommal fogom én is remélhetőleg látni ötödszörre moziban az Ep7-et, ha nem csúszunk le róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áthoztam ide a mozizást, szerintem itt van a megfelelő helyen. Nekem is jónak tűnik az időpont, meglátjuk mennyien verődünk össze. Ráadásul fórum tali is akkor lenne? Mert ha azzal egybekötjük akkor inkább a talis topikban kellene szervezgetni a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.