Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Mi is sajnáltuk. :D Ihattál volna velünk forralt bort. :D És Te is Gyoka.

Pildi és Kardee, mint a bajor csajok egy nagy rakat forralt borral egyensúlyoztak. :D

És körteillatú körtéből készült körte pálinkát is kihagytad. :D

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen a pálinka tényleg finom volt. A csapos csaj viszont érdekesen viselkedett. Mikor megérkeztem, kértem egy sört, és kérdezetm vannak-e lent emberek. Mondja igen és utána megkérdezte, hogy meddig maradunk. Furcsa kérdés volt mert nem sokan voltak.

 

A három pia(sör, forralt bor, pálinka) üt azért .Hazafele a metrón kicsit szédelegtem és még előttem állt az esti buli, ami szintén nagyon jól sikerült.

 

SimonZ-vel és orkival most találkoztam először, örülök, hogy megismerhettem őket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljött az idő hitetlenek. Most mindenki lebukik. :)

 

 

Az első kép szinte az alapállapotokat tükrözi, feltűnően üres még az asztal. :)

 

DSC00003.JPG

 

 

Férfiak pácban, a csajok beelőztek....Rendelni kell iziben!!!

 

DSC00006.JPG

 

 

 

Életem érteleme nem vacakol sokat, hörpinti a...... gyógyitalt. :D

 

DSC00008.JPG

 

 

 

Pildi se akar megfázást, koccintani se enged időt. :D

 

DSC00005.JPG

 

 

 

No, ennek már a fele sem tréfa, be kell hozni a lemaradást. Bomarr máris bajba kerül, Ody túlhörpintett, lehetetlen ráfókuszálni az elhomályosult fejére. :D

 

DSC00002.JPG

 

 

 

Feladvány:

 

A következő két képünkön egy jól észrevehető változtatást eszközöltünk. Mondhatni egyik állapotból eljutottunk a másikig. Vagyis hát Phobos, ki szívére vette férfinemzetünk hátrányát. :D :D Nevezzük nevén a gyereket, mi a fő különbség a két kép között? :D

 

DSC00004.JPG

 

DSC00007.JPG

 

 

 

A sok piát fel kell itatni valamivel, jól jön Pildi háztáji sütikéje. ( Hammynak már nem jutott :para: ) :D

 

DSC00010.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, jó volt belebukni abba a meleg italba :P

Bizony jó volt! :D Ha nincs forralt bor, én biztos odafagytam volna a székhez. Viszont... kissé betegen mentem, köhögve meg rekedten, és a három bögre forralt bor után (és mivel a jótékony hatást látva, na meg MissKarrde ajánlásával még vasárnap folytattam e kúrát) hétfőre már kutya bajom se volt! :D

 

Nagyon jók lettek a képek, Oldie! :D A szemem sarkából láttam, hogy a mobiloddal fotózol, de nem gondoltam volna, hogy azon fényviszonyok mellett értékelhetőek lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, legközelebb jöttök ti is, akik nem voltatok :D

 

Pildi, örülök, hogy hamar jól lettél :D Sajna nekem most elég sokáig tartott kivackolódni, nem tudom, miért :D

 

Sajna az én jobb mobilom rosszabb képeket csinál ilyen fényviszonyok között, szóval megússzátok, hogy folyton kattintsak :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig nincs netem :D

A képek jók lettek, de hálistennek akkor nem készült kép, mikor én is rendeltem egy forralt bort, így nincs rá bizonyíték, hogy engem is elragadott a Bor sötét oldala :D

 

Jó kis összejövetel volt, várom a következőt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ebben szinte biztos voltam, na de a képen ez nem látszik... :P Csak annyi, hogy Phobos átszellemült arccal készül inni egy bögréből... valószínűleg nem forró teát... :D

Annyira ízlett neki, hogy miután majdnem mindenki elment, vett egy bögrével ő is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.