Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Na ez az! Az üzemzavar alatt mindenkiben leüllepedhettek az élmények, tehát most jöhetnek a beszámolók, fényképek (esetleg fénypostán kóstoló a sütiből, ha volt... :D ), hogy a szegény otthon maradni kényszerült pórnépnek is jusson valami... ;):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos csak most tudok ide írni a nem működés miatt.Nagyon jó volt a tali.Marha jól éreztem magam.

Tényleg remek volt az összejövetel. Hatan jöttünk össze így a fenti boxok egyikébe ültünk be. Készültek képek is, melyeket remélem oldie NEM rak be. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A FÉNYKÉPEK SOHA NEM HAZUDNAK !!!

 

Először is. Felhívnám a tisztelt topiclátogatók figyelmét, hogy vegyék úgy, mintha egy piros karikába zárt 18-as szám villogna a monitorjaik bal alsó sarkában. Eme figyelmeztetés nem elhanyagolható, ugyanis az alant látható képanyagok csak erős idegrendszerűek részére tekinthetőek meg.

 

Másodszor pedig, üzenem minden kedves látogatónak, hogy a képeken látható események szigorú, ellenőrzött körülmények között valósultak meg, alaposan felkészített segédek és támogatók részlételével. Otthon, egymagunk SOHA, ismétlem SOHA ne kísérletezgessünk még csak hasonlóval sem. Kérjük bátran barátaink, ismerőseink segítségét. Van belőlük elég itt a fórumon.

 

Utolsó sorban pedig, elnézést a plusz késedelmekért, de kicsiny hétköznapjaim felbolydultak így hét elején, minek után a képek bizonyos véletlen akarat folytán eljutottak ....khm...egyes cégekhez, szervezetekhez. Leszögezem, én ezt soha nem fogom megbánni. A jó üzletek leleményesség alant születnek meg.

 

Node akkor haladjunk sorjában.

Az alábbi néhány képre rögtön féltucat sörgyár is lecsapott. Igen, igen, a leleményességem rájuk talált.

De a siker garantált, melyet mi sem bizonyít jobban, hogy az egyik neves sörgyár rögtön az év reklámarcát fedezte fel, D. P., többszörösen hátrányos helyzetű sith barátunkban.

Két oldalról, támogatói körében:

 

DSC00002.JPG

 

 

FŐtámogatója:

 

DSC00004.JPG

 

 

Itt Frenkie próbálja elcsenni D. P. elől a teli korsót. A következményről sajna nem készült semmiféle képanyag, de a ráutalás tökéletesen leolvasható D. P. hidegvérű, önbizalomtól fűtött vicsorgásából:

 

DSC00005.JPG

 

D. P., mint százezredszerre is elítélt közalkoholista sith, begyűjtötte a hadisarcot. De legalább mindenkit élve hagyott:

 

DSC00006.JPG

 

Örömmel jelenthetem be, hogy nincs veszve minden, nem szűnt meg minden detoxikáló állomás, sőt, egy újonnan nyíló, készségesen írta alá a szerződést és biztosított a főváros több forgalmasabb területén hirdetési felületet eme képanyagokból avanzsált több méteres nagyságú posztereknek. Sokat nem is tennék hozzá, a képek önmagukért beszélnek. Állítólag valami ilyesmi szlogen fog felkerülni a plakátokra, hogy "Ne higgy ama mondásnak, hogy addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz feküdni a földön".

 

DSC00003.JPG

 

DSC00007.JPG

 

Az Alapítványi szinten működő intézet hálás köszönetét tolmácsolom O. M. felé.

 

 

(A személyek hozzájárulásáig, a nevüket természetesen az ő védelmükben csak monogramként használtam. De ha esetleg valaki Darth Phobost és a kisötétített, továbbá hátulról vett képeken Ody Mandrellt véli felfedezni, az nem a véletlen műve)

;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam van még pár, feldobom őket este ;)

Bár kevesen voltunk, jó tali volt, nagyon jól éreztem magam :P

Ja tényleg. :D Na akkor várjuk azokat is. Abból derül ki a valóság. :D Szerintem is remek tali volt, újfent meg tudom erősíteni. Legközelebb irány frenkie? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja tényleg. ;) Na akkor várjuk azokat is. Abból derül ki a valóság. :P Szerintem is remek tali volt, újfent meg tudom erősíteni. Legközelebb irány frenkie? :D

Majd meglátjátok, mi derül ki :D

Én benne vagyok, ha ő is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képek, egy elég homályos lett, azt kihagytam. Szerintem önmagukért beszélnek :D

 

Sajnos Phobosról nem készítettem egy tisztességes képet, majd legközelebb ;)

DSC00086.JPG

DSC00084.JPG

DSC00085.JPG

DSC00087.JPG

DSC00083.JPG

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fene tudja miért, de rólam minden talin készül ilyen korsó emelgetős kép. ;) Amúgy Karrde remegett a kezed a szeszhiánytól hogy ennyire elmosódott képek lettek ezek? :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.