Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Először is, kedves Bomarr, köszönöm, hogy ott lehettem nálatok, nagyon jól éreztem magam, bár aki nem vak, süket, néma és hülye, annak ez nem is lehetett kérdés :D

 

Fantasztikus volt a hangulat, nagyszerű italok, remek ételek, úszómedence, foci, Xbox, Zene, saláta, beszélgetés, és most: fényképek :)

 

Ráadásul hazafelé menet még Zolival is egy fantasztikusan jót beszélgettünk, szóval... azt hiszem a tegnapi napot nem fogom elfelejteni, amíg élek :)

 

Phobos, köszönöm a DVD-t, és neked is illetve Karrdénak is a képeket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a következőt már nem kell kihagynom :)

Én is, hogy majd tudsz jönni :)

 

Jól ki lettünk beszélve, mi? :D :D

Ööö... :)

 

Phobos, köszönöm a DVD-t, és neked is illetve Karrdénak is a képeket :D

Nagyon szívesen, bár még lett volna mit fotózni :)

 

Jó képek, címnek mehetne néhány képre nyugodtan a film címe is, hogy "Kamera által homályosan". :)

A képek nagy többsége jó lett, a hibaszázalékba ennyi belefér :P

 

Még egy sajnos kissé homályos kép, plusz még néhány érdekes pillanat:

P7110151.JPGP7110114.JPG

P7110177.JPGP7110194.JPG

P7110204.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók lettek a képek.Azért néhol látni, hogy pár üveg bor és sör elfogyott. :)

 

A rosé tényleg fenomenális volt bár nem vagyok boros ember.Az xbox-ot látni élőben sem volt semmi.Marha szép képe van, a Force Unleashed meg megjelenhetne pc-re is.

 

Ody,MissKarrde:Sajnálom, hogy nem értétek el a vonatot, tényleg úgy látszott sikerülhet.

 

Az biztos, hogy a tegnapi napot én sem fogom egyhamar elfelejteni.A csúcs volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket a képeket látva, a beszámolókat olvasva szomorúságomban és mérgemben átfejeltem a betonfalat... sejtettem, hogy ez egy igen jó tali lesz, amit vétek kihagyni. Remélem a következőt már nem kell kihagynom :)

Valahogy így? :D

 

frustrated.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azt hiszem a tegnapi napot nem fogom elfelejteni, amíg élek :)

Bennem is hasonló érzések kavarognak. Mostanában nem igazán voltam jó passzban, de ez talán nem is látszott szombaton. Egyszerűen minden gondom elillant annyira jó volt a társaság.

 

Én is remélem, hogy nem ez volt az utolsó ilyen összejövetel. Nagyon köszönöm én is Bomarr, hogy lehetőséget biztosítottál erre a kis partyra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek képek, most töltögettem le őket. :D Külön mappám van a gépen ezeknek a fórumtalis képeknek, és már nyolc van belőlük. :)

Csak nyolc? :) Egyszer érdemes lenne az összes fellelhető képet összegyűjteni. Kezdve a 2005 -ös sith premiertől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nyolc? :) Egyszer érdemes lenne az összes fellelhető képet összegyűjteni. Kezdve a 2005 -ös sith premiertől.

Amióta én járok, azóta annyi jött össze. :D Felsorolás dátum szerint: 2008.03.09. (Duna Plaza); 2008.05.31.(Indy mozi, Akácfa söröző); 2008.09.20.(TCW mozi, Katica pince); 2008.10.11.(klubnap, Duna Plaza); 2008.12.06.(Katica pince); 2009.02.14.(klubnap, Duna Plaza); 2009.04.18.(Katica); 2009.07.18.(Bomarrnál).

Emlékeim szerint még három tali volt, amióta én járok, 2007 novemberében, 2008 februárjában és 2008 augusztusában a TDK mozi után, de ott nem készültek képek.

 

Ez azért szép kis statisztika, én úgy gondolom. :) Két év alatt 11 fórumtali volt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd a következő talira megpróbálok a fényképekből egy képregényt összehozni. :) Most van egy ilyen átalakító programom. :D

Hogy itt egyesek mit fognak kapni! :D:)

Majd jól nyakon váglak ha az igazságot elferdíted. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd a következő talira megpróbálok a fényképekből egy képregényt összehozni. :D Most van egy ilyen átalakító programom. :)

Hogy itt egyesek mit fognak kapni! :D:)

 

 

Valahogy az az érzésem, hogy a képek 80 %-a a piához fog kapcsolódni és Phobos főszereplő lesz. :)

 

Azt beszéltük tegnap, hogy ha van Phobos elött sörösüveg, ha nincs te mindenképp írsz rá valami cinkest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, én nem leszek benne ebben az albumban :)

Ez a másik tali remek ötlet :)

Igazából beszéltünk róla páran szombaton, hogy hozzánk is lehetne jönni, de közben rájöttem, hogy igen cinkes lenne, ha apám pont akkor jönne haza nem túl jó állapotban (sajnos ilyen néha előfordul, bár elég ritkán) :D Egyébként család többi részét nem zavarná, voltak már nálunk sokan régebben is, és jól éreztük magunkat :) Bár itt szerényebbek a körülmények valamelyest, de azért nem a világ vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem alapvetően úgy kéne szervezni az ilyesmit, hogy az emberkéknek ne kelljen az útiköltségre vagyonokat hagyniuk. Ergó Bp eddig több embert vonzott. Persze a változatosság is jó érv, csak sajnos jelenleg ehhez sokan nem tudnak idomulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.