Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Jake, csak hogy valóban tudd, mi megy :P

Oldie és Phobos sose iszik alkoholt (szegény Phobos elé mindig kerül üveg és így készülnek róla piás fotók), a többiek viszont mikor hogy és mi van, minden jöhet :P Persze pincérnőket, stb. nem inzultálunk semmilyen formában, max. a végén hagyunk borravalót. Szólítani kit hogy szoktunk, de sokszor a fórumneveken, nagyon megszoktuk már :P Bár én szeretek sok mindenkit a tisztes nevén, de mivel megszoktam a fórumost, így elég vegyesen használom kire-kire melyiket :P

Oldie folyton cinkel másokat, néha az idegeimre is megy, hogy amikor kéne, akkor sem tud cinkelés nélkül írni vagy dumálni. Phobos meg igyekszik itt visszavágni :P

A hangulat többnyire nagyon jó, téma szinten minden, ami eszünkbe jut :P De a legjobb, ha egyszer kipróbálod magad is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, csak hogy valóban tudd, mi megy :P

Oldie és Phobos sose iszik alkoholt (szegény Phobos elé mindig kerül üveg és így készülnek róla piás fotók), a többiek viszont mikor hogy és mi van, minden jöhet :P

Nos ezen megdöbbentem, a képek alapján legalább Oldiet nagy piásnak gondoltam, de Phobosról is simán eltudtam képzelni, hogy felhörpint pár pohárkával.

De akkor ezek szerint nagyot tévedtem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, Jake, így fórumon és néha beállított fotókon át nehéz leszűrni mindent, így aztán nem is gondolhattad volna, régen mások sem ezt gondolták :P Szóval ez igazából nem tévedés, hanem téves infók alapján szűrtél le valamit, nem is csodálom, hogy az itteni dumája miatt félregondolják ezen irányú beállítottságát :P A helyzet az, ha Oldie nagy piás lenne, tuti nem én lennék a párja :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. Leginkább Oldie pakolja elém, a mások által megitt üvegeket. Aztán úgy állítja be, mintha én ittam volna meg.

No-no! Én nem iszok üveget!

 

Valószínűleg nekem is jó a 21-e, de még nem merem biztosra mondani.

Remek! :P

 

Jake! Az itt látott képek nagy része csak beállított pózolás. Pl. amelyiken úgy látszik, hogy majdnem leesek a metró lépcsőn a részegségtől, csak megjátszott dolog. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább arról referálj, hogy jössz-e a talira. :P

Korábban már írtam, még az elején amikor felmerült a tali, hogy nekem a Nyugati körzete csak az "elérhető". Lehet, hogy nagy a pofám, de viszont a zsebem lapos. Inkább gyűjtögetek, hogy ha jobb idő lesz párommal el tudjunk menni majd már valamerre hétvégenként. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban már írtam, még az elején amikor felmerült a tali, hogy nekem a Nyugati körzete csak az "elérhető". Lehet, hogy nagy a pofám, de viszont a zsebem lapos. Inkább gyűjtögetek, hogy ha jobb idő lesz párommal el tudjunk menni majd már valamerre hétvégenként. :P

Biztos lehetne találni rá megoldást valahogy. Nyugati környéki kocsmázós fórumtali már nem lesz a nyáron. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos lehetne találni rá megoldást valahogy. Nyugati környéki kocsmázós fórumtali már nem lesz a nyáron. :P

Nem baj. Ilyenen most nem fogok elszontyolodni. Majd ott lesz december. Avatar, Jake fórumtárs beavatása, büfé......izé....söröző.....ésatöbbi, ésatöbbi :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, örülök, hogy előkerültél épségben, és remélem, el tudsz majd jönni. :P

 

Oldie, sajnálom, hogy sehogy sem fér bele a költségvetésbe ez a tali, bár azt gondoltam, két metrójegyen nem múlhat a dolog. :P De a helyedben én is páros randit választanám, ha már választani kell, ez egyértelmű. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak vonaljegyen múlik, hanem ott van ugye a vonatjegy is. :) Havonta csak pár ezrest tudok így is félrerakni, hogy jusson szórakozásra is. Ez van sajna.

De ha a nyugati környékén van a tali akkor is kell vonatjegy nem? Mondd inkább, hogy nem akarsz jönni, nem fog senki megharagudni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jutott eszembe, hogy még én sem nyilatkoztam, de semmi jóval - vagy biztossal - nem szolgálhatok, mert egyelőre úgy látszik, hogy nem tudok elmenni, de ha isten is úgy akarja, nyomorúságos pénzügyi helyzetem szeptembertől változik, és akkor már nem lesz olyan találkozó, amit pénz miatt kénytelen leszek kihagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már sorry Ody, de h*lye vagy. :)

Miért is? Korábban azt sugalltad, hogy az a baj miszerint nem a nyugatihoz közel talizunk. Azt egy szóval se mondtad, hogy akkor se jönnél ha ott taliznánk. Ezért éreztem úgy, hogy csak kifogásokat keresel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is? Korábban azt sugalltad, hogy az a baj miszerint nem a nyugatihoz közel talizunk. Azt egy szóval se mondtad, hogy akkor se jönnél ha ott taliznánk. Ezért éreztem úgy, hogy csak kifogásokat keresel.

Hát akkor picit gondold át ezt az egészet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, csak Kőbánya-Kispestig kell eljutni, kék metró vége, szerintem Neked ez megoldható :) De ha bármi van, segítek :D

Milyen ital konkrétan? :D

Off

Dzséjt, csak nem munkahelyed lesz? :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor lesz a következő fórum tali?

Bár üres a kassza, de megint készült Istenek Itala, így azt is vihetnék.

Aug. 21. péntek, tök jó lenne, ha jönnél. :D Egyébként XVIII. kerület Pestlőrinc a szűkebb hazám.

Az Istenek Itala ugyan nem tudom, mi, de hozhatsz belőle. :D

 

A Kökitől ingyen taxi van hozzájuk :D

Ingyen taxi nincs :P, de 2x4 embert szívesen hozok-viszek, amennyiben egyszerre gondolnak jönni-menni. :D Két fordulónál többet nem vállalok, mert taxis azért tényleg nem vagyok. :P Lassan majd összeszedhetjük együtt, ki jönne végül és mikorra gondolta az érkezését Kőbánya-Kispest metró végállomáshoz, így kiderülhet, kit tudok elvinni elsőre vagy másodjára. :) Bocs, ha a végén valaki mégis buszozni kényszerül (ha lesz ilyen, neki megírom majd a címet és hogy hogyan találhat ide), de talán érthető, hogy a délelőttöt nem akarom a volánnál tölteni, amíg Ti már a fa alatt hűsöltök. :P:D

 

Dzséjt, sajnálnám, ha megint nem tudnál részt venni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.