Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Fél órája hazaértem, épen szerencsésen :)

 

Sajnálhatja aki nem volt, mert jó kis fórumtali volt. Ettünk finomakat (köszi még1x Pildi a muffint :o, nagyon finom volt), játszottunk, DVD-t néztünk.

 

Itt vannak a képek. Akinek nem tetszik a mennyisége, annak ajánlom ezt az 1. képet :o :

tnSDC10611.JPG

 

tnSDC10610.JPG tnSDC10612.JPG tnSDC10613.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kicsit itt ragadtunk Pildinél, reggel irány haza :o Krande elaludt a nappaliban már, rajtam meg du. kitört a nátha :) De tényleg jó itt Donát, három kismacsek van, sajnálom, hogy nem tudtál jönni, kiélhetted volna magad, mint Ody.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe! :o Nem semmi! Éjszakába (másnapba) nyúló tali... :o És én nem tudtam elmenni... :D Pedig ma mehetnék a következő talira néhány km-rel odébb... :D

 

Phobos, az az ásító "oroszlánkölyök" a hangulatodat akarta jellemezni? :P:D Mert akkor ezután csak olyan talira szabad menned, ahol Oldie is jelen van... :D:)

 

Az eddig látott képek jók, csak egy bajom van velük: KEVÉS! :o Még, még, még, még, még! Ennyi nem elég! :o:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval, részemről rendben hazaértem, remélem, a többiek is.

Remek tali volt, Pildi még egyszer köszönünk mindent, jó, hogy ott lehettünk :)

 

Képeket vadászom fel a gépre, majd berakok párat. Sajna csak mobilosak, de nappal viszonylag tűrhető képeket lehet csinálni vele, sötétben viszont semmilyet, olyan nem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban remek tali volt, ráadásul új elemekkel. :o Nagyon szép környezetben lehettünk, köszönet érte Pildinek. Minden tökéletes volt. Az időjáráson át a kajáig és az esti nyársalással bezárólag. azért annál nincs hangulatosabb, amikor full sötétben körül üljük a tüzet. Sokat beszélgettünk és hát ittunk is. :) A kis macsekokat imádtam, az egyik az ölemben aludt el a tűz mellett. Amikor felkeltettem, meg volt sértődve. :o

 

Sajnos nem sikerült befejezni az adataimmal való dolgokat, elmaradtam. Nem tudok menni, elnézést azoktól, akik már gondolatban a pálinkát iszogatták.

Pildi öccsének igen jó kisüstije volt, meg is ittuk amit kihozott. :o Karcolt rendesen.

 

Ohhh... nem hiszem el :o A Kismacskák a gyengéim! :D

Tündériek! De volt kis gumilabda is, és szinte focipályának nevezhető gyep, kapukkal. Frenkie -vel és pildivel is fociztam. :D Tényleg sajnálhatod, hogy nem jöttél. Két kapuztunk volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aperitif :D

DSC00271.JPG

Finom az ebéd?

DSC00279.JPG

Szerintünk igen :D

DSC00284.JPG

A bor is :)

DSC00286.JPG

Játsszunk :D

DSC00287.JPG

Musical Journey, bár a képen ez nem látszik :P

DSC00293.JPG

Megtalálták a jó helyet :D

DSC00296.JPG

De jó dolguk van a négylábúaknak :D

DSC00297.JPG

Most még én vagyok a kisebb :P

DSC00303.JPG

Rétes :hmm:

DSC00304.JPG

Profik vagyunk :D

DSC00311.JPG

Mindenki kártyázik :D

DSC00314.JPG

EKKORA rozmaringjuk van :o

DSC00318.JPG

Nyársalunk :(

DSC00326.JPG

DSC00327.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy Ti is jól éreztétek magatokat, mert én csaknem szuperül :hmm: (ha nem jön ki épp tegnap az egyébként ilyenkor esedékes parlagfű allergiám, akkor lett volna az igazi). Köszönöm mindenkinek, aki eljött. Ha nem jön közbe semmi, jövőre megint tarthatunk egy ilyet, csak egy kicsit előbb, hogy az allergia se zavarjon.

Valóban iszogattunk (Ody Cserszegi Fűszerese nagyon jól ment az ebédhez :(), de azért nagy ivászatra ne gondoljon senki, a tesóm mondta is, hogy nagyon szolíd társaság ez, ezért is hozta le a pálinkát, hogy egy kicsit segítsen a helyzeten. :D

Krande, tök jó, hogy kitaláltad, játsszunk mindefélét, Jengát és rabló römit, amit aztán időnként megszakítottunk egy kis focizással. :) A cicák pedig ott lábatlankodtak körülöttünk, tetszett nekik, hogy ennyien ajnározzuk őket. :D Nagyon hangulatos volt az esti szalonnasütés és utána a tűz mellett beszélgetni, ilyenben már nekem is régen volt részem, jó, hogy közösen kitaláltuk, nem siettek haza, hanem itt alszotok, így csak az álmosság volt a korlátozó tényező.

 

MissKarrde, remélem, hamar rendbe jössz, én már jobban vagyok, az idő kedvezőbb, mert az allergia napfényben a legrosszabb, és most áldásosan beborult.

Köszönet a képekért mindkettőtöknek Phobos-szal, remélem, frenkie is hamarosan felteszi az övéit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár képet nem ártott volna kicsit átszerkeszteni, hogy ne a monitort kelljen forgatni. :D

Öööö... sajnos egyrészt kiment a fejemből, másrészt előbb kellett volna tanulmányozni szerkesztést, még sose csináltam :hmm:

 

Pildi, jó, hogy jobban vagy, igyekszem én is. Sajnos ez kicsit balul jött ki nekünk, de remélem, legközelebb nem lesz ilyen "kellemetlenségünk" :)

Hát jah, nekünk elég annyi ital, ami elég az ételhez meg a jó hangulathoz :D Kivéve a sörimádó frenkie-t :D Hihetetlen, hogy mennyire nem látszik rajta, mennyi sört iszik meg, már elnézést, hogy leírom :( Nekem ez nagyon szokatlan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is remek volt a tali. A nyárson sült alma a füstölt sajttal meg egyenesen fenséges volt, sajnálhatják a húsevők, hogy nem kósolták meg. A jengázáshoz gratula, idővel mindenki bele fog jönni! Így fotón még durvábban néz ki a torony, mint amilyennek az asztal túlfeléről nézve tűnt.... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vagyok én is.Iszonyú jó tali volt, nagyon jól éreztem magam.Pildinek köszönet a helyért az ott alvási lehetőségért és a rengeteg kajáért.A rétes és a bolognai is nagyon jó volt, a napra a koronát pedig a szalonnasütés tette fel.Idejét nem tudom mikor csináltam ilyet utoljára.Öcsédtől nagyon jó ötlet volt ,hogy lehozta a pálinkát. :hmm: Nagyon finom volt az is.Tök jól beleillett ő is a társaságba, jó humora van.

A kismacsekok meg tündériek voltak.A játékokat is élveztem.

 

MissKarrde,Pildi: Örülök, hogy már jobban vagytok.

 

Karrde:Ezt most vegyem bóknak? :( Épp le akartam írni, hogy elnézést ha estefele kicsit süsü lettem volna.Az a 3-4 pálinka a 8-9 sörre már betett.Legalábbis már éreztem.Különben ezt nem tudom mitől van.Van olyan mikor 2 sörtől kóválygok.Meg azért ésszel ittam.Tartottam szünetet a sörök között.

 

Csináltam videókat is, meg képeket is.A rapidshare-re megpróbálom felrakni a videókat.A képeket még át kell varázsolnom a mobilról a gépre, de a mai nap folyamán meglesz.

 

Elnézést mindenkitől, hogy ma reggel olyan hamar eljöttem, de meg volt beszélve szülőkkel, hogy 10-re hozzám jönnek és aztán onnan elmegyünk nagymamámhoz.

 

Ody: A borod nagyon finom volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde:Ezt most vegyem bóknak? :(

Végül is, ha már nem sértett meg, akkor veheted annak :)

 

Köszi a képeket, a videókat mindjárt le is szedem :hmm: Ööö... az a sör az asztalon nem az enyém volt :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is, ha már nem sértett meg, akkor veheted annak :(

 

Köszi a képeket, a videókat mindjárt le is szedem :hmm:

 

Dehogy sértett.Sose tagadtam, hogy szeretem a sört.Ilyen alkalmakkor kicsit többet iszom, hétköznap viszont szinte alig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.