Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Íme hát az általam elképzelt Abeloth. Tényleg nem vagyok nagyképű ezen a téren, de szerintem ebben még így is sokkal több fantázia van, mint abban a képben, amit az SW Könyvek topikban mutattam. Ahogy láthatjátok, egy sokkal inkább emberszerűbb alakot képzeltem el neki és kizárólag a róla készült leírás alapján dolgoztam, ahol meg is említik, hogy egy humanoid nőről van szó. Beesett mélyfekete szemüreg, melynek közepén apró, ezüstös szemek csillognak, amelyek úgy néznek ki, mintha egy kút mélyén lenne egy csillag. Mézszínű, szalmaszál szerű hosszú haja egészen a földig ér. Hatalmas, fültől fülig tartó, szája és ajkai vannak, amelyekben tűszerű fogak találhatóak. A karjai elcsökevényesedtek, alig tíz centiméter hosszúak, de az ujjai helyén hosszú csápok nőttek. Ráadásul az egész teremtményt köd veszi körül. Szerintem a leírtak alapján elég pontosan alkottam meg őt, valahogy így nézhet ki és nem úgy, mint egy nagy fehér massza, aminek fogai és szemei vannak. Tudom, a rajzstílusom koránt sem tökéletes és egyeseket biztosan megmosolyogtat, hogy ha ránéznek, de egy biztos, nem szívesen találkoznék élőben ezzel a nővel. :D

 

img022oj.jpg

 

U.I.: Üdv az EU ismeretek füzetemben. :lol:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tényleg jól megalkottad, nem kell szerénykedni. :P

Nekem tetszik a stílusod, ahhoz a Jasper nevű szellem paródiához kár hasonlítani. Részemről poénnak elmegy, de semmi több :):peace:

 

U.I.: Üdv az EU ismeretek füzetemben. :lol:

Végül is... az Expanded Universe is EU. :lol:

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tényleg jól megalkottad, nem kell szerénykedni. :P

Nekem tetszik a stílusod, ahhoz a Jasper nevű szellem paródiához kár hasonlítani. Részemről poénnak elmegy, de semmi több :):peace:

Köszönöm szépen. :) Az egyetlen baj ezzel a rajzzal, hogy nem mindenkinek jön át teljesen, szerintem, mert biztos van olyan, aki ha először ránéz elröhögi magát, hogy ez mégis hogy néz ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép rajz, szerintem is jobb, mint az eredeti. Én ilyet biztosan nem tudtam volna rajzolni, nagyon béna vagyok e téren...

Azt hiszed, hogy én nem? :) Igazából már régebben is megrajzoltam őt, ugyanis annak idején, amikor elkezdtem foglalkozni Abeloth-tal elég nehéz volt így fejben összerakni ezeket az információkat, ezért felsoroltam őket egy kis papírra és az egyik dögunalom közgazdaságtan órán elkezdtem rajzolgatni és így született meg. :) Ez egy kicsivel komolyabb megrajzolása az előzőnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon gondolkodtam, hogy összedobok egy rövidebb irományt. Időben a klónok átállása után játszódna, amikor Darth Vader megszületett. Azt találtam ki, hogy egy ember, aki kereskedőként él, egy csata folyamán a Jedik és a Sith-ek közé szorul, felrobban a hajója. Túléli, de rengetek gépi implantátumot kap. Mivel remek programozó és ért a gépekhez, így bosszút esküszik, méghozzá olyan módon, hogy egy kisebb droid hadsereget hoz össze, válogatott egységekből. Velük járja a galaxist és rablásokból, üzletelésből tartja fent magát. A bevételeket fejlesztésre, technikára költi. Közben segít a szegényebb és elesettebb népeknek, hiszen az emberi, kereskedői énje még mindig aktív és dolgozik az elméjében! Ehhez kicsit jobban bele kéne ásnom magam az SW világába, hogy pontosabb legyek és hitelesebb. Szerintetek ez a story megérne ennyit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon gondolkodtam, hogy összedobok egy rövidebb irományt. Időben a klónok átállása után játszódna, amikor Darth Vader megszületett. Azt találtam ki, hogy egy ember, aki kereskedőként él, egy csata folyamán a Jedik és a Sith-ek közé szorul, felrobban a hajója. Túléli, de rengetek gépi implantátumot kap. Mivel remek programozó és ért a gépekhez, így bosszút esküszik, méghozzá olyan módon, hogy egy kisebb droid hadsereget hoz össze, válogatott egységekből. Velük járja a galaxist és rablásokból, üzletelésből tartja fent magát. A bevételeket fejlesztésre, technikára költi. Közben segít a szegényebb és elesettebb népeknek, hiszen az emberi, kereskedői énje még mindig aktív és dolgozik az elméjében! Ehhez kicsit jobban bele kéne ásnom magam az SW világába, hogy pontosabb legyek és hitelesebb. Szerintetek ez a story megérne ennyit?

Van benne kraft, akár vívódhatna is a főhős azzal, hogy a droidjai tévedésből megöltek egy-egy ártatlant, segíthetne annak a családnak ahol az apa az ő droidjai által halt meg... Meg persze adva lehetne egy rettenetesen szemét főgonosz. Szerintem nem rossz, kár, hogy az ilyen történetek, meg az enyém is, elvesznek a fandom tengerében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt azért arra is kitérnék, hogy egy jól programozott egység, ha megfelelő mennyiségű adat van beletáplálva, akkor lehet igazán jó harcos is. Gondolok itt arra, hogy a sakkprogramokba is több ezer játszmát visznek fel és mindig az adott lépés alapján dönt, illetve számol tovább...szerintem ezt egy olyan fejlett világban, mint az SW simán lehetne alkalmazni és ezzel rugalmasabbá tenni a droidokat. Főgonosz igazából nem kell, a kalózkodás lényege, hogy mindenki ellenem és egyedül mindenki ellen.

 

Arra is gondoltam, hogy a főhős utálna terepen harcolni, leginkább az űrbeli csatákat kedvelné és a későbbiekben zsákmányolna több hajót is, amiket droidok vezetnének. Egy idő után a gépek is kibontakoznának és kezdetleges jellemet kapnának. Olyan érdekességeket is leírnék, hogy vezető nélkül pl. mit és hogy reagálnak, illetve ha elkapják a kapitányt, akkor hogy mentik meg őt.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt azért arra is kitérnék, hogy egy jól programozott egység, ha megfelelő mennyiségű adat van beletáplálva, akkor lehet igazán jó harcos is. Gondolok itt arra, hogy a sakkprogramokba is több ezer játszmát visznek fel és mindig az adott lépés alapján dönt, illetve számol tovább...szerintem ezt egy olyan fejlett világban, mint az SW simán lehetne alkalmazni és ezzel rugalmasabbá tenni a droidokat. Főgonosz igazából nem kell, a kalózkodás lényege, hogy mindenki ellenem és egyedül mindenki ellen.

 

Arra is gondoltam, hogy a főhős utálna terepen harcolni, leginkább az űrbeli csatákat kedvelné és a későbbiekben zsákmányolna több hajót is, amiket droidok vezetnének. Egy idő után a gépek is kibontakoznának és kezdetleges jellemet kapnának. Olyan érdekességeket is leírnék, hogy vezető nélkül pl. mit és hogy reagálnak, illetve ha elkapják a kapitányt, akkor hogy mentik meg őt.

A bosszúnak kell, hogy legyen egy célpontja, ha a sérelmei miatt a világon akar bosszút állni, a főhős nem lesz rokonszenves, sőt, egyáltalán nem lesz pozitív karakter. Nem kioktatni akarlak, csak ötletelgetek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom, hogy a karakter pozitív legyen, szerintem az már unalmas. Amúgy is a bosszú téma már lerágott csont. A balesetet inkább arra használnám, hogy érzékeltessem, az embernek szüksége van a gépekre és a főhőst is sokkal erősebbé és ügyesebbé tenné 1-2 újabb beültetés. Egy Dexter jellegű emberre gondoltam, aki bűnöket követ el, mégsem lehet elítélni, mert amit tesz önmagában jó és annak ellenére, hogy tiltott dolgokat cselekszik, nem csak a saját hasznát tartja szem előtt.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ezen aztán tényleg elgondolkodnék... :D Tekintettel arra, hogy Darth Vader már megsebesült, eléggé lomha és mellesleg az idegenek vére átmar mindent... Hát, hogyha minden oldalról támadnak, akkor Vadernek annyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.