Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Bomarr Star Wars rajongó lányok rovata hosszú idő után folytatodik. Igazán elkötelezett fanokhoz érkeztünk ezuttal: a kérdéses hölgyek még autómosás közben is a Star Wars ruhájukat viselik! Micsoda elkötelezettség! A háttérben a korláton ülő srác is csak döbbenten néz a feltétlen rajongás eme szintjét látva.

 

Inside-ILM-Treasures--Star-Wars-Charity-Car-Wash-Tonight-at-7pm.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mocskos pajzán disznó, az meg ki abban a zöld trikóban, aki hevesen mutogat? :)
Oldie, megint sokat ittál, nem lehet érteni mit mondasz. Fejsd ki érthetőbben gondolataidat.

Vagy már annyit ittál, hogy nem maradt egy józan agysejted sem, ami érthetően kifejezésre tudná juttatni gondolataidat? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a kérdésre még nem válaszoltál :) Leiához van besorolva, de nekem inkább tűnik egy Mira klónnak :D
A mutogatós kislányt nem linkeltem ki, az teljesen más rajz ;)

 

Ody: Hát tőlem ennyire futja a mangás Leia :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Hát tőlem ennyire futja a mangás Leia :)
Jó képek, Phobos. :D

 

Egyébként szerintem mangában az emberek gyakoratilag mind egyformán néznek ki: nagy szemek, kisgyerekes ártatlan tekintet. :D Elég nehéz lehet valakit egyedire rajzolni, nem? Csak az öltözete és a felszerelése utal arra, hogy kiről is készült a kép. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként szerintem mangában az emberek gyakoratilag mind egyformán néznek ki: nagy szemek, kisgyerekes ártatlan tekintet. :) Elég nehéz lehet valakit egyedire rajzolni, nem? Csak az öltözete és a felszerelése utal arra, hogy kiről is készült a kép. :D

Meg a haja ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.