Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

Ha nem lenne kacifántos, csak valami egyszerű, akkor talán Paintben is össze lehet valamit hozni. Egyszer megnézegettem, hogyan működik, és végül is alapszinten kezelhető. Persze ha van hozzá alapanyagod, amit fel tudsz használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis útmutatót kaphatnék? :D Soha nem csináltam ilyet, így ez nagyban megkönnyítené a dolgomat. Photoshop 3-am van.

:D Hú, az macerás... mivel soha nem láttam a PS 3.0 kezelőfelületét. Csak tudom, hogy ezek a műveletek alapfunkciók, tehát nem nehéz.

Fájl -> Új -> Megadod a méretet, mondjuk 1024*768, vagy ilyesmi, és jó esetben megvan a fehér lapod.

Ezután ki kéne választanod a megfelelő piros háttérszínt. Ez az újabb verziókban úgy lehetséges, hogy a kép bal alsó sarkában lévő színes négyzetre kattintasz, és ott kiválasztod a Neked tetsző árnyalatot.

Aztán egy négyszögletes kijelölő eszközzel (Rectangular Marque Tool, vagy hasonló néven futhat) kijelölöd azt a területet, amit pirosra akarsz festeni, és a Gradient Tool-lal (egy négyzet az ikonja, amin egy fekete-fehér színgradiens fut végig) kifested pirosra.

Aztán a Type Toolra kattintasz (T), beállsz oda, ahova írni szeretnél, és bepötyögöd a szöveget. Elvileg formázni is lehet.

A figura körbevágásáról inkább majd később, először próbáld ki, hogy ez alapján lehet-e kezdeni vele valamit, vagy totál más az egész kezelőfelület... :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, az enyém nem politikai vonatkozású, és csak picikét Star Wars, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Első Photoshopos szárnypróbálgatásaim:

 

http://img471.imageshack.us/img471/3756/lightspeed4or.jpg

http://img218.imageshack.us/img218/1106/lightspeed21up.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Csak azért homályosabbak, mert a Halálcsillag a screen themes háttérképek egyikéről lett lelpva (a homály miatt cseréltem X-wingre), az X-Wing meg a DVD-ről, és szegényke éppen távol volt meg mozgott. Mondjuk a Prometheus (jobb alsó hajó) sem túl éles, ő is filmből jött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tiszteletem Mesterek!

Ody, beszarok a képeden!!! Quarron RUUUULLLEEZ! :D :D :D :D :D :D

 

Nos, úgy másfél hónapja összehoztunk rajongó társaimmal egy Call of Duty || klánt, és múlthéten összehoztam első kis video-klippemet, stílszerűen SW zenére! Ha valakit érdekel a movie, letöltheti a http://4thclan.atw.hu címen! Flashgettel érdemes neki feküdni, legalábbis a windows letöltőt valamiért nem engedi...

Szerkesztve: - Forceuser
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.