Ugrás a kommentre

A sorozat járművei


Nabopolasszar

Ajánlott hozzászólás

Kezdeném az előzetesben látott fehér-narancssárga versenyhajóval.

WTWhG3c.jpg

 

Egyesek szerint a Legendsben szereplő R-41 Starchaser továbbfejlesztett változata

 

r41base.jpg

 

Viszont egy redditfelhasználó megtalálta az eredeti inspirációt :D
 

squWYHD.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Tűzgolyó (Fireball) jobb alul. :) Ezt a hajót fogja Yeager kis csapatával megjavítani, mert mindig lángra kap - innen is kaphatta a tűzgolyó nevet.

Ha jól vettem ki a First-look trailerből, akkor Kaz fog vele majd versenyezni, és ott is bajok lesznek vele, mert meggyullad majd. :)

image.png

 

Az biztos, hogy nagyon döfi egy gépecske lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elől lévő gép szerintem az első olyan repülőgép a Star Warsban, ami tényleg képes lenne repülni, ha a fizika törvényei érvényesek lennének az SW-ben. Van szárny, függőleges vezérsíkja, és viszonylag még áramvonalas is. Amúgy Buckett ott ücsörög benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így vagyok vele. A karaktereket még meg kell szoknom, de ami a gépparkot illeti, az nagyon bejövős. Stílusos, ötletes és szép. Már alig várom, hogy akciójeleneteket lássunk. Sőt, mivel az animáció egyszerűbbnek tűnik, lehet, hogy sokkal nagyobb csatákba is belevágnak majd az alkotók, mint a Rebels esetén, ahol azért nem voltak túl nagy összecsapások - mondjuk érthető is, hiszen az még nem a polgárháború volt. Persze még itt is csak a hidegháború zajlik, de ki tudja, mit hoznak még az évadok.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

EC Henry megcsinálta a T-85 X-szárnyút realisztikus 3D modellben. Szerintem egész baba lett. Jó lenne valamelyik filmben is látni ezt a modellt.

 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.