Ugrás a kommentre

Filmkvíz


kudar

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Amikor 1977. május 25-én a Star Wars vetítését megkezdték az amerikai mozikban, George Lucas egy sötét szobában ült, és a film német, francia és spanyol nyelvű verzióit keverte.

 

Akkoriban Gyurci bátyánk nem csak a muvi különböző verzióit keverte. A szezon fazonnal való keverése is belerondított a dolgokba ha már a saját művének premierjével se volt tisztában. :D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Keveri a szezont a fazonnal" tudtommal azt jelenti hogy valaki összekeveri a dolgokat.

Esetünkben Lucas az ANH bemutatójával kapcsolatban kavarodott meg mert a kimerültség miatt azt se tudta hogy mikorra esett.
Tehát az öregnek a muvik különböző verziójának keverésén kívül az ANH premierje miatti megkavarodásával is meg kellett birkóznia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No mivel a rejtvényemre megkaptuk (a fene tudja miért szpojlerben) a helyes választ úgy döntöttem hogy a megfejtés örömére én is fegyencjáratozok egy kicsit.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az olykor belassuló gondolkodásom miatt nem esett jó ideig le a dolog.

Nabo reakciója után rá is kérdeztem hogy mit akar ha már szpojler-t használt de nem válaszolt pedig később láttam a bejelentkezett felhasználók közt hogy feljött.

Vártam és vártam a választ de nem kaptam. Aztán úgy éreztem hogy le lettem csokizva és utána annyira elvesztettem a türelmem hogy egyáltalán nem érdekelt hogy valaki be akarná-e írni a megfejtést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi gépemen, ha sok YT player volt beszúrva egy oldalra, akkor az nagyon be tudta lassítani a böngészőmet (a Ki mit hallgat topic teljesen megnyithatatlan volt), így ha lehet, akkor a videókat igyekszem spoiler mögé rakni, hogy a gyengébb számítógépeken is élvezhető legyen a topic (ugyanis csak akkor eszik plusz memóriát a böngésző, ha valaki lenyitja a spoiler tag-et, és ezzel megjeleníti a playert).

 

Eszembe nem jutott volna, hogy valaki ezen fennakadhat. Nem állt szándékomban megsérteni senkit, de ilyen banális hülyeség miatt nem is fogok többet magyarázkodni sem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb rejtvény:


PU91sOH.jpg

 

 

Remélem nem rettentettem el senkit se a kvízelgetéstől a múltkori produkciómmal. Azt már megbántam és ígérem hogy többet nem fordul elő. :peace:
Meg azt is remélem hogy mások is be fognak majd szállni a berakosgatásba és a tippelgetésbe/kitalálgatásba ha idejük és kedvük engedi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Rog írta:

Meg azt is remélem hogy mások is be fognak majd szállni a berakosgatásba és a tippelgetésbe/kitalálgatásba ha idejük és kedvük engedi. :)

Persze, mindig megnézem a topikot, de sosem jövök rá a megfejtésre :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Cápa?

 

Bezony! :clap:

 

 

42 perccel korábban, MissKarrde írta:

Persze, mindig megnézem a topikot, de sosem jövök rá a megfejtésre :oops:

 

Én majd igyekszem olyat is berakni ami többeknek is ismerős lehet. Hátha ki tudok találni olyat amiről tudom hogy többen is nézitek, Például ott van pár széria. Néhányukról tudom hogy fiúk és lányok is nézik/nézték. :)

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Nem. Ez a tigriscápa olyan mint a szemétláda, mindent bezabál." :D

 

Anno én is sokszor letudtam. Kábé '92-ben vettem fel videóra. Aztán jó néhányszor meglestem. Jóval később a videóm totál bekrepált és sajna a kazit is vitte magával mivel épp az volt benne. Jól szétcseszte a szalagot a szemét. Ezért várnom kellett hogy az eredeti szinkronos verziót AVI-ban megszerezzem. No azt a fajtát is letudtam azóta vagy kétszer.

Amúgy én is sok szövegre emlékszem belőle. A nézése közben meg még több ugrik be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ezúttal jöjjön egy kis jelenetleírás:
Egy nőci nagy ablakon bámul kifelé és egy közeledő sereget néz.
A közelben parkoló röppentyű rámpáján két zord külsejű pacák bandukol lefelé. Az egyik beosztottjuk egy hírt közöl velük mire az egyik manusz örömködik egy kicsit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Ezúttal jöjjön egy kis jelenetleírás:
Egy nőci nagy ablakon bámul kifelé és egy közeledő sereget néz.
A közelben parkoló röppentyű rámpáján két zord külsejű pacák bandukol lefelé. Az egyik beosztottjuk egy hírt közöl velük mire az egyik manusz örömködik egy kicsit.

Csak nem tán a Baljós Árnyakból Naboo inváziója? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.