Ugrás a kommentre

Filmkvíz


kudar

Ajánlott hozzászólás

A szökevény (The fugitive) Noah-Gerard párbeszéd

 

Annyira előttem volt a jelenet és saját magamat vezettem meg.

Mindkét filmben van egy hasonló "családi cirkuszos" jelenet amiben a rendőrbírók akcióznak és mivel a 2. részben kapnak ők több teret, valamiért arra gondoltam abban van a "családi cirkusz" után. erre pont fordítva!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Klassz hogy a megfejtés bekerülésével helyére került a dolog. :) 

Amúgy velem is előfordult hogy jelenethasonlóság miatt tévesen azonosítottam be egy muvit. Beugrott egy jelenet és kedvet kaptam ahhoz amiben benne van. A vége meg az lett a dolognak hogy tévedésből egy olyat tudtam le amiben az adott jelenet nem is szerepel. Aztán meg agyalhattam hogy melyik a megfelelő.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 5 hónappal később...

Nem a Becstelen Brigantyk.

 

 

43 perccel korábban, misafeco írta:

De kb. bármilyen film lehet, ahol kávéznak.

 

Ez nem állja meg a helyét mert más muviban senki se iszik így kávét. Nagyon sok benne a cukor.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Rog írta:

Ez nem állja meg a helyét mert más muviban senki se iszik így kávét. Nagyon sok benne a cukor.

 

Erre valami megjegyzést is kap a szereplő a másiktól, nem? Ha igen, akkor megvan a jelenet nagyjából, csak a színészek nem ééés így a film se, de most ezen fogok kattogni egy ideig biztos. :D

 

szerk.: Azért egyet betippelek: Kutyaszorítóban?

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Fly

 

És tényleg van komment is, Geena Davis karaktere megkérdi a léggyé alakuló Jeff Goldblumtól, hogy "kérsz egy kis kávét is a cukrodba?" Ha jól emlékszem, mert szerintem vagy 20 éve nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem Dzséjt nyert. És most jut eszembe: ezek szerint ezt a szóváltást Taratino ellopta, mert a Tiszta románcban is van egy hasonló jelenet. Konkrétan ezzel a szöveggel.

 

Ez utóbbira gondoltam akkor valószínű, legalábbis az alapján, hogy egy másik Tarantíno film ugrott be. Rémlik valami olyasmi is, hogy teletölti a másik szereplő a kávézós poharát cukorral, hogy akkor ott van, azt "igya", ez is abban van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor elhamarkodottan jelentettem ki hogy "Ez nem állja meg a helyét mert más muviban senki se iszik így kávét. Nagyon sok benne a cukor." Mondjuk az azért van mert nem láttam a Tiszta románcot.

 

 

23 perccel korábban, Bomarr írta:

És most jut eszembe: ezek szerint ezt a szóváltást Taratino ellopta, mert a Tiszta románcban is van egy hasonló jelenet. Konkrétan ezzel a szöveggel.

 

Különbözőek a szövegek. Előbb utánanéztem.

 

A légy: "Do you take coffee with your sugar?"

Tiszta románc: "What, do you like a little coffee with your sugar, or what?"

A szinkron szerint: "Kérsz esetleg egy kis kávét is a cukorba?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.