Ugrás a kommentre

Filmkvíz


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

seIBZBr.jpg

 

Utólag Alicia miatt plusz egy értékelés a gif-nek.

Az esti értékelés után rögrön rájöttem hogy emerre a bigyóra jobb lett volna böknöm de nem akartam már a minősítésen variálni. Végül is annyira nem nagy cucc hogy úgy alakult mert viccesnek is tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
6 órával ezelőtt, Rog írta:

Nem.

Amúgy nem lett volna fontos a kommentemet idézni elvégre pont alá írtad a tippet. Meg a szpojler is mellőzhető lett volna.

Hagytam lehetőséget másnak is, mert engem pl. eléggé zavar amikor van ilyen kvíz vagy hogy ismerd fel melyik színész van a képen aztán a kommentre rá pár perc múlva ott virít a megfejtés, így már esélyem sincs találgatni. És mivel spoilert használtam, azért vagy idézve, hogy egyértelmű legyen mivel kapcsolatban van a spoiler :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Hagytam lehetőséget másnak is, mert engem pl. eléggé zavar amikor van ilyen kvíz vagy hogy ismerd fel melyik színész van a képen aztán a kommentre rá pár perc múlva ott virít a megfejtés, így már esélyem sincs találgatni.

 

Ez egy ilyen játék. Van hogy hamar jön a helyes megfejtés van hogy nem.  Gondolom minden játszani akaró megnézi azt ami a szpojlerben van hogy tudja hogy mi van benne. Ennél fogva szerintem felesleges a megfejtést vagy a tippet elrejteni. 

 

 

14 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

És mivel spoilert használtam, azért vagy idézve, hogy egyértelmű legyen mivel kapcsolatban van a spoiler

 

Ez esetben mégis felesleges volt idézni mert más megfejteni való híján egyértelmű hogy mire vonatkozik a következő komment.

Akkor már lehetne idézni ha több megfejteni való lenne itt. De abban az esetben az idézés helyett a megemlítés (@felhasználónév) szerintem jobb megoldás lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Rog írta:

Ez egy ilyen játék. Van hogy hamar jön a helyes megfejtés van hogy nem.  Gondolom minden játszani akaró megnézi azt ami a szpojlerben van hogy tudja hogy mi van benne. Ennél fogva szerintem felesleges a megfejtést vagy a tippet elrejteni. 

Hát én nem szoktam, legalább is addig amíg a saját tippemet meg nem teszem. Van olyan, hogy a kép alapján nincs meg a megfejtés és kicsit gondolkodni kellene, de ott van alatta tipp és arról beugrik, hogy jah tényleg az, ilyenkor a játék lényege veszik el szvsz. 

19 perccel korábban, Rog írta:

Ez esetben mégis felesleges volt idézni mert más megfejteni való híján egyértelmű hogy mire vonatkozik a következő komment.

Akkor már lehetne idézni ha több megfejteni való lenne itt. De abban az esetben az idézés helyett a megemlítés (@felhasználónév) szerintem jobb megoldás lenne.

Miért lenne egyértelmű? Pláne olyan felhasználóknak akik nem annyira aktívak, akik csak olvassák a fórumot.

 

De amúgy meg miért fáj ennyire, hogy a megfejtés spoilerbe lett rakva és idézve lettél???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cupsy is lehetne rugalmas. Az ő érveléseiben szerintem több a logikátlanság mint az enyéimben. Feleslegesen túlbonyolítja a dolgokat.

Amúgy köszi a piros bigyót. Nem hiszem hogy rászolgáltam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Rog írta:

Cupsy is lehetne rugalmas. Az ő érveléseiben szerintem több a logikátlanság mint az enyéimben. Feleslegesen túlbonyolítja a dolgokat.

Amúgy köszi a piros bigyót. Nem hiszem hogy rászolgáltam.

Nem szolgáltál rá? Neki állsz itt kötözködni ilyen csip-csup hülyeségen és még neked áll feljebb? Jó lenne ha befejeznéd.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

- Felkészültél a halálra, pajtás?
- Csesszenek meg!
- A-há! Kétszáz év alatt sikerült eljutni a "Kár hogy csak egy életem van amit a hazámért feláldozhatok."-tól a "Csesszenek meg!"-ig!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.