Ugrás a kommentre

7x01 - The Bad Batch


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Lehet, hogy Echo chipjének is köze van ahhoz, hogy kiszolgáltatja a Köztársaság taktikáját a szeparatistáknak, és Fives esete ugyan elültette a kétség magvait Rexben, de az Echoval történtek miatt lesz teljesen biztos abban, hogy valami nem ok. Mekkora lenne, hogy az egykor ugyanabból a szakaszból indult 2 klón "segíti" hozzá a felismeréshez. :) 

Ez nem rossz ötlet, jó megvalósítással még tetszene is. :) Én valamire olyasmire tippelek (lehetséges spoiler),

Spoiler

hogy Echót kiborgként tartják életben a szeparatisták (asszem anno volt is erről látványterv :?), és lényegében "letöltik" az agyából a szükséges taktikai infókat. Ezért mondják a klónok, hogy az algoritmus egy "élő adás". Hasonló felállást tudok elképzelni, mint Lobotnál vagy Tseebónál, akiknek hasonló módon fértek hozzá az agyához. 

 

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

OFF: Amúgy a jelenlegi avatarjaink kettőse a végjátékot tükrözi :D 

OFF 

Jaja, bár technikailag inkább ez a kép lenne az avatarod "párja". :D 

e7f267d85511f99fb26172254fcd61e0.png 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Lehet, hogy Echo chipjének is köze van ahhoz, hogy kiszolgáltatja a Köztársaság taktikáját a szeparatistáknak, és Fives esete ugyan elültette a kétség magvait Rexben, de az Echoval történtek miatt lesz teljesen biztos abban, hogy valami nem ok. Mekkora lenne, hogy az egykor ugyanabból a szakaszból indult 2 klón "segíti" hozzá a felismeréshez. :) 

És ennek elég komoly alapja van, hiszen Trench szemtanúja volt annak, amikor Tup megölte Tiplart. Lehet, hogy nem csak felkeltette a jelenet az érdeklődését, de ötleteket is adott neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Ez nem rossz ötlet, jó megvalósítással még tetszene is. :) Én valamire olyasmire tippelek (lehetséges spoiler),

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Igen, olyan monoton, gépiesen ismételgette az azonosítóját, hogy tuti nem stimmel vele valami. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt újra új TCW epizódot látni! Klassz volt a bemelegítés Bence ajánlása alapján, szinte minden szálon sikerült végigmenni, így meg is volt a sorozat áttekintése. :)

Tetszett ez a szedett-vedett társaság és jó ötlet, hogy az az erősségük, hogy teljesen mások, mint a rendes klónok. :) Echo sugárzásának kérdése is izgalmas, szóval várom a folytatást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Na, én is eljutottam a részig. Imádtam! A látvány zseniális, én nem néztem meg anno a félkész rajzokat, úgyhogy minden újdonság volt. Tetszett nagyon a 99-es osztag - remek kis kikacsintás 99-re - és nagyon tetszett a szeparatista torony is, ami full Invisible Hand híd volt látványban. Ültek az akciók, a droid poénok, és Rexnek is volt egy olyan pillanata a végén, mint anno Obi-nak a Jedi templomban.

tumblr_o2o5f85Kz71uy18edo1_1280.jpg

rex_moment.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szuper volt újfent The Clone Warst nézni! Őszintén szólva, nekem a 6. évad is remek lezárásnak bizonyult, ettől függetlenü nem bánom, hogy folytatták a sorozatot, sőt... :D 

Amit elsősorban kiemelnék, az a látvány. Egyszerűen pazar volt! Gyönyörű. 

Engem ezek a nagyon klónos részek nem túlzottan mozgatnak meg, mindig is preferáltam az olyan szálakat, amelyekben a Jedik és/vagy a Sithek vannak központban. Ennek ellenére viszonylag tetszett. Habár ez a Bad Batch elég bizarr volt. :shocked:

Echo miatt nagyon kíváncsi vagyok a következő epizódra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.