Ugrás a kommentre

Greg Pak: Darth Vader (2020)


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

39 perccel korábban, NorbiLordi írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Spoiler

Szerintem is történni fog ott valami. Vagy most, vagy Palpatine halála után.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
2021. 02. 11. - 20:20, NorbiLordi írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Spoiler

Viszont a monolitot elnézve ez egy másik lehet és nem az, amelyiket a TROS-ban láttuk. Az egy sivár vidéken volt, itt pedig hegyek és völgy is van. Pár nap és meglátjuk a folytatásban. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Előzetes a 11-es számból!

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Ez nagyon érdekesnek néz ki. Lehet, hogy a Kylo képregényhez hasonlóan teszek magamnak egy kis engedményt, és elolvasom angolul. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Iqvi írta:

Úristen:o! A 11.szám teljesen ledöbbentő volt.

  Spoiler elrejtése

Előkerült a Sith Xyston flotta, egy óriási kiberkristály és még azok a tartályok is, amiben Snoke darabkai voltak, rá hasonlítóbtestekkel.

Ez nem volt semmi.

 

Azt a leborult szivarvégit :D 

 

Spoiler

- Egyik tartályban az Luke keze volt gondolom

- A késes dolog mi menő volt már :D 

- Érdekelne mostmár, hogy beszélt e Anakin Luke-hoz az EP 6 után, mert csak mondhatta volna neki, hogy ok hogy letaigetoszolta Palpatine-t az aknába de amúgy meg van egy kib*szott nagy Sith flotta startra készen. Bár gondolom nem ok nélkül kereste az Exegolt

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 minutes ago, NorbiLordi said:

 

Azt a leborult szivarvégit :D 

 

  Reveal hidden contents

 

Ezekre én is mind kíváncsi leszek. Legalább annyi kérdést vetett fel ez a mostani füzet mint amennyi választ adott. 

Spoiler

És igen, a késes dolog nagyon epic volt.:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen bővítik itten a dolgokat, Vader csak mégnagyobb kedvenc lett :D 

 

Spoiler

Palpatine akart e amúgy valaha is szólni Vadernek Exegolról? Gyanítom nem feltétlen, ha már benne voltak nagyban a klónozásban. Meg ezek szerint hébe-hóba ellebzselgetett ott Palpi nem csak Coruscanton és az épp aktuális HCS-n meresztette a valagát.

 

Flottát is mikor kezdték építeni vajon? Külsőre elég előrehaladott állapotban vannak. Gondolom előbb akart velük előhozakodni csak aztán Vader levágta az aknába és azon volt a hangsúly hogy a klónteste megmaradjon valahogy.

 

Vajon Vadernek leesik e mit tervez Palpatine? Tényleg több lett a kérdés mint a válasz :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Szerintem Vader még Anakinként se volt olyan hülye, hogy ne essen le neki a klónozótartályokból, a kisebb ház nagyságú kiberkristályból és a több száz csillagrombolóból, hogy Palpatine mit akar. Totál egyértelműen látszik, hogy a hatalma bebiztosításán dolgozik egy esetleges vereség esetére. Amúgy szerintem nem biztos, hogy szólt volna róla Vadernek. Eléggé rideg és ellenséges volt a viszonyuk, és az ep5 után mégjobban megrendült benne a bizalma mint az ep3 után, plusz Vader az útkeresőt is maga szerezte meg. Illetve Palpatine mindig is magának kívánta a hatalmat és az örök életet, szóval azzal is veszélyeztette volna ezt, ha elmondja Vadernek min ügyködik. Persze a dolog úgyis kiderült magától. Azt is jó lenne tudni, hogy Luke-nak miért nem mondta el ezt au ep6 után, mert nekem erősen úgy tűnik, hogy erről az egész Palpatine élhet mert valami megzavarta az egyensúlyt dologrók az erő sugallatára szerzett tudomást. A flottát szerintem valamikor az OT idejében kezdhették szerintem építeni, akkor amikor már látszott, hogy a Birodalom nem biztos, hogy megnyeri. Eleve itt Ochi százas nagyságrendben beszél a hajókról, míg a Skywalker Kora regényváltozat tízezer rombolót emleget. Szóval a Sith flotta még kissé kezdeti fázisban van. Azt lenne még jó tudni, hogy Palpinak minek kellett Luke keze?:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Iqvi írta:
  Spoiler elrejtése

Szerintem Vader még Anakinként se volt olyan hülye, hogy ne essen le neki a klónozótartályokból, a kisebb ház nagyságú kiberkristályból és a több száz csillagrombolóból, hogy Palpatine mit akar. Totál egyértelműen látszik, hogy a hatalma bebiztosításán dolgozik egy esetleges vereség esetére. Amúgy szerintem nem biztos, hogy szólt volna róla Vadernek. Eléggé rideg és ellenséges volt a viszonyuk, és az ep5 után mégjobban megrendült benne a bizalma mint az ep3 után, plusz Vader az útkeresőt is maga szerezte meg. Illetve Palpatine mindig is magának kívánta a hatalmat és az örök életet, szóval azzal is veszélyeztette volna ezt, ha elmondja Vadernek min ügyködik. Persze a dolog úgyis kiderült magától. Azt is jó lenne tudni, hogy Luke-nak miért nem mondta el ezt au ep6 után, mert nekem erősen úgy tűnik, hogy erről az egész Palpatine élhet mert valami megzavarta az egyensúlyt dologrók az erő sugallatára szerzett tudomást. A flottát szerintem valamikor az OT idejében kezdhették szerintem építeni, akkor amikor már látszott, hogy a Birodalom nem biztos, hogy megnyeri. Eleve itt Ochi százas nagyságrendben beszél a hajókról, míg a Skywalker Kora regényváltozat tízezer rombolót emleget. Szóval a Sith flotta még kissé kezdeti fázisban van. Azt lenne még jó tudni, hogy Palpinak minek kellett Luke keze?:D

 

 

Spoiler

Már csak azért kérdeztem mert ezek után is vele marad, de szerintem csak jó sithhez méltó módon ki akarta fürkészni a titkait aztán eltenni láb alól :D 

 

Nem vagyok benne biztos, hogy Ochi tudott a tényleges számokról, azon is elcsodálkozott hogy bolygópusztító van mindegyiken. Lehet csak saccolt. Meg elcsodálkozott ő egyéb dolgokon is.

 

Luke keze szerintem a klónozáshoz kellett, lehet azt használták fel a harcosokhoz is amik a tartályokból törtek Vaderre. Elvileg azok is erő érzékenyek voltak, mert Palpatine aszonta Vadernek, hogy bármelyikük lehet majd a tanítványa. De lehet csak a szokásos dumáját tolta 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

[spoiler] A klón Luke miatt. Biztos itt is kap majd Luke egy klónt, mint Az utolsó parancsban. [/spoiler]

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Miért ne? 

Spoiler

Ha már egyszer a Sötét Birodalom klón Palpatine-ja visszaköszönt egy mozifilmbe? Akkor jöhet a klón Luke is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 minutes ago, Darth Revan9 said:

Miért ne? 

  Reveal hidden contents

 

Spoiler

Azért mert Luke klónozása nagyon fantáziátlan ötlet. Az ep9-hez kellett Palpatine klónozása, de Luke klónozása az ep6 után totál felesleges ötlet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Nekem már ez sem tetszett annyira, ne induljanak már el ebbe az irányba újra. Akkor kánonná is tehetnék újra a Legendákat.

Bizonyos történeti elemeit azért már elkezdték átalakítva kánonná tenni.

59 perccel korábban, Iqvi írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

[spoiler] Palpatine klónozása is ugyanolyan fantáziátlan ötlet, mint Luke klónozása. Sokan csak azért indokolják szükségesnek Palpatine klónozását, mert ezzel akarják indokolni, hogy ez a kánon elem milyen nagyszerű is. Ebben sokszor a kánon erőltetett magasztalását látom, meg azt a magatartást amit így lehet összegezni: ami a Legendákban volt az nagyrészt, vagy akár teljes egészében rossz volt, de hogy ha ugyanaz a dolog felbukkant a kánonban, az már hirtelenjében mindjárt logikus, jól illeszkedő és működőképes elem lesz. [/spoiler]

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 minutes ago, Darth Revan9 said:

Bizonyos történeti elemeit azért már elkezdték átalakítva kánonná tenni.

  Reveal hidden contents

 

A kánonban Palpatine klónozása azért működött, mert megvoltak a korlátai, nem egy tökéletes módszer volt mint a Legendsben ahol Palpatine egyik testből ugrált a másikba 

Spoiler

Most ezt egy erőérzékeny Luke klón totál lerombolná, mert felmerülne akkor, teljesen jogosan, a kérdés, hogy ha Luke-nál 100%-ban sikerült, akkor Palpatine-nál miért nem? 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Iqvi írta:

A kánonban Palpatine klónozása azért működött, mert megvoltak a korlátai, nem egy tökéletes módszer volt mint a Legendsben ahol Palpatine egyik testből ugrált a másikba 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Még az se tudjuk, hogy ha az új történetvonalon Luke-ot klónozzák, akkor a Luke klón sikeres lehet-e? Az is lehet, hogy egy degenerált selejt lesz. Majd meglátjuk. Viszont, hogy ha már mutatták Luke kezét a tartályban, akkor azzal lehet, hogy kezdenek majd valamit.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 minutes ago, Darth Revan9 said:
  Reveal hidden contents

 

Ez, igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remekül sikerült ez is!

Spoiler

 

Bár Vader ás Palpatine szembekerülése elég keményre sikeredett. A konfliktus feloldása nekem kicsit elkapkodott volt, de ebbe belejátszhatott Vader látomása Luke-ról. Szóval csak az alkalmat várhatta, hogy kibabráljon Palpival, addig meg nyalt neki tovább.

Érdekes, hogy már most láthattunk Snoke-szerű klónokat tartályban, illetve a sith flottát épülni. Ezek szerint már a Birodalom Visszavág idején készültek a sith szekta praktikái. Talán Palpi halála tett nekik keresztbe, és tartott még olyan sokáig a kivitelezés. 

Ami még nagyon érdekes volt, az a hegynyi méretű kyber-kristály, amiből Palpatine előbukkant? az a rész nem volt teljesen tiszta. 

Ja és láttuk, Ochi hogy vakult meg. :D 

 

 

 

@Darth Revan9

Spoiler

Palpatine-t azért kellett klónozni, hogy túléljen. Luke nem halt meg, minek klónoznák? Palpatine-nak mire kellene egy Luke klón? Egyébként az idő el is döntötte ezt a kérdést, hiszen több mint 40 évvel ezen események után se rohangálnak Luke klónok a galaxisban, ergo Palpatine-nak másra kellett a kéz. Talán felhasználta a benne lévő DNS-t, pl. Rey apjának klónozásakor. :P 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:
Spoiler

- Egyik tartályban az Luke keze volt gondolom

 

Spoiler

Valaki felvetette ott, hogy mi van ha Rey apjának klónja pl. Luke kezéből is tartalmazott DNS-t? Akkor Rey mindjárt nem érdemtelenül lett Skywalker. :D 

 

11 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ezekre én is mind kíváncsi leszek. Legalább annyi kérdést vetett fel ez a mostani füzet mint amennyi választ adott. 

  Spoiler elrejtése

És igen, a késes dolog nagyon epic volt.:D

 

Spoiler

Szép kis temetőt csinált Vader, alig pár mozdulattal. :cool: 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

 

Ez még lehetne is egy jó magyarázat, bennem is felmerült :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.