Ugrás a kommentre

Greg Pak: Darth Vader (2020)


Iqvi

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remekül sikerült ez is!

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

@Darth Revan9

  Spoiler elrejtése

Palpatine-t azért kellett klónozni, hogy túléljen. Luke nem halt meg, minek klónoznák? Palpatine-nak mire kellene egy Luke klón? Egyébként az idő el is döntötte ezt a kérdést, hiszen több mint 40 évvel ezen események után se rohangálnak Luke klónok a galaxisban, ergo Palpatine-nak másra kellett a kéz. Talán felhasználta a benne lévő DNS-t, pl. Rey apjának klónozásakor. :P 

 

Mivel nem látjuk át A Jedi visszatér és Az ébredő Erő közötti 30 évet, ezért nem tudhatjuk ezt biztosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Én a Rey apja teóriát is elvetném, mivel ő Palpatine strand castja, tehát alapvetően Sidious DNS-éből lett létrehozva. Ha Rey-ben lett volna Skywalker vér azt mindenképp megérezték volna, de mind Kylo, és mind Leia Palpatine-ként tudott róla. Lehet jogy csak ereklye volt az egész kéz cucc és nem lesz jelentősége.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

[spoiler] Ezt marhaságnak tartom. 30 év alatt sok minden történhetett, talán Luke a fénykorában küzdött meg egy elszabadult Luke-klónnal. [/spoiler]

Alapvető hiba az, hogy ha valaki azt gondolja: eddig ezt nem láttuk, akkor elképzelhetetlen. Grogut se láttuk a folytatás trilógiában. Amikor néztük Az ébredő Erőt sokan nem gondolták, hogy Palpatine-t feltámasztják. Amikor elindult a folytatás trilógia még nem tudtuk, hogy Ahsoka túléli A Jedi visszatért is..stb.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azért Grogu és Ahsoka olyan dolgok amik nem igazán voltak hatással az ST alakulására. Viszont ha Palpatine létrehozott volna egy Luke klónt, akivel később Luke meg is küzdött, éslegyőzte, arról szerintem szót kellett volna ejteni. Illetve szerintem a pozitív karakterek klónozása, akik negatív karakterek, szerintem fantáziátlanok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett az új rész.

Spoiler

 

A kánonban visszatérő elem lett hogy Vader és Palpatine szembekerülnek egymással. Emiatt nekem ez belesimult az összképbe. Meg passzol is a sithekhez hogy a mester állandóan megtöri a tanitványt, szembesiti vele hogy mennyire jelentéktelen és bármikor eldobhatja, ezért a tanitványnak újra és újra bizonyitania kell hogy érdemes a posztjára. Ami a teljes ellenkezője annak ahogy a jedik működnek. Palpatine tudja hogy Vader csak szinlel, amikor meghunyászkodik.

 

A sith flottának mindenképp úgy van értelme hogy az épitése már ilyenkor beindult hisz a csillagrombolók designja -leszámitva a böhöm nagy ágyukat- ugyanaz a régi design mint ami a Birodalom idején létezett. Örültem hogy ez végre előkerült, mert nagyon lógott a levegőben. Remélhetőleg még ebben a szálban ezt az egészet még jobban ki fogják fejteni.

 

Szerintem Luke keze azért kell, mert Palpatine olyan élőlényeket akar alkotni amelyek erőhasználók (Snoke). A kisérletekhez pedig jól jöhet hogy olyasvalakinek a húsával is kisérletezhetnek akiben nagy az Erő.

 

Nagyon várom a következő részt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Kijött az új szám, ami elég érdekesen folytatódott. 

 

Spoiler

Vader visszaemlékezései jók voltak, plusz Ochi lett Vader csicskája. :D Arra is választ kaptunk miért más Vader páncélja a ROTJ-ban mint a TESB-ben. ;) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 05. 03. - 8:39, Darth Revan9 írta:

Jó lenne, ha már 2022 első felében tudnánk olvasni magyarul.

Továbbra sincs esély rá, hogy ez a 6 hónapos őrület megszűnik a Disney/Lucasfilm részéről? A High Republic-al is komoly csúszásban leszünk emiatt, mert azt a könyvekkel párhuzamosan kéne olvasni. Ezzel csak azt érik el, hogy mindenki kalózverziót olvas. Főleg ilyeneknél, mint a Vader, ahol elégge fontos kérdésekre kapunk választ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Whill írta:

Továbbra sincs esély rá, hogy ez a 6 hónapos őrület megszűnik a Disney/Lucasfilm részéről? A High Republic-al is komoly csúszásban leszünk emiatt, mert azt a könyvekkel párhuzamosan kéne olvasni. Ezzel csak azt érik el, hogy mindenki kalózverziót olvas. Főleg ilyeneknél, mint a Vader, ahol elégge fontos kérdésekre kapunk választ.

Sajnos nincs rá esély. Nyomatékosan ragaszkodnak hozzá. Sőt, sok képregénykötet anyagát nem is teszik fel időben a rendszerbe, amit használni kell. Sokszor kellett már külön kérvényezni, hogy rakják fel az anyagot, hogy lehessen vele dolgozni. Most például nem csak a legújabbaknál volt ilyen cirkusz, hanem régebbinél is. A négy most futó széria - második SW, harmadik DV, második Aphra és a Fejvadászok indulása is a jogtulaj tesze-toszasága miatt későbbre csúszik. Eredetileg már nyáron esélyes lett volna az indulásuk. Most már leghamarabb ősz lehet belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem örüljünk annak ami van. Nagyon pici, jelentéktelen piac vagyunk. Tök jó hogy a képregények folyamatosan jönnek ki.

Igen,  ebben van a jó dolog. Négy évvel ezelőtt nem hittem volna, hogy ezt lehet ilyen pörgősen csinálni nálunk ebben a formátumban. Sokkal több képregény megjelenik így is, mint a régi Semic érában.

 

@Whill, hogy mondjak valami jót is, szerintem te még idén örülni fogsz az egyik megjelenésnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Igen,  ebben van a jó dolog. Négy évvel ezelőtt nem hittem volna, hogy ezt lehet ilyen pörgősen csinálni nálunk ebben a formátumban. Sokkal több képregény megjelenik így is, mint a régi Semic érában.

És úgy tűnik, hogy az emberek is jobban vevők rá szerencsére. A Semic-éra vége felé már szinte WC papírra nyomtatták a képregényeket, míg végül teljesen csődbe ment a kiadó. Most meg töretlen minőségben kapjuk a képregényeket, és egy hónapban több megjelenik, mint akkoriban egy évben. Jó, hogy végül is ez a Vader sorozat is kilátásban van a közeljövőben, régebben 10 évet kellett volna ilyesmire várni. És az összefüggő event is olyan kézben van, ami rendesen megjelenteti, és nem csak mazsolázgat.

7 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

 

@Whill, hogy mondjak valami jót is, szerintem te még idén örülni fogsz az egyik megjelenésnek...

Izgatottan várom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.