Ugrás a kommentre

SAGA DVD pletykák


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SAGA DVD pletykák

 

 

Sokunk reméli titokban, hogy az idei év legnagyobb durranása (a nyáron megrendezésre kerülő celebration IV mellett), az immár teljesnek mondható Star Wars Saga DVD kiadása lesz. Ismét aktivizálta magát Tibur55 (ismertebb nevén ? szuperkém), aki egy érdekes írásra hívta fel figyelmünket ezzel kapcsolatban.

 

Az USA Today című lap internetes oldalain olvasható egy interjú az eredeti trilógia felújítását végző cég vezetőjével, Phil Feiner-el. A Pacific Title feje azt állítja, hogy a felújítás során sok olyan felvételen is dolgoztak, amit még nem láthattunk ezelőtt, és a ?special editionba? se kerültek bele. Az a véleménye, hogy ezeket a jeleneteket, valószínűleg a hat lemezes SAGA DVD kiadásra tartogatja Lucas.

A Lucasfilm szóvivője, John Sigh természetesen cáfol: ?Mindig vad pletykák keringtek a Star Wars mítosz körül. Nem tervezünk egy újabb Star Wars DVD kiadást?.

 

Ismerve Lucas marketing stratégiáját, erre az utolsó állításra ne vegyetek mérget. Mindenestre nekem az az érzésem, hogy további fejlemények várhatók az ügyben. A témával kapcsolatban, a fórum SAGA DVD-vel foglalkozó topikjában is leírhatjátok a véleményeteket.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepő, mert máskor már hónapokkal elötte javában jönnek a hirek, és a múltkor egy évvel a trilógia DVD elött bejelentették a megjelenését. Nagyon érdekes fejlemény hogy a Lucasfilm cáfolatot ad ki fél évvel az állitolagos megjelenés elött... most akkor mi lesz? Áprilisban majd kiállnak és azt mondják, hogy hazudtunk és hamarosan itt az új DVD?

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepő, mert máskor már hónapokkal elötte javában jönnek a hirek, és a múltkor egy évvel a trilógia DVD elött bejelentették a megjelenését. Nagyon érdekes fejlemény hogy a Lucasfilm cáfolatot ad ki fél évvel az állitolagos megjelenés elött... most akkor mi lesz? Áprilisban majd kiállnak és azt mondják, hogy hazudtunk és hamarosan itt az új DVD?

Ekkora böszmeséget még filmgyártó nem csinált mint a Lucasfilms. :)

Hazudtak éjjel és nappal. Nem kicsit, nagyon! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azér kérdezem, mert nekem csak az ep.I, ep.II hiányzik a gyűjteményemből, és akkor érné meg legjobban nekem, ha nem mind a 6-ot, hanem csak a prequeleket adnák ki egyelőre díszdobozban. igaz akkor a 3. rész eredeti DVD-je 2 példányban is meglenne már nekem, de gondolom külön-külön már nem fogják kiadni az első és másoik részt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az kevésbé gyanús, hogy a Lucasfilm tagadja a megjelenést... Jobban zavar az, hogy jóformán semmi információ nem szivárgott ki eddig a DVD-kiadásról. Csak annyit tudunk, hogy lesz. Ekkora titoktartás eddig nem volt jellemző a Lucasfilmre.

 

Szerintem 12 lemezes lesz, és nagyon csodálkoznék, ha 20000-nél nem kerülne többe. Viszont Lucaséknak nagyon ki kell tenniük magukért, hogy megvegyem, tekintve, hogy egy sorozatnyi DVD-m már van. Hacsak nem tesznek bele egy csomó olyasmit, ami szemem-szám ingere (új jelenetek a filmekben, főleg a III-ban, no meg extrák), egy darabig biztos nem veszem majd meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyértelmű infókat akarok, most!!! :)

Remélem tényleg tartogatnak valami meglepit. Végülis lehet, hogy úgy állnak hozzá, hogy születésnapja lesz a SW-nak és akkor az ajándékot általában titokban tartják.

Lehet, hogy májusban lesz a nagy bejelentés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Májusban ne a bejelentés legyen, hanem a kiadás maga.

Nagyon remélem higy idejében ki fogják hozni a DVD-t, de a trilógia kiadásánál már nyár elején jöttek az információk, képek.

Szerintem év vége felé fog kijönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.