Ugrás a kommentre

Disney Gallery The Mandalorian documentary


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Egy kis meglepetés vár benneteket a kalóz kantinban. :P 

 

Aki kedvet érez a fordításhoz, annak csatolom az angol feliratot is. 

 

Disney.Gallery.Star.Wars.The.Mandalorian.S02E02.REPACK.720p.DSNP.WEB-DL.DDP5.1.H.264-MTV[eztv.re].srt

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 9 hónappal később...
  • 7 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-features/pedro-pascal-kieran-culkin-drama-actor-roundtable-1235498800/

 

Itt konkrétan elmondja, hogy nem volt valami sokat rajta, és túlnyomórészt Brendan Wayne volt alatta, ő pedig csak szinkronizált. A fenti kép készülhetett akkor is, amikor az évad előtti promófotók készültek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Még nem néztem, de elvileg már fent van a harmadik évad galériája az oldalon.

 

Igen, de most már csak 1 részes.

 

Érdekes, hogy a kiemelt sávban nincs benne.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy várni lehetett az egy órás doksi elég átfogó képet adott az évad elkészültéről. Több dolgot is sejtettek, köztük olyanokat is amik itt is felmerültek, mint pl. ez egy lezárás volt, innentől új területen haladnak majd tovább, Pascal nem szerepelt a megszólítottak között, ezért valóban elképzelhető, hogy nem volt ott. :P 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most láttam, hogy van. Ugrom is ràja! :)

Jó volt, érdekes volt. Egy Pascal interjúféleség valóban jót tett volna. Helyette volt Katee Sackhoff bőven. Szimpatikus volt és nagy odaadással játszotta Bo-t. Filoni pedig végig Ahsoka-dzsekiben. Bírom a fickót! 

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ahogy várni lehetett az egy órás doksi elég átfogó képet adott az évad elkészültéről. Több dolgot is sejtettek, köztük olyanokat is amik itt is felmerültek, mint pl. ez egy lezárás volt, innentől új területen haladnak majd tovább, Pascal nem szerepelt a megszólítottak között, ezért valóban elképzelhető, hogy nem volt ott. :P 

 

Mert valszeg nem is volt. Nincs konkrétan kimondva a fentebbi THR-es interjúban, de ez a mismásolás, amit ott leművel, azt súgja nekem, hogy a 3. évadban csak a hangját adta a szerephez.

 

Ezt amúgy azért bánom, mert az 1-2. évad alapján nekem az volt a benyomásom, hogy az ő íve arra tart, hogy kezdi belátni, hogy nem minden az "Igaz Útról" szól, hiszen egyre többet vette le a sisakját. Ezzel szemben a Book of Boba Fett és a 3. évad tolt egy nagy vargabetűt ebben, és gyakorlatilag az első évad végi állapotába terelték vissza a karaktert. És úgy tűnik erre nem történetmesélési szempontok miatt volt szükség, hanem mert Pedro nem tudott ott lenni a forgatáson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jogos észrevételek, ahogy a klánok közeledtek, lehet, hogy az igaz úton járók is levehették volna sisakjaikat legalább páran, élükön Din Djarinnal. Ő  a felvilágosult harcosok egyike. A Kovács maga lett még azzá, ami nagy eredmény. Sajnos olybá tűnik "praktikus" okokból nem lett így is kinyilvánítva Din és mások jellemfejlődése. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nem mondom, hogy így történt, de én tényleg azt érzem, hogy van egy indokolatlan hátraarc Din karakterívében, ami nekem sajnos nem jött be túlságosan.

Nem érzem indokolatlannak, szerintem szép íve van az egész történetnek. 

 

8 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Jogos észrevételek, ahogy a klánok közeledtek, lehet, hogy az igaz úton járók is levehették volna sisakjaikat legalább páran, élükön Din Djarinnal. Ő  a felvilágosult harcosok egyike. A Kovács maga lett még azzá, ami nagy eredmény. Sajnos olybá tűnik "praktikus" okokból nem lett így is kinyilvánítva Din és mások jellemfejlődése. 

Dinnél fontos történeti elem, hogy megváltást nyerjen. Ő mondja ki, hogy a krédó nélkül mit érnek? Ebbe nekem nem fér bele, hogy megint leveszi a sisakját. Mert akkor kár volt az egész bányás kínlódás. Pluszként meg ez az egész történet megmutatta, hogy végre a különböző klánok össze tudtak fogni úgy, hogy nem kellett feladni az identitásukat. Ami a mandik történelmét elnézve nagy dolog. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Dinnél fontos történeti elem, hogy megváltást nyerjen. Ő mondja ki, hogy a krédó nélkül mit érnek? Ebbe nekem nem fér bele, hogy megint leveszi a sisakját. Mert akkor kár volt az egész bányás kínlódás. Pluszként meg ez az egész történet megmutatta, hogy végre a különböző klánok össze tudtak fogni úgy, hogy nem kellett feladni az identitásukat.

Tehát a végén kiderült, hogy nem minden a krédó sem, hisz az vezetett a sikerhez, hogy összefogtak olyanokkal, akik azt sem tudják, mi fán terem az :) ezt én elég ellentmondásosnak érzem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.