Ugrás a kommentre

Disney Gallery The Mandalorian documentary


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó kis doku volt. Baromi jó volt látni, hogy mennyi meló van egy egy részben, és hogy mi ebből milyen keveset látunk. Akár egy tömeg jelentnél ahol 5mpre - se - látjuk az egyik nézőt, pl az első rész legelején, és annak is szépen meg kell tervezni és kivitelezni a kinézetét. Ez persze nem újdonság, ez Star wars, de akkor is jó látni, hogy mennyi dolgoznak rajta, és hogy mennyire szeretik csinálni.

A bobás részek külön tetszettek, és külön nem, hogy semmit nem mondtak az évadzáró sztárjáról... :( :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 5 hónappal később...
2021. 01. 03. - 20:46, kudar írta:

és külön nem, hogy semmit nem mondtak az évadzáró sztárjáról... :( :S

 

Úgy látszik ennek külön részt terveztek. Augusztus 25-én jön a következő rész.

 

https://www.puliwood.hu/hirek/vegre-lehull-a-lepel-a-the-mandalorian-legnagyobb-meglepetesvendegerol-296927.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Még most se jelent meg.

 

Amúgy a beszámolók alapján érdekes lesz és nagyjából azt látni, hogy nem fogják újracastingolni Lukeot, se másmely karaktert, hiszen azokat ezek a színészek keltették életre. Illetve a 3. évad Favreau állítása szerint már tényleg Mandalore-ra lesz fókuszálva, hiszen ezzel a fináléval végetért egy kétévados történet.

 

Ja és roppantul kíváncsi vagyok, hogy a KK-ellenesek mivel fogják ezt majd magyarázni. :P

E9otFZDWUAELGty?format=jpg&name=small

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ja és roppantul kíváncsi vagyok, hogy a KK-ellenesek mivel fogják ezt majd magyarázni.

"Egy szót se higgyél el belőle, ez csak a szokásos Disney propaganda. Mi mást mondana Favreau, miután a Disney bebizonyította, hogy bárkin átgázol, aki csak egyszer is őszinte mer lenni. Kirúgták Gina Carano, most egy olyan sztárral, mint Scarlett Johansson is elbánnak, szóval Favreau jobb, ha kussol, ha még akar dolgozni. Az van, amit a Disney mond, és mivel KK a Disney képviselője a Lucasfilmnél, így az van, amit ő mond, és mindenki azt fújja, amit ő mond." - by MegaStarWarsFan2007

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, a Star Wars Theory nevű YouTuber már csinált reakció videót a Disney Gallery-s részről, 6 órával ezelőtt, szóval elvileg már elérhetőnek kéne lennie.

 

Talán akkor majd este felé. :idn:

 

32 perccel korábban, Bence1997 írta:

Illetve a 3. évad Favreau állítása szerint már tényleg Mandalore-ra lesz fókuszálva, hiszen ezzel a fináléval végetért egy kétévados történet.

Na, ezt jó hallani. Sejtettem, hogy ez lesz majd a menetrend, de azért szeretném majd, ha a 3. évad végén vagy valamikor utána Din és Grogu összefutna.

 

32 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ja és roppantul kíváncsi vagyok, hogy a KK-ellenesek mivel fogják ezt majd magyarázni. :P

Szerintem nem érdemes az ilyesmire időt pazarolni. Úgyis mindig előállnak majd valami baromsággal.

 

Engem személy szerint már szinte teljesen hidegen hagy a rajongó dráma, tavaly december óta, amikor a Mando 2. évada körül ment a sok politikai sárdobálás, de már előtte a TRoS kijövetelének idején is inkább végigvittem a Jedi: Fallen Ordert, minthogy azzal foglalkozzam, hogyan fogják majd azt a filmet is ízekre szedni.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, LordGravon írta:

Úgy tűnik, a Star Wars Theory nevű YouTuber már csinált reakció videót a Disney Gallery-s részről, 6 órával ezelőtt, szóval elvileg már elérhetőnek kéne lennie.

 

Talán akkor majd este felé. :idn:

Szerintem lehet várnunk kell majd a hétvégéig, vagy valamikor egyszer csak megjelenik.

 

18 órával ezelőtt, LordGravon írta:

Na, ezt jó hallani. Sejtettem, hogy ez lesz majd a menetrend, de azért szeretném majd, ha a 3. évad végén vagy valamikor utána Din és Grogu összefutna.

Szerintem összefognak futni, csak én azt a találkozást inkább úgy képzelem el, hogy amikor végetér a nagy esemény - amit ugye még decemberben fedtek fel - kapunk mindenkiről egyfajta jövőképet, Dinnél én azt tudnám elképzelni, hogy ugrunk mondjuk 10 évet előre és látjuk, ahogy Grogu várja éppen a leszálló Dint, újratalálkoznak és visszaindulnak a Mandalore bolygójára. :D

 

Bár a hét elején belefutottam egy olyan hírbe, miszerint lehet a 3. évad lesz az utolsó évad. Ugye a mandis szálat le is tudnák zavarni az új évadban - 8 rész erre szerintem tökéletes - utána meg milyen történetet mesélnének el Dinnel? Milyen politikai káosz alakul ki Mandaloreon? Kicsit GoT-os lenne. :D

 

 

Apropó én megtekintettem a Blindwave reakcióját. Úgy voltam vele, hogy már úgy is elspoilerezett nekem egy pár dolgot a net, hát akkor hadd menjen. Akkorát nevettem. Filoni egy troll, de akkora, hogy azt nem hiszem el. Ugye volt régen egy interjú nem is tudom kivel - ha jól tudom Katee-vel - ahol elárulta a színésznő, hogy nem tudtak Luke -ról. Hát persze hogy nem. PLO KOON volt LUKE!!!! :lol: Tkp. mindent elkövettek, hogy ne szivárogjon ki ez. Tudták, hogy az emberek tudnak Ahsokáról, Bobáról, stb. De ezt nem akarták, hogy kiszivárogjon. A forgatókönyvben is Plo volt írva. (:lol2:), concept art is készült róla, ha jól láttam maszk is. :lol::lol::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 08. 26. - 11:27, Bence1997 írta:

Szerintem lehet várnunk kell majd a hétvégéig, vagy valamikor egyszer csak megjelenik.

Ja, nekem is ez már a sejtésem.

 

2021. 08. 26. - 11:27, Bence1997 írta:

Bár a hét elején belefutottam egy olyan hírbe, miszerint lehet a 3. évad lesz az utolsó évad. Ugye a mandis szálat le is tudnák zavarni az új évadban - 8 rész erre szerintem tökéletes - utána meg milyen történetet mesélnének el Dinnel? Milyen politikai káosz alakul ki Mandaloreon? Kicsit GoT-os lenne. :D

Vagy inkább Prequeles/TCW-s.

 

Szerintem minimum 4 évados lesz az egész, de úgy alapjáraton szeretném, ha nem nagyon húznák el ezeket a sorozatokat, mert amúgy is egy csomó lesz belőlük és továbbra is tartok attól, hogy lehet majd tartani velük a lépést. Remélem, jól beosztják majd őket.

 

Eddig a Mandalorian sztorija és formulája eléggé egyszerűnek tűnik, szóval szerintem ezen nem lehet annyit ragozni, hogy akár 8 évadot is megérjen.

 

Max akkor, ha igazad lesz és behoznak egy politikai szálat, ami által komplexebbé válik a történet, de úgy látom, hogy most a Disney érában a Lucasfilm eléggé tartózkodik ettől.

 

Inkább az OT formuláját veszik alapul, még ha e mellett igyekeznek egy kicsit árnyaltabbá is tenni az univerzumot.

 

A Mando meg aztán pláne szeret nosztalgiázgatni, különösen a Tatooine-os részekben, amikben szerintem túlzásba is vitték a dolgot.

 

2021. 08. 26. - 11:27, Bence1997 írta:

Apropó én megtekintettem a Blindwave reakcióját. Úgy voltam vele, hogy már úgy is elspoilerezett nekem egy pár dolgot a net, hát akkor hadd menjen. Akkorát nevettem. Filoni egy troll, de akkora, hogy azt nem hiszem el. Ugye volt régen egy interjú nem is tudom kivel - ha jól tudom Katee-vel - ahol elárulta a színésznő, hogy nem tudtak Luke -ról. Hát persze hogy nem. PLO KOON volt LUKE!!!! :lol: Tkp. mindent elkövettek, hogy ne szivárogjon ki ez. Tudták, hogy az emberek tudnak Ahsokáról, Bobáról, stb. De ezt nem akarták, hogy kiszivárogjon. A forgatókönyvben is Plo volt írva. (:lol2:), concept art is készült róla, ha jól láttam maszk is. :lol::lol::lol:

Nagy kópé ez a Filoni, az biztos. :D Ezért szeretjük, legalábbis én. :lol:

 

Én eddig szerencsére viszonylag jól elkerültem a spoilereket.

 

star wars GIF

 

Mondjuk én eleve olyan SW-s tartalmakat gyártó embereket követek a neten, akik vigyáznak az ilyesmivel, de már nagyon ki vagyok éhezve azokra a válaszokra, amiket ez a Disney Gallery-s epizód ígér, mert volt egy pár kérdésem a Mando 2. évadával kapcsolatban, amiknek nagy része a jediséghez kapcsolódik.

 

2021. 08. 26. - 18:07, csoli1138 írta:

Csodálkozom, hogy nincs sehol.. :(

Igen, elég furcsa, hogy még mindig semmi.

 

Korábban szerintem nem volt ilyen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, LordGravon írta:

Mondjuk én eleve olyan SW-s tartalmakat gyártó embereket követek a neten, akik vigyáznak az ilyesmivel, de már nagyon ki vagyok éhezve azokra a válaszokra, amiket ez a Disney Gallery-s epizód ígér, mert volt egy pár kérdésem a Mando 2. évadával kapcsolatban, amiknek nagy része a jediséghez kapcsolódik.

Ez az epizód ahogy láttam, inkább Luke/Mark -ra épül, miképpen csinálták meg, milyen nehézségekbe ütköztek, a technológiáról beszéltek és kb. ennyi. De én is várom már, hogy teljesen élvezhessem. :)

 

A többire a Mandi fő topikjában válaszolok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.