Jump to content
Bence1997

Disney Gallery The Mandalorian documentary

Recommended Posts

Star Wars nap alkalmából a Disney+ elérhetővé tette a The Mandalorian documentary első epizódját. A további epizódok péntekenként fognak felkerülni.

Az első epizód témája a rendezők voltak.

Itt kilehet beszélni a documentaryt. :)

Az egész sorozat a Mandalorian-ról fog szólni, vagy csak az első (néhány) rész?

Éppen most , Whill írta:

Az egész sorozat a Mandalorian-ról fog szólni, vagy csak az első (néhány) rész?

Az egész

Most néztem meg a 2. részt. Egyszerűen fantasztikus volt, ahogy Lucasról és a Star Warsról beszéltek. Persze mindenki elmondta, hogy miként ismerkedett meg a Star Wars -al, de ezen túl is mondtak érdekességeket. Megemlítették, hogy az első epizódban van a legtöbb megépített modell, beszéltek arról is, hogy Lucas hogyan vágott bele az előzményekbe, mi volt az út, ami után eldöntötte azok elkészítését. És a végét majdnem megkönnyeztem. Filoni a végén olyat szónokolt, ami miatt még jobban megkedveltem a fickót. Amikor Anakinról és a család fontosságáról beszélt, hát ott kikészültem. Ez a documentary nagyon jó. :)

• Like 1
  • Tetszik 1

Posted (edited )

LOL Bryce Dallas Howard képes volt Jurassic Parkos kabátban mászkálni a forgatáson, Favreau meg Oroszlánkirályos polóban...

Edited by Darth Cupsy

Mert elvileg illegális, és ezen ne múljon ha valami fatális véletlen folytán valaki idetalálna. :) 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mert elvileg illegális, és ezen ne múljon ha valami fatális véletlen folytán valaki idetalálna. :) 

Csak kérdeztem :) , mert én úgy tudtam, hogy az ilyen rajongói fordítások nem azok, pláne, ha nem nyerészkednek rajta, mert ugye ez csak egy mezei felirat fájl, nem magának a sorozatnak egy része.

Posted (edited )
2020. 06. 27. - 14:01, Darth Cupsy írta:

Csak kérdeztem :) , mert én úgy tudtam, hogy az ilyen rajongói fordítások nem azok, pláne, ha nem nyerészkednek rajta, mert ugye ez csak egy mezei felirat fájl, nem magának a sorozatnak egy része.

OFF: az Opensubtitle-ről linkelés sajnos kicsit visszás, mert azon az oldalon minden feliratba, ami felkerül oda, belekerül az oldal hirdetése, ami viszont már nyerészkedés. Valószínűleg nem lenne probléma, de a Google (a Disney kérésére) a fórumunkat már kiszivárgott Lego dobozok képei miatt is betámadta, így jobb az óvatosság.

Edited by Dzséjt
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1