Ugrás a kommentre

Disney Gallery The Mandalorian documentary


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Star Wars nap alkalmából a Disney+ elérhetővé tette a The Mandalorian documentary első epizódját. A további epizódok péntekenként fognak felkerülni.

 

Az első epizód témája a rendezők voltak.

 

Itt kilehet beszélni a documentaryt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a 2. részt. Egyszerűen fantasztikus volt, ahogy Lucasról és a Star Warsról beszéltek. Persze mindenki elmondta, hogy miként ismerkedett meg a Star Wars -al, de ezen túl is mondtak érdekességeket. Megemlítették, hogy az első epizódban van a legtöbb megépített modell, beszéltek arról is, hogy Lucas hogyan vágott bele az előzményekbe, mi volt az út, ami után eldöntötte azok elkészítését. És a végét majdnem megkönnyeztem. Filoni a végén olyat szónokolt, ami miatt még jobban megkedveltem a fickót. Amikor Anakinról és a család fontosságáról beszélt, hát ott kikészültem. Ez a documentary nagyon jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Mert elvileg illegális, és ezen ne múljon ha valami fatális véletlen folytán valaki idetalálna. :) 

Csak kérdeztem :) , mert én úgy tudtam, hogy az ilyen rajongói fordítások nem azok, pláne, ha nem nyerészkednek rajta, mert ugye ez csak egy mezei felirat fájl, nem magának a sorozatnak egy része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 06. 27. - 14:01, Darth Cupsy írta:

Csak kérdeztem :) , mert én úgy tudtam, hogy az ilyen rajongói fordítások nem azok, pláne, ha nem nyerészkednek rajta, mert ugye ez csak egy mezei felirat fájl, nem magának a sorozatnak egy része.

OFF: az Opensubtitle-ről linkelés sajnos kicsit visszás, mert azon az oldalon minden feliratba, ami felkerül oda, belekerül az oldal hirdetése, ami viszont már nyerészkedés. Valószínűleg nem lenne probléma, de a Google (a Disney kérésére) a fórumunkat már kiszivárgott Lego dobozok képei miatt is betámadta, így jobb az óvatosság.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Én is megnéztem.

 

Kicsit sajnálom, hogy csak 1 órát szántak erre az évadra, de az, amit kaptunk, nagyon tetszett. :)

Spoiler

Kiemelném pl. azt, amikor George feltűnt a forgatáson és szemügyre vette Grogut meg Rosario Dawsont, mint Ahsoka, akinek külön dicséret jár azért, hogy mennyire felkészült a szerepre. :clap:

Ez az egész Dave-nek is nagyon szürreális lehet.

 

Az is tetszett, hogy Robert Rodríguez gitározott Grogunak (erről fel is rakott egy videót a Twitterre) és hogy a fiaival a kertjében leforgatta Boba akció jeleneteit, felkészülés gyanánt. :D

 

E mellett értékelem, hogy beleépítették Temuera Morrison kulturális harci táncát a koreográfiába.

 

Csak az a kár, hogy - ahogy Bence is mondta - Lukeról egyáltalán nem volt szó. Nem értem, miért.

 

 

Jó látni azt a lelkesedést, amivel ez a sok kocka gyártja a Star Warst a többi kockának. :D

 

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.