Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Nem rosszak ezek a számok amúgy, ha önmagában nézzük, de ha mellé tesszük, hogy a 180 millió dollárral a legdrágább SW sorozat ez (ha azt nézzük, hogy egy játékpercre mennyi pénz jut átlagosan), akkor már kötve hiszem, hogy a Disney ezt látva berendelne egy második évadot, vagy ha be is rendelne, nem adna rá még egyszer ennyi pénzt. Azt se felejtsük el, hogy ezt a sorozatot még Bob Chapek idejében rendelték be és kezdték el gyártani, aki azért eléggé szórta a pénzt, nehéz helyzetve hozva ezzel a vállalatot, ezért is tért vissza Iger, hogy konszolidáljon. Nem biztos, hogy ő engedne megint egy újabb ilyen pénzszórást, pláne amikor már végre sikerült nyereséget is termelnie a Disney+-nak. De ne legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az majd hetedik részben jön. :)

 

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A harc jön. Nyugalom :D persze annak a végén lehet újabb cliffhanger :P

Akkó jóvanakkó. Most már megesz a rosseb a kíváncsiságtól. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nem rosszak ezek a számok amúgy, ha önmagában nézzük, de ha mellé tesszük, hogy a 180 millió dollárral a legdrágább SW sorozat ez (ha azt nézzük, hogy egy játékpercre mennyi pénz jut átlagosan), akkor már kötve hiszem, hogy a Disney ezt látva berendelne egy második évadot, vagy ha be is rendelne, nem adna rá még egyszer ennyi pénzt. Azt se felejtsük el, hogy ezt a sorozatot még Bob Chapek idejében rendelték be és kezdték el gyártani, aki azért eléggé szórta a pénzt, nehéz helyzetve hozva ezzel a vállalatot, ezért is tért vissza Iger, hogy konszolidáljon. Nem biztos, hogy ő engedne megint egy újabb ilyen pénzszórást, pláne amikor már végre sikerült nyereséget is termelnie a Disney+-nak. De ne legyen igazam.

Az Akolitus - hála Istennek - nem az első SW sorozat. Így tehát a korábbi sorozatok már bizonyították, hogy az Akolitusra szánt pénznél kevesebből is ki lehet hozni valami rendkívülit. Szerintem a költségvetést át lehet rágni, bizonyos területeken esetleg lehet spórolni. Esetleg 8 epizód helyett gyátsanak le 6-ot, szóval szerinem nem lehetetlen ezt megoldani anyagilag, csak oldják meg!!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Az Akolitus - hála Istennek - nem az első SW sorozat. Így tehát a korábbi sorozatok már bizonyították, hogy az Akolitusra szánt pénznél kevesebből is ki lehet hozni valami rendkívülit. Szerintem a költségvetést át lehet rágni, bizonyos területeken esetleg lehet spórolni. Esetleg 8 epizód helyett gyátsanak le 6-ot, szóval szerinem nem lehetetlen ezt megoldani anyagilag, csak oldják meg!!!

Szerintem minőségben (és most itt főleg a látványra meg a helyszínekre gondolok) ez és az Andor (a két legdrágább) magasan a korábbiak fölött vannak. Jó lenne, ha inkább ez maradna a standard szerintem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is az Andor és ez a két legjobban kinéző sorozat. A galaxis sokszínűségét viszont magasan az Acolyte reprezentálja eddig a legmagasabban. Egyébként ki kell épülnie a bázisnak amire lehet építeni. A korábbi sorozatok mind hendikeppel indultak, gondoljunk csak az Obi-Wan-ra, de mondhatnám az Andort is, ami ahhoz képest nem is hozott kiemelkedő nézettséget. A Mandalorian is olyan elemekre épült ami az SW alapjaiban van kódolva. Az Acolyte az első olyan sorozat ami teljesen ismeretlen terepre visz, ráadásul teljesen ismeretlen karakterekkel és háttérrel. Ezeket kell figyelembe venni a nézettség alakulásánál. Amúgy meg egy ilyen volumenű sorozatnak bűn lenne nem csinálni több évadot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A korábbi sorozatok mind hendikeppel indultak, gondoljunk csak az Obi-Wan-ra, de mondhatnám az Andort is, ami ahhoz képest nem is hozott kiemelkedő nézettséget

Én úgy tudom, hogy az Andor bár szerényebb számokat produkált akkor, amikor megjelent, később sokat nyomott a latba a kiemelkedően jó fogadtatása és a szájhagyomány, és később sokan megnézték még, amivel összességében a második legtöbbet streamelt Star Wars sorozat lett a Mandalorian után (elvileg a sorozatjunkie-s winnie látott ilyen adatsorokat)

 

Nem lennék meglepve ha a második évad sokkal erősebb számokat produkálna már a premierkor is, mint az első évad

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és fogadjátok meg azt a tanácsot, amit valamelyik alkotó adott, hogy nézzétek meg, amint lehet. Addig meg kerüljétek a Youtube-ot, a Facebookot, a híroldalakat, de még a Wookieepediát is. Én már most belefutottam durva spoilerbe a résszel kapcsolatban, pedig az epizód nincs kint két órája.

 

Szerk.: e sorok megírása után felmentem Face-re. Lényegében a hírfolyamomon spoiler áradat van. Mázli, hogy megnéztem egyből, különben most szívnék, mint a torkosborz. Nagyon figyeljetek oda, ha még nem láttátok. Remélem, mindenki megússza. :clap2:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.