Ugrás a kommentre

Daniel José Older: Star Wars: The High Republic - Trail of Shadows


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Kijött a preview az utolsó számhoz. Nagyon érdekes lesz, ezek szerint igazam volt, 

Spoiler

a Levelert tényleg Névtelennek nevezik, vagy más néven az Erőfalók/Shrii-Ka-Rai. Szóval akkor a teóriám az, hogy a 2. fázisban látjuk majd a Névtelenek ellen elkövetett bűnt, és a 3. fázisban kapunk egy lezárást, miszerint a prófécia azt mondja: rengeteg jedi árán tisztítják meg a Névtelenek ellen elkövetett bűnt. (Ez szerepelt a Dooku: Elveszett Jedi vagy a Mester és tanítványa regényben, most nem ugrik be.)

 

Ja és igen, ezt az utolsó két számot csak akkor ajánlom elolvasásra, ha már a The Fallen Star c. könyvön átverekedtétek magatokat. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 hours ago, Bence1997 said:

Kijött a preview az utolsó számhoz. Nagyon érdekes lesz, ezek szerint igazam volt, 

  Reveal hidden contents

 

Ja és igen, ezt az utolsó két számot csak akkor ajánlom elolvasásra, ha már a The Fallen Star c. könyvön átverekedtétek magatokat. :D

Én is elolvastam a preview-t, és leesett tőle az állam.:o A végére nagyon beindult a képregény. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Én is elolvastam a preview-t, és leesett tőle az állam.:o A végére nagyon beindult a képregény. 

Aha, ezek szerint majd nem fog meglepetésként érni téged

Spoiler

a Starlight zuhanása, amely a The Fallen Star c. regény fő története. :P:hehe::D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 hours ago, Bence1997 said:

Aha, ezek szerint majd nem fog meglepetésként érni téged

  Hide contents

a Starlight zuhanása, amely a The Fallen Star c. regény fő története. :P:hehe::D

 

Mivel rajta van a borítón, ezért akkora spoiler nem lehet már.:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végetért a széria, összességében nagyon tetszett.

 

VISZONT...

 

AJÁNLOM, hogy a mini utolsó két részét majd a Fallen Star ismeretében olvassátok, mert úgy bizony jobban érthető a dolog. Továbbá kíváncsi vagyok, hogy az Adventures utolsó száma miképp lesz ehhez kötve, mert van kapcsolat a kettő között.

 

Ja és kaptunk válaszokat összességében, ami nagyon fontos lehet majd a következő időszakokra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Jó volt magyarul is olvasni, bár az utolsó számot angolul se olvastam még. Pedig szinte abban volt a lényeg!  Emerick és Sian megtudja Uttersondtól, hogy mik is a névtelenek, ráadásul szereznek egy darabot is az egyik dögből. Külön érdekesség, hogy létezik olyan eszköz amivel kontroll alatt tarthatók? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Elkezdtem újra felvenni a fonalat High Republic-témában. Tetszett a nyomozópáros és a köztük lévő összhang. Ezt az Uttersondot már a legelejétől fogva gyűlölöm, sajnos most is megúszta. Bár a Fallen Star-t még nem olvastam (mindjárt az jön), a történtek már nem volt újdonság számomra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.