Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát pedig de. A hideg ráz ha hallgatom és nagyon elérzékenyülök. És nem is szégyellem. Na persze azért a Metallica nincs ám kidobva. :)
Kicsit arra maffia főnökre emlékeztetsz aki sírt. :D Ez egy film volt egyébként, és DeNiro játszotta a főnököt. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hideg ráz ha hallgatom és nagyon elérzékenyülök. És nem is szégyellem. Na persze azért a Metallica nincs ám kidobva. :(

Á, zenéből kell majdnem mindenféle, bár az általad linkelt zene nekem nem bejövős :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kedvesem kedvéért én bármilyen koncertre elmennék, ha hívna. :) Aztán legfeljebb másodszor már nem próbálnám meg. :D Viszont egy esélyt minden megérdemel.

 

Jól megnézted ezt a Cannibal Corpse-t. :P Ide én sem mennék el. Ez kész életveszély hacsak nem vagy páncélban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak belenéztem, nem néztem végig. És lehet, hogy ezt a bulit azért meggondolnám. :D

Frenki! Tetszik a hozzáállásod, jó hogy ha az ember nyitott a másik zenei stilúsára!:D :D Nálunk ez Orkival úgy szokott müködni, hogy én megyek vele rock koncertre ő meg jön velem operettre vagy musical-re. Bűszke vagyok sikerült vele megkedveltetnem ezen műfajokat!:P

Én mostanság és leginkább az esti órákban Wolvgang A. Mozartot szoktam hallgatni, olyan megnyugtató és segít a meditálásban. Tudtátok hogy a zene terápiában gyakran alkalmazzák, mert zenéje fájdalomcsillapító hatással bír? Én már tapasztaltam!:D ( Ha ilyen változékony az idő gyakran fáj a lábam és hamarabb múlik a fájdalom ha Őt hallgatom)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ez volt a Windows 95 hivatalos dala? Emlékszem anno, mikor először feltelepítettem a Win 95-t, ez a videó szólt először. Hogy örültem neki, hogy ilyet is tud ez az új oprendszer :) :)

 

 

Nem ,hanem a Start Me Up a Rolling Stones-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkettő remek zene a maga módján. :rock:

A Snow Flower-t igen régen hallottam már (és eddig nem is tudtam, mi a címe), jó volt felfedezni ismét. :hmm:

A Made in Hungária pedig egy egész jó kis film, a betétdalai pedig főleg (egyetértek Phobos-szal ezen dalt illetően :)), én egyébként is szeretem a rock'n'roll-t, még táncolni is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.