Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem is tetszett az eheti.

Spoiler:

Azon majdnem röhögtem amikor Sayid kiröhögte Mengelét. :)

 

A mostani krómnikkelsz is bejövős. Vannak benne gyengébb pillanatok de nem vészesek.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a heti TSCC

Spoiler:

Nagyon sajnáltam szegény Charlie-t, eléggé rájárt eddig is a rúd, de most már ő maga is meghalt :D Na de mi ez a kavarás J.Henry körül? :D Ki szórakozik a háttérben, amiről még senkinek sincs tudomása? Ezek csak költői kérdések egyébiránt, és szerintem már meg se fogjuk tudni, az írók mit akartak ebből csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC

Spoiler:

Szerintem sem tudjuk már meg, vagy ha igen, akkor is az utolsó pillanatban lép be valaki, és nyögi be: May name is Net. Sky Net.

Csárli RIP, meghót Dzsón Konorért. Mint Kájl Ríz, ő is meghalt Dzsón Konorért. Mindenki meghal Dzsón Konorért. Szegény Dzsón Konor meg végül tényleg úgy jár, ahogy Kemeron mondta: egyedül marad, mert Dzsón Konorra az emberek jelentik a legnagyobb veszélyt. Ja nem, már úgy járt, most egyedül van egy ladikon. A helyében vissza sem mennék. Irány Afrika, aztán az emberiség boldoguljon úgy a Skájnettel, ahogy tud.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dr. House

 

Spoiler:

Az eheti rész nagyon bejött. Főképp, ahogy egy öntudatlan szemszögéből mutatják be a világot, ahogy él, lát mindent, de nem tud kommunikálni, semmijét se tudja mozdítani, magyarul (ha-ha, nem magyarul :pfff:) mondva: Locked-in szindróma. Óriási!! Hatalmas. Csak ennyit tudok mondani. Határozottan a TOP5ös listámba bekerült, ez az egyik legjobb rész az évadban. Tudom, nem nagy spoiler, de aki akarja nézze meg, bejövős érsz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani LOST-ot kicsit visszafogottabbnak találtam de a sok feszítettebb tempójú rész után nem is árt egy ilyesmi epizód.

 

Spoiler:

A Katis visszapilantásokat untam, Hugón és Májszon jókat röhögtem, az meg majd csak kiderül hogy Beni boy miért változik majd meg a kúra után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani LOST-ot kicsit visszafogottabbnak találtam de a sok feszítettebb tempójú rész után nem is árt egy ilyesmi epizód.

Nekem se tetszett, sok dolog logikátlan volt benne. Az elmúlt három rész piszok gyenge volt az ötödik évad eddigi részeihez viszonyítva.

Na de a következő már szerintem ütni fog:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC

 

Nagyon jó rész volt, de.....

....de még az izgalmakat is sikerül melankolikusra csinálniuk. :P Nem tudom eldönteni, hogy ez tetszik e nekem, vagy nem. Arról amit pedig ki akarnak hozni az egész sztoriból, főleg. Nem igazán venném jól ha viszontlátnám az ember-cylon vagy zion-matrix végkicsengését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

Walter mindent visz. Kövi rész ( kedden ugye folytatodik :P ) egyik előzetese.

 

 

Amúgy ahogy néztem a mostani retekklubos részt a föld alatti torpedóról és a Megfigyelőről, felmerült bennem, hogy a soron következő eseteknél nagyon nem is keresték a kopasz ürgét a helyszíneken, pedig tudták jól az évek folyamán, hogy ott van mindig és rengeteg fotó is volt róla. Érdekes, bár nem hinném, hogy bármit is "tehettek" volna az ügyben a nyomozók. A másik pedig az, hogy a torpedó miatti aggódás is hamar véget ért. Pedig logikus lenne, hogy keresnék, bár itt meg meg lehetne jegyezni, hogy mégis hogyan keressék, mikor a Föld magjában kódorog. :P

No mindegy. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdek pipa lenni a TSCC alkotóira.

Spoiler:

Nem elég, hogy két héttel ezelőtt nem kaptam meg azt az elégtételt, hogy láthassam szélesszájú hülyelibát meghalni, ezen a héten csak úgy ledurrantották a kedvenc karakterem. Semmi hősiesség, semmi felvezetés, egy sarok, aztán durr. Én meg: Mi a p*csa bazzeg! :P Tekerjük gyorsan vissza...

Ráadásul, már minden hétre jut egy hulla. Három héttel ezelőtt Riley, két héttel ezelőtt szélesszájú hülyeliba, múlt héten Charlie, ma Derek. Szegény Mr. Ellisonra én már most keresztet vetek. Ha nem a T-1001-es nyírja ki, akkor Cameron vagy John.

Viszont, szerintem a mimetikus-polialoidot az ellenállók küldték vissza, hogy legyen egy ellen-MI Skynet ellen. Legalábbis szerintem erre utal a viselkedése. Sőt, talán ez a fémes massza ugyanaz, aki a tengeralatjárón járt-kelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC

 

Spoiler:

Dereket én is sajnáltam. Rendkívül jó karakter volt akit én szívesen viszontláttam volna a Salvationban is. Én is azon vagyok, hogy Weaver végülis a "jó" oldalon áll, de azok a csúnya gyilkolászások az üzemben pár résszel korábban.... :S De most akkor nem fogunk választ kapni, hogy mi is volt a jövőben az a faház azokkal a vallatásokkal a zongorazene mellett. :P Az ugye Derek szemszögéből történt. De remélem csak össze fog állni a kép, hogy ki miért, mit csinál(t).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC Jó rész volt, de számomra kicsit meglepő. Várom a következőt, de nagyon :P

Spoiler:

Egyébként, ha Weaver a lázadók mellett áll, mit kavar Sarah körül?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krómnikkelsz

Spoiler:

Hát szegény Derék is meghót Dzsón Konorért. Kár érte jó gyerek vót. A készítők meg sz*rháziak hogy így alakították a sztorit.

Ez a Króm Árti Dzsón Henri meg egyre dedósabb. Visszamehetne a nem vénnek való vidékre. Szépen tud énekelni amúgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.