Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az 1-2 évad inkább "csak" egy "lightos túlélősztori", ettől függetlenül nem rossz. Rengeteg dolognak lesz még jelentősége később. Spoiler mentesen csak annyit mondhatok, hogy a 4-5. évadra már meglesz az a bizonyos "megfelelő erősség". :P

 

Ha már itt tartunk, Emile de Ravin (Claire) sem rossz bőr! :P

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi azonban már leszűrhető, hogy az első évad teszetoszaságát a készítők már hanyagolták a Fringe elkészítésénél, jóval erősebben nyitott. Tény, hogy a Lostban jóval több karakter van és gondolom nem véletlenül van ennyi visszapillantás a múltjukba...később ezek még jelentőséghez fognak jutni, nem csak az adott epizód szituációiban bár úgyse lenne rossz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól látod. :P

 

A Fringe nekem annyira nem jött be...legalábbis az 1-2 Pilot rész alapján. Néhány alapötlet még csak-csak elmegy, a karakterek és maga a sztori viszont egyáltalán nem tetszett. Az a srác a Dawson és a haverokból (ha minden igaz) kimondottan idegesített, de a csaj se volt valami kedvelhető figura.

 

Jelenleg a műmellű nőkkel és végtagok nélkül kúszó férfiakkal teli Spartacus van terítéken. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Lost mindig is a karakterek miatt volt annyira egyedülálló. Az első évad meg tele van olyan drámai részekkel (legfőképp

köszönhetően), hogy tényleg odaszögez a képernyő elé. Talán lassabban haladt a történet, de úgy is lebilincselő volt.

A Fringe is teljesen jó volt még az első évadnál, de azért nálam az marad sima egyszernézősnek, ami a drámaiság legkisebb fokát is hanyagolja. Nem igazán tett rám mély benyomást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringe pedig már egy sokkal átgondoltabb dramaturgiával bíró sorozat a készítőktől. Nekem néha sok volt a Lost első évadából a szappanoperákra jellemző képi kivárások egy-egy hangzatos "benyögésnél", mintha azon pillanatban valami brutális életigazságot mondtak volna ki a szereplők.

Arról meg nem is beszélve, hogy a Fringe most, a második évad közepén olyat produkált, hogy az nagyon durva :P

De akkor is a Spartacus a favorit per pillanat, a sok vérrel, sok szex-el. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus spoileres kép a következő részből. Innentől durván horror is. :P

 

Spoiler:

Megnyúzzák azt a csávót vagy mi? de kemény!

Amúgy akinek bejött a 300 annak ez is be fog. De hát meik férfinak ne jönne be: Szex és öldöklés. :):D

 

Oldie: én (még) nem nézem a Lostot, de még szerintem is gyönyörű a csajszi! :P

Szavaztassuk be a Spartacusba. Ki van velem? :P

http://mulhereslindas.files.wordpress.com/...lly-1-16x12.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Megnyúzzák azt a csávót vagy mi? de kemény!

 

Amúgy akinek bejött a 300 annak ez is be fog. De hát meik férfinak ne jönne be: Szex és öldöklés. :D:D

 

Oldie: én (még) nem nézem a Lostot, de még szerintem is gyönyörű a csajszi! :)

Szavaztassuk be a Spartacusba. Ki van velem? :D

http://mulhereslindas.files.wordpress.com/...lly-1-16x12.jpg

Spartacus

 

 

De meg ám! Először -mikor valaki belinkelte egy fórumra-csak pislogtam, hogy mitől horror. Aztán kinagyítottam. R*hadt durva.

 

 

Jaja, simán mehetne a többi gyönyörűség mellé, bár szerintem le is körözzi őket. :) Szép kis pofija van és az alakja is nagyon rendben van. :) De most azt vetem észre magamon, hogy Ilithya is egyre jobban bejön. :D Érdekes arca van az tény, de nem csúnyácska. Az a belépője az első részben nagyon ott volt. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy akinek bejött a 300 annak ez is be fog. De hát meik férfinak ne jönne be: Szex és öldöklés. :):)

 

Melyik férfinak ne jönne be? Pl nekem. Ráadásul rohadtul nem. Vártam ezt a sorozatot és óriásit csalódtam benne. Nem fogom nézni. (Megjegyzem a 300 sem jött be egyáltalán.)

 

Most jöhet Oldie kötekedése, hogy milyen sz*r ízlésem is van. Erre már előre válaszolok. (Igen sz*r ízlésem van)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért jönnék ilyenekkel? :)

Le lett szögezve már az elején, hogy ez csak annak fog tetszeni aki el tudta fogadni a 300 stílusát. :)

 

A rekorddöntés nagyszerű hír, le merném fogadni, hogy a nagyobb kábelcsatornák szépen meg fogják rohamozni a Starz csatornát a jogokért. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugye csak én vagyok egyedül aki "beleszerelmesedet" Evangeline Lilly-be a Lostból? :)

Bitang jó kis nő :D

Amúgy a második évad közepén járok, eddig bejön a sorozat, bár nem olyan erős mint amilyenre számítottam. :)

Készülj fel, hogy innen csak erősödik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a Caprica pedig?

Pedig mi? Bocsánat, de lusta vagyok utána nézni, sose figyelem a nézettségi adatokat :)

 

Melyik férfinak ne jönne be? Pl nekem. Ráadásul rohadtul nem. Vártam ezt a sorozatot és óriásit csalódtam benne. Nem fogom nézni.

Sebaj, nem vagytok egyformák :) Hála az égnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.