Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Arra nem tudja valaki a választ, hogy a magyar verzióban miért a Pokoli Éden hangzik el, mint főcím? Pedig határozottan emlékszem rá, hogy amikor a tévében néztem, akkor rendesen LOST - Eltűntek volt. ;)

Ha jól emlékszem ez azért van, mert eleinte az RTL Klub-on vetítették, ahol a Pokoli Éden magyar címmel futott, amikor viszont "átvette" az AXN, már Eltűntek lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra nem tudja valaki a választ, hogy a magyar verzióban miért a Pokoli Éden hangzik el, mint főcím? Pedig határozottan emlékszem rá, hogy amikor a tévében néztem, akkor rendesen LOST - Eltűntek volt. ;)

Hát az első évadban mondták végig hogy pokoli éden, a másodikban ha jól emlékszem nem mondtak semmit, és a 3.tól volt az eltűntek. Legalábbis abban amit letöltöttem. ;)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Ez egész egyszerűen már olyan, hogy a tizenkilencre kérnek egy lapot. Újra és újra.

Hihetetlen volt és döbbenetes.

Minden idők legjobb sorozata.

 

Spoiler:

Varro bazz. ;) Azt a h*lye kis köcsögöt remélem Spartacus kicsinálja. De Batiatus arcát is milyen volt már látni. Ezt a pofáraesést. Varro meg....ááááh. Szegény. ;)

Jó volt a két fivér meg Crixus szál is. De ezt sajnos Varro végzete elhalványítja.

Ilithya átkozott jó testű nő, de valahogy a végére ezt is elhal.....inkább nem is folytatom. Ez a befejezés ütött, de átkozottul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Azt a h*lye kis köcsögöt remélem Spartacus kicsinálja.

 

 

 

Azt én is holtan akarom látni de nagyon. Meg azt a biccs Ilikét is. Lefogadom hogy ő vette rá azt a fakkot hogy Varrót hívja harcolni és arra is hogy Sparta nyírja ki a végén. Nagyon mutogatták a vigyorgó pofáját a kivégzés előtt. Biztos így akart revansot venni.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Azt én is holtan akarom látni de nagyon. Meg azt a biccs Ilikét is. Lefogadom hogy ő vette rá azt a fakkot hogy Varrót hívja harcolni és arra is hogy Sparta nyírja ki a végén. Nagyon mutogatták a vigyorgó pofáját a kivégzés előtt. Biztos így akart revansot venni.

 

 

Igen, közrejátszott benne az tuti. Itt ezek után olyan vérengzés lesz, hogy a monitorból is folyni fog.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Igen, közrejátszott benne az tuti. Itt ezek után olyan vérengzés lesz, hogy a monitorból is folyni fog.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát emberek, egy hős vagyok. Képes voltam megállni a Lost 6x1nél mikor 2 részes. Hát...nem volt könnyű!!!!!

Spoiler:

Atya úr isten, ilyen durva évadkezdést ebben a sorozatban még nem láttam. Sokkal jobb volt mint az évadzáró. Nem is tudom mivel kezdjem, mert néha csak azt vettem észre hogy tátva maradt a szám. Szóval Juliet tényleg meghalt, sajnáltam szegényt és Sawyert is nagyon. Nem érdemelték ezt meg. De nagyon megható jelenet volt. Viszont Hugo meg Jacob. SZóval Hugo tényleg látja a halottakat. Én tényleg simán azt hittem hogy kicsit dinka. De hogy most már látja Jacobot is, hát azon eldobtam az agyam. De akkor valszeg Sayid meg lesz mentve. És hát a legnagyobb, John, vagyis az ál John, aki szerintem Jacob ellensége aki a szigeten volt, most vagy ő a füstszörny vagy csak képes irányítani, de lényegtelen mert mind2 durva. Egyik legjobb jelenet volt. És akkor valszeg azért volt Jacob háza körbehintve hamuval hogy megvédje. Mindenesetre az nem tetszik, hogy most nem tudom mi lesz vagy van Johnal. Veszek egy John Lives feliratú polót. ;) Hát azt hiszem az alter szálról nem igazán írok, mert az sose tetszett, és úgy hiszem ez se fog, mivel nem sok értelmét látom...MÉG! Miféle alternatív valóság ez már, és hogy fog összekapcsolódni ezzel a szállal. De az is lehet, hogy nem is fog.Meglássuk. Nagyon várom már a köv részt! ;)

 

Ha tudná tartani az évad ezt a szintet akkor még az 5.et is verné, de ebben nem bízom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody lost

Spoiler:

Hát ebből a részből ez még nem derült ki, de még ha így is van, akkor az mit jelent? Hol változott meg a torzulás?

Bár ha belegondolok, és a robbanásban odalett a sziget, akkor Des se mehetett el oda, szóval ott lehetett a gépen. Hmmm.

Ennek már van értelme, de még így se tetszik. ;) Fölösleges időhúzás. Mondom most, aztán ha kitalálnak valamit, hogy mégis összehozzák a 2 vonalat, akkor lehidalok. ;) És valljuk be, képesek rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus:

 

Azt a rohadt.......

 

Spoiler:

Kis köcsög szemétláda patkányt.Meg a azőke hp-t is.A kis tetüt rákényszeryíteném hogy az anyját ölje meg így.Én most már írtást várok.Mindet.Megerőszakolni és megölni.Letépni lábukat kezüket.Őlni, és ölni.Az őröket Batiatus feleségét, meg a kis tetűt.15 éversen ilyen aljadéknak lenni nem semmi.Különben egyértelmü hogy a hp beszélte rá szex közben.Gondolom mondta neki a hp hogy naponta leszippantja ha...Döbbentesen jó ez a sorozat és drámai is.Várom már nagyon a lázadást.Viszont Batiatus kezd normális lenni Spartaval.Húúú baszki belegondoltam hogy a legjobb barátomat kéne megölnöm.Iszonyú.(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Frenkie...

 

Spoiler:

Batiatus nem vált ám normálissá, és ezt nagyszerűen elintézték azzal az őrös jelenettel. Nekem elég fura lett volna, ha ennyire jó viszonyba kerültek volna. Hannah megint remekül hozta azt az őrültet amikor lehordta Spartacust mert ráemelte a kezét az őrre. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar LOST

Spoiler:

Ne is mond Locke-ot.. Egész életében hányatott sorsa volt; árvaházban nevelkedett, iskolás évei alatt végig b*sztatták, egész felnőtt élete szürke és semmitmondó volt, a soha nem látott apja átverte őt hogy megszerezze a veséjét, a barátnője szakított vele a megszállottsága miatt pont mielőtt megakarta volna kérni a kezét, és a végén még kerekesszékbe is kerül. Aztán odakerül a Szigetre, ahol új erőre kap, azt mondják neki hogy különleges és szinte megváltóként tekintenek rá. És akkor egyszer csak megjelenik neki Christian, aki azt mondja hogy fel kell áldoznia magát a Szigetért. És mint kiderül ez mind csak azért volt, hogy közelebb férkőzhessen a fekete ruhás Jacobhoz azzal hogy felveszi Locke kinézetét. Mindez csak ezért történt.

Baromira szomorú ebbe belegondolni.. Soha az életben nem gondoltam volna hogy ilyen sorsa lesz Locke-nak. Ezzel minden idők legdrámaibb karaktere azt hiszem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.