Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nincs, bár nem kerestem.

:D Nekem minimum az kéne, szóval akkor még várok vele.

 

24 8/14

Nagyon jó rész volt, bár rutinos 24-nézőknek nem volt nagy meglepetés a fordulat

Spoiler:

Mármint az, hogy az elnök álláspontjával egyet nem értve a háta mögött mások kezdenek akcióba. Kanin remek volt ebben a részben, végre nem csak háttér figurának láthattuk. Remélem, nem hal meg, szimpatikus karakter tűnne el megint a sorozatból.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma letudtam a második peszifikot. Jó kis rész sok halott dzseppel. Érdekes látvány volt a kajálda közelében karóra tűzött dzsep kobak.

A harmadikat most este elkezdtem de 20 perc után abbahagytam mert majdnem elaludtam rajta. Majd holnap folytatom.

 

Tényleg hasonlít rá :D
Lehet hogy ugyanaz a tervező agyalta ki a kettőt. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8/14

Nagyon jó rész volt, bár rutinos 24-nézőknek nem volt nagy meglepetés a fordulat

Na ennek örülök! :D

 

Lost 6x3

 

Azt hittem gagyi rész lesz mert olvastam, hogy Kate lesz a főszereplője, de nem volt az. Annyi minden nem történt benne de a 2 cliffhangerért megérte. Szóval kiderült hogy mire is utalhat a fertőzés. Persze már volt rá utalás a múltas részben, de akkor most úgy állunk, hogy a füst képes megfertőzni az embert és átvenni felette a hatalmat. Akkor ha jól sejtem Jack apja is a füst volt, amire persze már eddig is gondoltam, és ő vitte el magával clairet, persze fertőzve. Ezért is volt ott vele a kunyhóban amikor john ott volt. Jujj nagyon kusza, de remélem jól tippelem. De amit nagyon nem értek, hogy most kik ezek az új többiek? Az meg király hogy claire visszatért, kíváncsi leszek mi történt vele a 3 év alatt. :D Viszont ilyenekre gondoltam még a rész nézése közben, hogy vajon megválaszolják-e azokat a kérdéseket, hogy miért rabolták el Voltot, akinek különleges képességei vannak, és hogy miért kezdődtek el a gyerekhullások, aminek aztán a többiek véget akartak vetni és kutatni kezdték az ellenszerét. Na mind1 gondolkozom rajta és nézem tovább!!! :D

 

 

Spartacus OMG

 

Hát mindenkinek igaza volt, ez tényleg megint rátett egy lapáttal. Nagyon kemény rész volt ha nem a legjobb. Az elején a harc Varroval isteni volt, és hát a vége...jajj de sok fej fog itt a porba hullni. A kis p-csfej, akit meg így lehet irányítani szintén remélem hogy meghal, bár ilithyát én is elkaptam volna. :D Mira meg SParta szép pár lesz. Burn Rome Burn!!! és viszlát Varro, nagyon jó arc voltál! :D NEm hittem volna hogy iet meg mernek tenni...

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 6x3

 

De amit nagyon nem értek, hogy most kik ezek az új többiek?

Viszont ilyenekre gondoltam még a rész nézése közben, hogy vajon megválaszolják-e azokat a kérdéseket, hogy miért rabolták el Voltot, akinek különleges képességei vannak, és hogy miért kezdődtek el a gyerekhullások, aminek aztán a többiek véget akartak vetni és kutatni kezdték az ellenszerét. Na mind1 gondolkozom rajta és nézem tovább!!! :D

 

 

 

A Dogen vezette többiek (a templomban) ugyanazokhoz az emberekhez tartoznak, akiknek Ben majd később John volt a vezetője. Csak míg a csapat egyik fele a Dharma-faluban élt, a másik fele jobbnak látta a templomban.

Walt-ot azért rabolták el a Többiek, hogy legyen mivel zsarolniuk Michaelt. Szerintem ennyi van a dolog mögött, semmi hatalmas rejtély. Azt meg nem hiszem, hogy a srác különleges képességekkel bírna. Szerintem szimplán csak felvette az alakját a Füst és úgy hülyítette az embereket.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van látom leírtad a kérdéseimre a választ, de nem olvastam el, ez inkább csak olyan magamnak feltett kérdések voltak. :D

Jó lesz ha én jövök rá. :D De azért köszi az igyekezetet Sky!:D

Elolvashatod. Számodra nincs benne semmi spoileres. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ABC hivatalosan is berendelte a következő évadot a Castle-ből. Ez, a tegnapi rész 14,5 milliós nézettségét (14 éve nem volt ilyen jó eredménye a csatornának hétfőn 22.00-tól) tekintve nem meglepő. :D

Valahol már olvastam nem olyan régen, hogy lesz 3. évad. Na de ez így már tényleg tuti, és igen örülök neki :D Rick Castle jöhet több mennyiségben :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ABC hivatalosan is berendelte a következő évadot a Castle-ből. Ez, a tegnapi rész 14,5 milliós nézettségét (14 éve nem volt ilyen jó eredménye a csatornának hétfőn 22.00-tól) tekintve nem meglepő. :D

Mondjuk nem csoda, hogy ilyen nézettsége volt azok után, ahogy az előző részt abba hagyták. Kemény felütés volt (és vajon mi lesz az évad végén?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A heti LOST nem lett nálam odavágós de amúgy nem nevezném gyengének. A vége meglepőre akart sikerálni és meg is lepett volna ha nem lehetett volna rá számítani egy ideje. Az alter szál elég döcögősen indul de azért érdekesen alakul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A heti LOST nem lett nálam odavágós de amúgy nem nevezném gyengének. A vége meglepőre akart sikerálni és meg is lepett volna ha nem lehetett volna rá számítani egy ideje. Az alter szál elég döcögősen indul de azért érdekesen alakul.
Szerintem nagyon jó volt a LOST. Kezd tisztulni a kép.

 

Spoiler:

Az alter szállal most nem foglalkoznék, szerintem annak csak a legvégén lesz értelme.

 

Egyébként remek volt! Azon morfondíroztam, hogy a füst miért akarja a jelölteket összegyűjteni? Arra jutottam, hogy vagy azért, hogy megölje őket, így nem lesz új Jacob, vagy pedig azért, mert csak velük együtt tudja elhagyni a szigetet, és csak aztán nyírja ki őket. :D Widmore viszont jó ember, és ez most már nyilvánvaló. Pedig volt olyan évad, amikor meg voltam róla győződve, hogy rosszat akar. Azért arra kíváncsi lennék, hogy a füst mit tudna csinálni odakint a nagyvilágban. Mondjuk eleve halhatatlan és sebezhetetlen, szóval valószínűleg azt amit akar. Számára minden ember csak eszköz a kijutáshoz. Ezt támasztja alá az is, amikor azt sugallja Claire -nek, hogy ha fenvannak a gépen akkor Kate -el azt csinál amit akar...

 

Ami nagyon nem tetszik az az, amit Sayidból csináltak. :rock: A gonosz jobb keze, és ő maga is azzá vált. Ricardóra -ra is ez a sors vált volna, de szerencsére anno Jacob is rátalált. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből, de hatalmas dolgok vannak készülőben. Ez innentől már igazi fantasy. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

One Piece

Spoiler:

Portgas D. Ace, és Smoker kapitány feltűnése egy epizódon belül... Ezt nevezem! :rock: Ace jól megfingatta a cigis bácsit... Nem ártott Smokernek némi észhez térítő pofon, mert eddig olyannyira el volt szállva magától, hogy az ő képessége ellen senki nem veheti fel a harcot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

One P

 

Igen Smoker egy állat, nagyon durva volt az is mikor Luffyval csaptak össze még annó. De Acet imádom, nagyon nagy arc. Jobb ha te is megszereted, mert fog még szerepelni egy nem is akármilyen történetben! :rock:

 

 

Lost 6x4

 

Sajna volt egy kis rosszullétem és úgy néztem meg ami hiba volt de nem rontott a részen, meg hát holnap is megnézem mégegyszer, de nagyon jó kis rész volt ez. Imádom hogyha John van benne, még ha ez már nem is ő. Szóval tényleg ő a füst. Már biztos. De ő valami tényleg nagyon gonosz lehet. :D Ez most nagyon szép megállapítás volt. De ha még Richard is ennyire fél tőle, és gondolom ő nem kamuzott, hogy mindenkit ki akarna nyírni. Bár kíváncsi vagyok ki lesz az a kisgyerek. Jacob, Aaron? Vagy valaki egészen új. És ha már Jacob, akkor remélem még jó kis minden kiderül majd róla, már alig várom, mert az a barlangos túra, és a nevek meg a számok elég durva. Nagyon kíváncsi vagyok mit akarnak majd ebből kihozni, mert eddig tetszik amit látok. Hozza ez a évad is eddig a Lost színvonalat számomra, persze ez még az évad eleje nagyon.

Ja és az alter szál jó volt, de a Johnos részek mindig tetszettek. Ahogy Obi is mondta sovány vígasz őt így látni. Hiszen nagy dolgokra lett volna hivatott, erre most megint bemutatják, mennyire nem szerette azt az életét, de gondolom az alterben mindenkinek jóra fordul majd a sorsa...legalábbis remélem, vagy amit eltudok képzelni, hogy ugyanazok a dolgok fognak megtörténni mint a szigeten, csak átvitt értelemben, hisz Kate ott volt Aaron születésénél, talán John újra lábra tud majd állni. Várós a köv rész nagyon!! Ja és sejtem már Ody mire céloztál a Sawyer sheriffel. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OP

Spoiler:

Gondolom majd a Whitebeard Sagában... :D Egyébként bírom őt, mert jó fej, és nagyon tetszik a kalapja. :rock: Elég rosszarcú egy fickó. :D Azt azért nagyon bírom, hogy Luffy folyton azzal hozakodik elő, hogy kéne már egy zenész a hajóra... Kíváncsi leszek, hogy mennyire fog majd örülni, amikor Brook csatlakozik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Jó kis résszel folytatták ennyi hónap után, bár volt valami ami zavart.

 

Spoiler:

Az előző részben ugye a világ elé akarták tárni a V-ket és ehhez jól jött a garázsépületben az a fazon, már ha nem hamvasztotta volna el magát. Itt meg simán rejtve tartották a merénylőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dettó. :D Annyi már biztos, hogy az évad végén kínkeserves hónapok gyűnnek. De magasról teszek rá, ha a második évadban még több tabut döntenek a porba és olyan gyilok veszi kezdetét melyet még film nem látott. Mert ami az első évadban történt, azt más nem követheti. Az egyensúly csakis így billenhet helyre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencse hogy nincs már olyan messze a 11. :D

 

V

 

Jó kis résszel folytatták ennyi hónap után, bár volt valami ami zavart.

 

 

Az előző részben ugye a világ elé akarták tárni a V-ket és ehhez jól jött a garázsépületben az a fazon, már ha nem hamvasztotta volna el magát. Itt meg simán rejtve tartották a merénylőt.

 

 

 

Azt én se vágom hogy minek nekik az ipse. Úgy tűnik hogy nem is akarják neki annyira odaadni azt a lóvét. :D

Azt se értem hogy mit akartak azzal az egérfogózással. Simán elment tőle a csaj étvágya vagy mire volt az jó?

Amúgy őfőgyíkőnagysága jól kimutatta a foga fehérjét. Egyre jobban beindul a spiné. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egér arra volt jó, hogy kimutassa a "gyíkok" ragadozószerű ösztönét, ami ugye így vagy úgy, de részér képezi immár a csajnak. :D Végeredményben azonban mivel csak "hordozó" , így az emberi mivolta undort fejtett ki az egér iránt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.