Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mekkora lenne... nézném újra a sorozatot, és ott lenne a kezemben mondjuk az az iránytű, amiről épp szó van...
Minden minimum 3-500 dollárról indul, ami még jóval nőni fog. Főleg ha olyan ikonikus tárgyakról van szó mint az iránytű.. de jó lenne ilyenkor zsírosnak lenni, bevásárolnék egyet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora lenne... nézném újra a sorozatot, és ott lenne a kezemben mondjuk az az iránytű, amiről épp szó van...

Most képzeld, mikor én nézem a Stargate-et, és közben lekapom a falról az M4A2-esemet, a P90-esemet vagy a G36-osomat, hogy leporoljam, közben meg a sorozatban is azokkal aprítják a népet. Bár ezek nem eredetiek, de közel állnak hozzá (főleg az M4-esem). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senkinek se legyenek tévképzetei. Ez kb olyan mint amikor századszorra sorsolják ki Darth Vader fénykardját :D

Másrészről a kelléktárban se egy példány van ezekből :D

Te meg ne legyél ennyire összeesküvőelméleteket gyártó. Ez az auckió nem a józsefvárosin lesz, az igazi kellékeket adják el. Még a sorozat színészei is részt vesznek a fogadáson, hogy megnyerjenek 1-2 hozzájuk nőtt tárgyat.

 

És hiába használnak többet valamiből a forgatáson, a lényeg hogy minimum egyszer használták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manapság már születni kell annak aki még bekajálja azt a dolgot, hogy PONT AZT fogja megkapni, melyre az Isteni színész rátámaszkodott, ráprüszkölt, esetleg vetett rá egy pillantást a háttérben. :D :D

Vagy mégsem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan. Nem rosszmájúság amikor a lentebbi példák után az ember már megkérdőjelezi az egésznek a hitelességét. :P Szép dolog a felajánlás meg az aukció, de egy "húszezer" példányban legyártott dologtól ne várjuk már el, hogy az bizony egyetlen egy. :D Persze aki be akarja kajálni, hát egészségére... :D

 

Én csupán egyet kérnék, de azt nagyon. :D Ha lesz ilyen "kiárusítás" akkor a Spartacusból kérném szépen ágytakarónak Ilithiya szőrmebundáját amit az első részben viselt. De csak és kimondottan azt, amivel azt a bizonyos jelenetet leforgatták :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze. Húszezer példányban le lett gyártva pl. a Hatch fedele, vagy a Fail Safe Key. Minden ajtó azzal nyílik itthon is...

 

Ezek többsége specifikus tárgy, amiből maximum pár darab készült, és mivel ez lesz A "hivatalos" árverés, kétlem, hogy ezek után bárki megvenné egy következő árverés keretében ezeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez lehet, hogy megint csak nekem lesz teljesen új, de megint forgatnak nálunk egy igéretesnek tünő TV-sorozatot. A XV. században játszodó The Borgiast. Jeremy Irons lesz a főszereplő, aki a korrupt és seggfej VI. Sándor pápát alakítja :yes: A Katedrális Williame is szerepel benne (az ő twitteréről találtam rá az infóra... egyébként elég jól elvan nálunk... volt a Balcsin meg a Sziget fesztiválon is... lol :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Katedrális Williame is szerepel benne (az ő twitteréről találtam rá az infóra... egyébként elég jól elvan nálunk... volt a Balcsin meg a Sziget fesztiválon is... lol :D)

Végül is el lehet itt lenni, ha valaki tartósan nem itt él :D Kolléganőm Németországba való barátai is remekül érzik itt magukat mindig :) Egyébként meg szimpi fickó lehet, mindenesetre a szemei tudnak élni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is el lehet itt lenni, ha valaki tartósan nem itt él :D Kolléganőm Németországba való barátai is remekül érzik itt magukat mindig :) Egyébként meg szimpi fickó lehet, mindenesetre a szemei tudnak élni.

Meg úgy is ellehet lenni, ha valaki itt él... legalábbis én nagyon jól érzem magam itt, pedig már 27 évet huztam le :D Szemügyben én nem tudok nyilatkozni; de tényleg szimpinek tünik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is el lehet itt lenni, ha valaki tartósan nem itt él :D Kolléganőm Németországba való barátai is remekül érzik itt magukat mindig :) Egyébként meg szimpi fickó lehet, mindenesetre a szemei tudnak élni.
Szem ügyben teljesen egyetértek. :D Az első rész elején még gondjaim is voltak ezzel, mert túl szimpi volt William-nek. Azonban gyorsan tett róla, hogy ez a véleményem megváltozzék. :D Nagyon jól játszik, az biztos, a sorozat egyik legjobbja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg úgy is ellehet lenni, ha valaki itt él... legalábbis én nagyon jól érzem magam itt, pedig már 27 évet huztam le :D

Ebben itt inkább nem nyilatkozom :)

 

Az első rész elején még gondjaim is voltak ezzel, mert túl szimpi volt William-nek.

Ez velem is így volt, elsőre fura volt ez a helyes srác ebben a szerepben :D Na de a színész az színész :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez lehet, hogy megint csak nekem lesz teljesen új, de megint forgatnak nálunk egy igéretesnek tünő TV-sorozatot. A XV. században játszodó The Borgiast. Jeremy Irons lesz a főszereplő, aki a korrupt és seggfej VI. Sándor pápát alakítja :D A Katedrális Williame is szerepel benne (az ő twitteréről találtam rá az infóra... egyébként elég jól elvan nálunk... volt a Balcsin meg a Sziget fesztiválon is... lol :D)

Erről eszembe jutott, hogy Rick Worthy (Stargate SG-1, Battlestar Galactica, Star Trek) is két napra jött, aztán annyira megtetszett neki az országunk, hogy maradt még egy napot. Aztán kibővítette egy egész hétre :) Valahogy ezek a színészek mindig itt ragadnak, vagy ha nem, hát visszajárnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.