Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De furcsa viszontlátni az OZ után a kubai rendőrcsajt meg a párját :) Amúgy kb 15 év alatt nem sokat változtak. :D Mondjuk a csaj soványabb volt, de az ürge az egy az egyben ugyanúgy fest.

 

A szöszi kis csajt pedig..... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

Még tavaly kolmilan mesélt róla, és az egyetemen is mondták, hogy egész jó kis sorozat, érdemes megnézni. Most végeztem a pilottal és valóban érdekes és jó kis sorozatnak tűnik :evil:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy??? Pilot rész????

Hát Phobos, jobb később mint soha :evil:

Én most a magyar adást követem, és eddig nagyon bejön a 2. évad. Az eddigi kedvenc részem belőle az, ami az Observerről szólt.

Spoiler:

Remélem még többet megtudunk a társairól. Az egyetlen dolog, amit furcsállok, az az, hogy az évad elején látott új ügynöknő hogy eltűnt, mikor nekem úgy tűnt akkor, hogy lesz még szerepe, miután összehasonlíítgatta az eseményeket a Jelenések könyvében leírtakkal. Walter nagyon jó irányba fejlődik, bár nekem eddig is ő volt a kedvencem. Kíváncsi vagyok, mikor tudják meg a többiek, hogy Peter a másik jelenből van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most a magyar adást követem, és eddig nagyon bejön a 2. évad. Az eddigi kedvenc részem belőle az, ami az Observerről szólt.

 

 

Remélem még többet megtudunk a társairól. Az egyetlen dolog, amit furcsállok, az az, hogy az évad elején látott új ügynöknő hogy eltűnt, mikor nekem úgy tűnt akkor, hogy lesz még szerepe, miután összehasonlíítgatta az eseményeket a Jelenések könyvében leírtakkal. Walter nagyon jó irányba fejlődik, bár nekem eddig is ő volt a kedvencem. Kíváncsi vagyok, mikor tudják meg a többiek, hogy Peter a másik jelenből van.

 

 

 

Talán nem túl nagy megrázkódtatás, de az évad többi részében is hanyagolni fogják azt az ügynöknőt, de én bevallom nem is hiányzik. Az igazán durva részek meg csak ezek után jönnek :evil:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katedrális utolsó duplarész:

 

Váó! Hát ez szép volt... nem volt kis feladat összegyúrni két részbe a hátra maradottakat -egyértelmüen itt történt a legtöbb átirás/rövidités- de végül minden belefutott a maga végkifejletébe és baromi jó volt ezt látni.

 

Spoiler:

Már nem emlékszem, hogy igy történt-e a könyvben is, de először nem értettem, hogy az elöző részekbe minek kellett belesuvasztani, hogy Jancsit megpróbálják megmérgezni, de itt értelmet nyert: Waleran azt hiszi nem lehet megmérgezni, mert boszorkány az anyja. Egyébként a legjobban elkapott leszámolás furamód Walterhez kötödik. Richard járta be a legmeredekebb utat az első részekben látott önmagához képest és ez a leszámolás a végén nagyon szépen kirakta az i-re a pontot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

One Piece, 7. évad... Eddig... (Mert még nem néztem végig, de már muszáj véleményt írnom. :P)

 

G8 Arc: Ritkán mondok ilyet, hogy egy filler arc jobban bejött, mint a nem filler részek. Ugyanis a Davy Fight Back Arc elég furára sikeredett, de erről majd később. Filler létére nagyon élveztem, fillerek között egyértelműen a legjobb. Bár persze megvolt az a szokásos filler hangulata, de ezúttal nem volt olyan zavaró. Legjobban Sanji kalandja jött be a konyhában. :evil: Gondoltam, hogy filler részből nem fog kiderülni semmi új, de már majdnem kiderült, hogy ki javította meg a hajójukat Skypieán. :P

 

Davy Fight Back Arc: Ritkán mondok ilyet One Piece-re, de ez nagyon nem jön be. Ez már annyira banális, hogy már átestek a ló túlsó oldalára. Jó, a One Piece egy komolytalan anime, de azért ez már egy kicsit túlzás volt. Persze megvoltak a vicces pillanatai, de nagyrészt Foxy majmolása volt a középpontban. Foxy elég vegyes képet mutatott. Voltak nagyon jó, és nagyon rossz pillanatai. Bár sokszor már idegesített. Azzal a röhögésével meg ki lehet kergetni a világból. :P Amikor Luffy elfogadta a visszavágót azt mondtam magamban, hogy ne már... Most tartok Luffy és Foxy párharcánál, itt már úgy érzem, hogy tetszik. De most egy darabig megint nem tudok nézni One Piece-t, mert sz*rakszik a gép. Újat kell már venni. De a Davy Fight Back Arc nem fogja rányomni a bélyegét az egész CP9 Sagára. Pláne ha ilyen jelenetek következnek, mint ezek:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi mindjárt jön a Frankys rész, de a Davy tényleg nagyon gyengus volt, volt is benne még pár filler rész is, és még lesz is Davys...sajna. :evil: De nézd meg KisKósa a legújabb openinget, majd láthatod mennyire durva részek vannak most. Csak tátom a számat. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ausztrálok szemmel láthatóan törődnek állampolgáraik erkölcsi nevelésével.

 

http://spartacus.ausxip.com/2010/08/jupite...hool-versi.html

 

 

Jóformán mindent kivágnak, elrejtenek a Spartacusból aminek köze van a szexhez, vérhez, beszédhez :evil::P :P

És akkor még mi vagyunk felháborodva az ORTT-n :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Talán nem túl nagy megrázkódtatás, de az évad többi részében is hanyagolni fogják azt az ügynöknőt, de én bevallom nem is hiányzik.

 

 

 

Nekem se, csak fura. Mert úgy tűnt hogy ez egy új történeti szál lesz aztán csak úgy eltűnt.

Olvastam, hogy szerepelni fog az alternatív Walter, rá nagyon kíváncsi vagyok. :evil:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nekem se, csak fura. Mert úgy tűnt hogy ez egy új történeti szál lesz aztán csak úgy eltűnt.

Olvastam, hogy szerepelni fog az alternatív Walter, rá nagyon kíváncsi vagyok. :evil:

 

 

 

gen, anno nagyon úgy festett a dolog, hogy Charlie helyébe fog lépni az az ügynöknő.

Walternatívon meg majd az agyad eldobod, a többi ALT szereplőről nem is beszélve :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor mi marad? :evil: Kb. öt perces mini sorozat. :P
Kiírják a főcímet, aztán máris jön a stáblista :P

Ezek után kíváncsi leszek, hogy mekkora kereslete is lesz majd a DVD kiadásnak, illetve egészen pontosan hányan tapadnak rá a torrentoldalakra, már aki még eddig nem ismerte volna a sorozatot :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi mindjárt jön a Frankys rész, de a Davy tényleg nagyon gyengus volt, volt is benne még pár filler rész is, és még lesz is Davys...sajna. :P De nézd meg KisKósa a legújabb openinget, majd láthatod mennyire durva részek vannak most. Csak tátom a számat. :P

Láttam, és mutattad is már. :evil: De most komolyan, most először találkozok ilyen hülyeséggel, hogy óriás és halember hibrid. :P Wotan, vagy mi volt ennek a kereszteződésnek a neve. Az viszont nagyon jó poén volt, hogy ezen a szigeten nem csak az állatok, hanem a nevük is hosszú. :D Hoooooorse... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ausztrálok szemmel láthatóan törődnek állampolgáraik erkölcsi nevelésével.

 

http://spartacus.ausxip.com/2010/08/jupite...hool-versi.html

 

 

Jóformán mindent kivágnak, elrejtenek a Spartacusból aminek köze van a szexhez, vérhez, beszédhez :hmm::):D

És akkor még mi vagyunk felháborodva az ORTT-n :D

 

 

A torrent korában felesleges az ilyesmi. Letöltik a vágatlant aztán azt nézik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A torrent korában felesleges az ilyesmi. Letöltik a vágatlant aztán azt nézik.
Nem mindenhol van ám ott is net :hmm:

 

 

Katedrális.

 

Marha jó vége lett, szuper volt az egész sorozat. :) Jöhet a Camelot. Jah, ácsi. Előbb ott lesz még a Gods of Arena :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.