Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is nagyon várom már, délelőtt be akartam ezt linkelni de gondoltam meghagyom neked a dicsőséget.
Köszi, de máskor linkeld be, mert így kb. 2 órával később értesültem erről a trailerről, mint ha betetted volna. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Andy Whitfield-nek, a Spartacus: Blood and Sand főszereplőjének agresszívabb rákkezelésre lesz szüksége, így nem térhet vissza a sorozat második szezonjára. A tervezett előzménysorozat januárban képernyőre kerül, azonban a 2. évad sorsáról, melynek produkciója nemsokára kezdődött volna, így még nem tudni. :yeah::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Andy Whitfield-nek, a Spartacus: Blood and Sand főszereplőjének agresszívabb rákkezelésre lesz szüksége, így nem térhet vissza a sorozat második szezonjára. A tervezett előzménysorozat januárban képernyőre kerül, azonban a 2. évad sorsáról, melynek produkciója nemsokára kezdődött volna, így még nem tudni. :yeah::D
Ha annyira súlyos, akkor jó pár évig nem is lesz második évad. Ha csak nem mással.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elfelejteni, mától rendel House :love: (meg a HIMYM is :nana: )

Csütörtökön meg jönnek a Helyszínelők és Bishopék

Pénteken pedig megérkezik KAZ 2Y5 rendszámú Chevy Impala.

 

Sajnos ez számunkra +1 napot jelent :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két baromi jó hír:

- (ez régebbi hír még, nem emlékszem belinkelve ide) JJ Abrams közös krimi-thriller sorozatot tervez Jonathan Nolannel

- JJ Abrams tervbe vett egy közös vígjáték-dráma sorozatot Michael Emersonnal(Ben) és Terry 'O Quinnel (Locke)

 

Mondanom se kell hogy mindkettő EPIKUS lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két baromi jó hír:

- (ez régebbi hír még, nem emlékszem belinkelve ide) JJ Abrams közös krimi-thriller sorozatot tervez Jonathan Nolannel

- JJ Abrams tervbe vett egy közös vígjáték-dráma sorozatot Michael Emersonnal(Ben) és Terry 'O Quinnel (Locke)

Abrams inkább vegyen tervbe egy új Star Trek sorozatot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.