Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Castle 3x01

Remek epizód volt, már nekem is hiányoztak (na nem mintha nem most néztem volna végig magyarul az első évadot, és nem néztem volna végig másodszor is a másodikat a nyáron... neeeem.... :)). Bár borítékolható volt, hogy ez lesz a folytatás, az eleje (vége) meg ugyanolyan kiszámítható volt (már a közepén tudtam, mi a csattanó a nyitánnyal), de legalább nem is akarták azt a látszatot kelteni, hogy hű de nagyot találtak ki és ezt nem lehet kitalálni (ellenpélda az SGU első évadának vége, aminek folytatása valószínűleg szintén nem fog nagy meglepetést okozni, csak ott megjátsszák magukat.).

Én is örülnék, ha végre "történne valami". Nem kéne tovább húzni - és szerintem a második évad vége miatt már nem is lehetne. Elég sok humora van a készítőknek, hogy úgy is tovább tudják fűzni a fricskákat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 7x2

Spoiler:

Jó kis rész volt, az elején a Wilsonos lelepleződésnél hatalmasat néztem és nevettem.

A kapcsolatuk látható része nem volt túlzottan jó, már azt hittem rosszul sül el, hogy összejöttek, de a rész végi vitatkozás utáni őszinteség helyre billentette a lelkemet :)

13-as pedig nem hiányzott semennyire sem, pedig féltem, hogy lyuk lesz helyette, de nem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg minél előbb :)
Megvárom a feliratot. :) Bár érdekes, hogy annyira nem vagyok rágerjedve.

 

Spoiler:

Valami meghalt bennem, Ritával együtt. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülnék, ha végre "történne valami". Nem kéne tovább húzni - és szerintem a második évad vége miatt már nem is lehetne. Elég sok humora van a készítőknek, hogy úgy is tovább tudják fűzni a fricskákat.

Nagyon remélem, hogy tényleg tovább tudnák vinni szépen akkor is, ha már történne valami :)

 

Phobos, House-ban az a jelenet nekem is tetszett :)

 

Ody, Dexterhez tavaly is ide kerültek a feliratok először, már hétfő du. fenn volt az első (hazaértem, a felirat már megvolt, csak arra kellett várnom, hogy a rész lejöjjön):

http://www.dexterfelirat.atw.hu/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett az SGU 2x1! Akciódús, a karakterek is jobban bejöttek mint eddig. Aki fontos előtérben volt. És az új karakterek is jónak tűnnek. Egy marha nagy hiba volt amit sokan észre is fognak venni h

Spoiler:

az összes cliffhangerre sz-rtak normális választ adni. Hoppá Chloe a halálán volt, és most hirtelen jól van, eddig valamiért nem tudtak visszamenni onnan ahol voltak, hát most sikerült, Geerek is érdekes módon túlélték kint, és a legénységet se akarták már kinyírni... ;) De amúgy nekem tetszett a rész. Zsebes egy állat lesz már most látom, a gonosz kiscsaj is jónak néz ki, és végre látjuk TJt kibontott hajjal nem azzal az undorító konttyal...Kíváncsi leszek mi lesz még az évadban! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stargate Universe 2x01 Intervention

Hát elkezdődött és milyen meglepő, semmi meglepetést nem okozott. ;) Jó, Stargate erre már évek óta nem képes, hála az SG-1 és az SGA halhatatlanjainak (na jó, az SGA-ban nem mindenki volt annyira halhatatlan).

Spoiler:

Tudni lehetett, hogy nem fogják bemesélni a kölyköt. Igaz, nem ölték meg, de hát ez ugyanaz. Legfeljebb majd előveszik egy újabb sztorira. Tudni lehetett, hogy Kiva meghal és bár én Telford elhullására is fogadtam, még nincs minden veszve. Meglepődnék, ha megélné a 2x10-et (bár megélné, váltsa le Youngot). Ami kicsit váratlanul ért, az a Lucias Varro túlélése, azt hittem, a dinka lelövi. Ez egy jó pont, de szerintem ő sem lesz huzamosabb ideig túlélő. Viszont dupla jó pont a vöröskéért :)

Ennek ellenére tetszett a rész, kihozták belőle azt, amit a gyenge előző rész végével ki lehetett hozni. Tetszett, hogy Scott és Greer végül nem az utolsó pillanatban esett be a zsilipbe, hogy akcióztak, a terv is egész jó volt (Rush blöfföl? Jó vicc, látszik, hogy a dinka nem nézte át a legénység személyi aktáját, akkor rájött volna, hogy Rush sohasem blöfföl. Rush feláldoz.). Összességében jó kis rész volt, de nem jobb, mint az eddigi jók. Na, ezt jól megaszontam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

 

Jó volt, tetszett, bár a színvonalat nem lépte túl amit eddig el lehet várni tőle. Plusz pont, hogy léptek egy merészet a készítők és egy Csillagkapus sorozatban újra használták a Csillagkaput :)

Noh, ha így folytatják a középszintnél nem fog lejjebb süllyedni a sori ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a Dexis Quinn-t lassan már nem tudom hová tenni.

Spoiler:

Miért jó annak hogy bemószerolta Dexit a szomszéd miatt? Ha ez kiderül Debike biztos megbánja hogy lefeküdt vele. Simán megérdemelné a manusz ha a csaj ejtené a spicliskedés miatt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljesen megértem Quinnt.

Spoiler:

Hisz minden jel arra mutat az ő szemszögéből hogy Dexter ölte meg Ritát. És ne felejtsük el hogy ez nem "spicliskedés", Quinn nyomozó, Dexter pedig vélhetően megölte a saját feleségét, és veszélyt jelenthet a gyerekekre is(és mint rendőr, neki KÖTELESSÉGE ennek utánajárni). Igazából Quinn az egyedüli aki tiszta fejjel tud most gondolkodni a nyomozók közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint elnézem a leendő Doctore már túl van itt Theokolész elleni ütközeten. Pedig jó lenne látni azt a vérengzést ;)

John Hannát meg piszkosul jól megfiatalították :)

 

 

Nagyon jó képek. Biztos fogjuk látni azt a küzdelmet. Ki a középső képen az a modellcsávó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó képek. Biztos fogjuk látni azt a küzdelmet. Ki a középső képen az a modellcsávó?

Az akkori Capua bajnoka, Gannicus.

 

 

Más. Sokak örömére idehaza is megjelenik Répa története. ;)

 

http://avonleamedia.com/anna-anne-of-green-gables.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.