Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

De jó, hogy szóltál Karrde. Már töltöm is. :)

Remélem, tetszik majd :D

 

Dexi új nője is megéri a pénzét. :D

Spoiler:

Remélem, azért Dexi óvatos és körültekintő lesz, mert mostanában elég hanyag. Viszont a feladat neki való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a Dexi. És a köv rész bemutatója alapján az is ütni fog.

Kíváncsi leszek

Spoiler:

vajon mi lesz a csaj sorsa. Mert végülis ő tudja dex titkát és ilyen csajra lenne szüksége. Viszont ha átmegy erőszakosba h segítsen ezt meg azt megölni, akkor ő is dex asztalán végzi. Nem sok választási lehetőség van. Plusz ott van Queen, és a nyomozása. Azért Doakes jobb volt, de nála is tudjuk hogy végződött. :)

 

Supnat is szuper volt. Jó kicsit más részt látni mint a szokásos. Crowley tök jó volt, a végén még meg is sajnáltam. Ötletes, vicces rész volt. Eddig nekem tetszik a évad, tök jó hogy folytatták! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x04, hát ez hatalmas volt, főleg Esposito pechsorozata :) De ha most elölről kezdik a szerelmi huzavonát, ami már a második évadban sem jött be, megőrülök. :D

 

Stargate Universe 2x03, szerintem ez volt eddig a legjobb SGU rész. Jó sztori, új életformák, a Destiny történetének egy újabb részlete, több irányvonal. Ha ezt így folytatják, akkor talán még egy harmadik évadot is megérhet (nagyon talán, mivel a nézettség amúgy pocsék, hála az első évadnak és az időpontcserének).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Spoiler:

Nem hinném hogy ez a lány is Dex asztalán végezné.

Első évadban testvére megtudta ki ő, megölte.

Másodikban Lila is rájött, őt is megölte. Doakes is meghalt.

Miguel a harmadik évadban szintén így végezte.

Trinity is.

 

Most újra eljátszanák hogy megint valaki Dexter közelébe férkőzik, csak hogy az évad végére kipurcanjon? Áh, nem, itt valami mást terveznek szerintem.. illetve remélem.

 

Arra kíváncsi vagyok hogy mi okozza majd a szokásos évad végi izgalmakat, az hogy a rendőrség Dexter nyomában van, vagy az a szál amit mostanában félretettek, hogy Debra egyre inkább rájön Dexter valódi kilétére. Vagy valami harmadik opció..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon jó rész volt a Dexi 4-es! Karrde! Ez a csajszi arcra pont olyan mint Te. :)

Hmm... nem is figyeltem rá, de egy kicsit lehet.

 

De ha most elölről kezdik a szerelmi huzavonát, ami már a második évadban sem jött be, megőrülök. :D

 

A fickó miatt? Szerintem vagy az eddig nem emlegetett tesója vagy unokatesója lesz, de fix, hogy nem új pasi. Direkt nem tudtunk meg róla semmit, de ha új pasi, akkor nagy csalódás lesz. Remélem, nem játsszák meg a készítők.

 

 

Dexi

 

Szerintem is h*lyeség volna, ha Lumen az asztalon végezné, ezt már párszor eljátszottuk. Ha másért nem, hát azért, mert Dexi sem ugyanaz a fickó már, mint volt. Meg aztán a csaj ártatlan, és ha ő nem fog senkit bántani, csak mint tanú funkcionál, az ártatlansága úgy, ahogy megmarad.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fogunk elcsábulni holmi Született feleségekre, mi? :D
Nem hiszem hogy megfelelően pótolni tudná. :D

 

Bár mondjuk őérte.... :D
Azzal a csajjal vigyázni kell ám. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, ezt az SGU részt imádni fogod :yes:

Spoiler:

Azt hiszem ennyire érdektelen rész az SGA Vegas volt. Semmi sem történt benne és még az sem érdekelt. Elveszíthetnék már ezeket a köveket, vagy létrejöhetne a stabil kapcsolat a Föld és a Destiny között, mert már én is unom a földi bratyizást - sosem szerettem, de legalább az SGA-ban nem volt túlzásba víve, az SG-1-ben meg csak egy évadon át erőltették - megjegyzem, azok sem tetszettek annyira. Pláne pocsék dolog, hogy Wray és barátnéje sztoriját erőltetik, ami kicsit sem érdekes. Eli és anyukája története legalább tetszett. És a rész végére meg jól összezsúfolódott minden lényeges történés, amit jól jellemez, hogy eme lényeget fél perces jelenetekbe sűrítették. A múlt heti színvonal emelkedés után ez egy nagy hasas volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, megelőztél, de meg fogsz lepődni :yes:

 

 

Spoiler:

Amennyire húztam a szám az elején, a közepétől annyira kezdtem élvezni. Tény és való, hogy ez a Barátok köztös leszbikus szál ( és Rush idegtépős "idegbaja" ) dög unalmas volt. Felesleges volt erőletni az elsőt, Rush meg már szint valhatna, mert ez a modoros érdektelen kínlódása piszkosul idegesítő, de főleg az, hogy a közeli legénységi tagok gyanakvását is elszúrják. Már Young is egy h*lye ostobának van beállítva vele kapcsolatosan. Én már rég a szűkségzsilip felé tereltem volna Rusht egy kis vákuumkezelésre :yes:

Ellenben....

Eli és az anyja szála marha jó volt, sziklakemény szívem már a végén igen meghatódott mikor Eli anyja a hajóra látogatott :)

Aztán meg ugye Zsebes. R*hadt jó volt ahogy Greenel kakaskodtak. Lefogadom ebből nagy haverság lesz a végén mikor közösen mennek murdelni valami ellenséget. :)

Szóval összességében bejött a rész, bár tény és való a szokásos kellemetlen melléktermékei még sajnos nagyon előtérben vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tud valaki valamilyen infót arról, hogy a retekklubon most törölték e, vagy csak szüneteltetik a Castle-t és a Rejtély-t? :yes:
Én is kerestem mindkettőt. Úgy tűnik majd a Showder klub szünetében folytatják. A Kastélyt meg ha lemegy a Vészhelyzet vagy a Grace klinika. Amúgy mindkettő jó volt most :)

 

Nem elfelejteni, Beugró új évada, ma, coolon fél tíztől :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi: :yes: Azt hiszem, fordítva vagyunk bekötve :yes:

Spoiler:

Szerencsére, mikor már kezdtem húzni a számat Rush miatt, behozták ezt a "dolgozószobát", ami ideiglenesen elaltathatja Young gyanúját. Pláne úgy, hogy némileg ráfogta Chloe-ra a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kerestem mindkettőt. Úgy tűnik majd a Showder klub szünetében folytatják. A Kastélyt meg ha lemegy a Vészhelyzet vagy a Grace klinika. Amúgy mindkettő jó volt most :yes:

De semmi erre utaló bejelentés nem volt. És a csatorna honlapján a Rejtély a Sorozatok archívuma címszó alatt van, úgyhogy nem igazán értem, hogy mi van

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De semmi erre utaló bejelentés nem volt.

Az utoljára leadott Castle végén mondták, hogy Vészhelyzet lesz helyette. Nézzétek angolul, a két főszereplőt még úgy sem tudják visszaadni, hogy egész jó a szinkronja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.