Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

EGész jó volt az SGU, persze egy egész részt erre szentelni talán kicsit sok volt, de amúgy kíváncsivá tett, hogy mi is lesz ezután. Mondjuk a vége kicsit vicces volt. Csak annyit mondok: mi lett a katonával??

Hát igen, a katona... nekem is egyből ez volt a kérdésem, bár szerintem kinyírta :angry: Amúgy ez is egy remek rész volt. Végre kiderült, aminek ki kellett derülnie, és talán most márt tényleg elindul valamerre a sorozat. Talán, imádkozzunk. :angry: Szerintem bőven megérte egy részt szentelni neki, elvégre csak a Destiny titkai lettek leleplezve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek után kedvet kaptam a Spartacus sorozathoz, nem tudom ismeritek e. :angry: Oldie neked biztos nagyon tetszene :angry:
A Spartát néhányan már a Starz-os adás idején letudtuk. Oldie volt a főkolompos. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, ez aranyos volt. :D

Nagy hype volt itt az oldalon. :angry:

 

Dzséjt: meg kíváncsi leszek mit akart a csajtól. Én is remélem hogy beindul a sori. Így a 2. évad felénél. :D De kétségtelen hogy a 2. évad 100x jobb mint az első...ami persze nem nagy kunszt. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: meg kíváncsi leszek mit akart a csajtól.)

Két tippem is van, de ismerve az idiótáját, szerintem csak az egyik lehetséges, és az nem éppen hízelgő a két hölgyre nézve.

Spoiler:

Szerintem kinyírja a csajt, így meghal Amanda és Ginn is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha kíváncsi vagy rá, nézd meg a bemutatót:

Szerencsére nem nézek sneak peakeket. Trailert is csak a mostani részét néztem meg, hogy tudjam, lesz-e Föld vagy sem. De enélkül is biztosra veszem, hogy már kitaláltam, mi történik. Ez az egy következménye lehet ennek a zárásnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

 

Na ez már valóban jó rész volt :D Végre történt valami. Mondjuk nagyon szurkoltam, hogy Young úgy isten igazából ne csak szorítson hanem csavarjon is azon a nyakon :angry:

Nagyjából úgy húsz rést csúsztak ezzel a sztorival. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nagyon szurkoltam, hogy Young úgy isten igazából ne csak szorítson hanem csavarjon is azon a nyakon :angry:

Naaaa ha nem lenne rush, akkor elveszne a sója az egésznek. :D

 

Akik pedig nézik az Entourage-t, azoknak kis videó, akik pedig nem, főleg fiúk!!! :angry: azok nézzék meg, mert lehet megjön tőle a kedvetek. :P Egyik legjobb dráma :D kötőjel vígjáték sorozat!

http://vimeo.com/16663401

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nagyon szurkoltam, hogy Young úgy isten igazából ne csak szorítson hanem csavarjon is azon a nyakon :angry:

 

Nem lehetsz ilyen, Rush a kedvenc karakterem az universben. Nekem pont Young unszinpatikus :angry:

Amúgy ma néztem meg nagyon jó!!!

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik pedig nézik az Entourage-t, azoknak kis videó, akik pedig nem, főleg fiúk!!! :angry: azok nézzék meg, mert lehet megjön tőle a kedvetek. :angry: Egyik legjobb dráma :P kötőjel vígjáték sorozat!

http://vimeo.com/16663401

Jó csöcsök, jó s*ggek. Borzasztó unalmas, áááásíííít.

( Öregharcos féligazsága, csak a fél józanságának tudható be :D )

 

 

Nem lehetsz ilyen, Rush a kedvenc karakterem az universben. Nekem pont Young unszinpatikus :D

Amúgy ma néztem meg nagyon jó!!!

Én utálom. :P Viszont Zsebes szerepelhetne többet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naaaa ha nem lenne rush, akkor elveszne a sója az egésznek. :D

 

Akik pedig nézik az Entourage-t, azoknak kis videó, akik pedig nem, főleg fiúk!!! :angry: azok nézzék meg, mert lehet megjön tőle a kedvetek. :angry: Egyik legjobb dráma :P kötőjel vígjáték sorozat!

http://vimeo.com/16663401

 

 

Gary Busey hatalmas benne. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Castle is kapott +2 epizódot erre az évadra, így 24 részre kell számítanunk. :D

Remek! Jó volt a mostani rész, főleg a vége, mikor megkerült a patkány :D De Castle csalódása a nagyításban is jó kis beszólás volt a nyomozós sorozatokra :DCSI, NCIS, 24 stb, ezekben mindig minden képet egy pillanat alatt ki lehet nagyítani és tűélessé tehetnek bármilyen részt (ráadásul a kijelöléshez egeret sem kell használniuk). Tetszik, hogy a Castle kifigurázza az ilyen "kreatív elferdítéseket" (by Anthony Dinozzo, NCIS).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bammeg, most realizáltam hogy még júliusig kell várni a Breaking Badre. Vágjuk a centit kudar? :yes:

Hát nekem is nemrég jutott eszembe, amikor belinkeltem azokat a képeket, ott volt a kedvenc kopasz metfőzőnk. :yes:

Nagyon ütős volt az évad vége, az egyik legjobb, szóval nagyon várós az már biztos!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Castle is kapott +2 epizódot erre az évadra, így 24 részre kell számítanunk. :yes:

Nagyon jó hír :yes:

Remek volt a mostani rész, nekem is nagyon tetszett a fotó kiélesítős beszólás :yes:

 

Meg kéne már nézni a múlt hetit mire emez kijön.

Spoiler:

Hoppá, Jordan jó kis szöveget lenyom, vajon mi a fenét akarhat Dexitől valójában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami újat is mutathattak volna a V-ből :)
Talán annyira béna a második szezon hogy nem merik mutogatni nehogy a nézők kedve elmenjen tőle. :)

 

Spoiler:

Hoppá, Jordan jó kis szöveget lenyom, vajon mi a fenét akarhat Dexitől valójában?

Gőzöm nincs. Még azt se tudom hogy kerül képbe az a fazon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rég voltam már ebben a topikban, de meg szeretném osztani Kudarral a One Piece-s élményeimet. :)

 

Szóval... Enies Lobby... Eddig. :) Most tartok ott, amikor a Rocketmannal átugrasztottak a vízesés felett.

 

Elismerésem, tényleg zseniális történetszál, talán az eddigi legjobb. A Sogeking dalt nem lehet megunni. :) Durván néz ki ez az egész sziget. Áhhh... Annyira jó az egész, hogy képtelenség lenne minden egyes pillanatát felsorolni. A sorozat fénypontja, egyértelműen... Főleg amikor felvonulnak az Enies Lobby előtt. És persze a "mondd hogy élni akarsz" jelenet. Szegény Robin... Igazán szívszorító az Oharán történt katasztrófa. Azt viszont nem értettem, hogy Aokijinek miért volt Kuzan a neve. Volt néhány visszaemlékezős filler epizód, aminek kivételesen nagyon örültem. Jó volt, hogy kicsit elidőztünk ennél a pillanatnál, százszor is megnézném ezt a jelenetet az Enies Lobby előtt. Elképesztő amit ez a sorozat művel... Várom az összecsapást a CP9-cel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.