Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Íriszt bezárni, pajzsot felhúzni, csillagkaput eltemetni, hajtóműveket leállítani, páncélajtót bezárni, Atlantiszt elsüllyeszteni! Itt a vége, fuss el véle. Tizennégy év után végleg bezárul a csillagkapu.

http://www.sfportal.hu/kaszat-kapott-a-stargate-universe-7527.scifi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te, most akkor hogy van ez? Itt azt írod, hogy végleg lezárul, a cikkben meg nem. :P

Amúgy meg is érdemli ez a sorozat (SGU) a sorsát. Későn eszméltek.

A cikkben tárgyilagos vagyok, itt meg a véleményemet közlöm. Ha kicsit lejjebb olvasol, a hozzászólások között is megtalálható az utóbbi. Lehet újat mondok, de nem árt, ha egy cikkíró a tényeket közli, nem a véleményét. Persze lehet, hogy én látom rosszul... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt hittem, hogy az itt lévő pár sorral felvezeted a cikkedet.

Hinni istenben kell :P A cikket ténymegerősítésnek szántam, jobb magyar forrás nem volt (az Abydos Gate-re csak később néztem el, mert nem volt elérhető).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó kb egy napja azért nem írtam mert nem vettem észre hogy ki vagyok jelentkezve, és azért nem tudok írni...

Na mind1, én marhára sajnálom a sorit, mert nagyon jó lett szerintem így a 2. évadra, és szerintem még rengeteg lehetőség lenne benne, amit úgy érzem ki is használnának már, mert észrevették a hibáikat, amiket szépen javítottak is ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó kb egy napja azért nem írtam mert nem vettem észre hogy ki vagyok jelentkezve, és azért nem tudok írni...

Na mind1, én marhára sajnálom a sorit, mert nagyon jó lett szerintem így a 2. évadra, és szerintem még rengeteg lehetőség lenne benne, amit úgy érzem ki is használnának már, mert észrevették a hibáikat, amiket szépen javítottak is ki.

Javult, de pl. Mallozzi ama kijelentése, hogy öt évadra terveznek (illetve, most már -tek), de a sztorit valójába egy évadban is le tudnák (tudták volna) rendezni, engem nem villanyozott fel. És ez még a második évadon is meglátszódott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javult, de pl. Mallozzi ama kijelentése, hogy öt évadra terveznek (illetve, most már -tek), de a sztorit valójába egy évadban is le tudnák (tudták volna) rendezni, engem nem villanyozott fel. És ez még a második évadon is meglátszódott.

Hát remélem le tudják majd valahogy zárni, és nem valami levegőben lógó cliff-et kapunk.

De a lényeg a lényeg hogy hiányozni fog az SG!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakit esetleg érdekel, nem olyan régen valamilyen adó leadta a Caprica utolsó részeit, és még felirat is készült hozzá (a 15. részé botrányosan rossz). Szerintem jó volt, a vége nagyon tetszett, és szerencsére nem a levegőben lógó befejezést készítettek hozzá :) Itt-ott azért rendesen kilóg a lóláb a végén, de egye fene, ennyi belefér. Innentől jöhetne a második fejezet, ami sajnos nem lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, Kudar... Vállalkozom a lehetetlenre, és megírom a véleményem az Enies Lobby-ról, ugyanis most fejeztem be a 312-es részt. :)

Hát egy biztos, ebbe mindent beleadtak. Bár amíg nem jutottak el a bíróság épületének a tetejére, addig különösebben nem volt olyan nagy szám. De onnantól fogva elindult valami elképesztő dolog. Kevés ilyen sorozat van, ami szinte játszik az érzelmeimmel. :D A felvonulás az Enies Lobby előtt valami elképesztő volt. Érdekes módon mindig az efféle jelenetek jönnek be, mint például az Arlong Parkos és a Franky House-os menetelés. :) Mert az olyan epic. :lol: Nem tudok rá jobb szót. Ugyan belekeveredett néhány filler rész, de kajak örültem neki, hogy egy kicsit elidőztünk ennél a pillanatnál. Még mindig jobb az a filler, amelyben visszaemlékeznek, mint az, ahol egy dögunalom sztorival állnak elő. Mondjuk majd nem sokára jön az Ice Hunter Arc... Aztán elkezdődtek a küzdelmek... Mindenki előhozakodott valami új, sosem látott támadással. Legjobban továbbra is a Sanji Vs. Jyabura harc jött be, legkevésbé pedig a Zoro Vs. Kaku. Nem tudom, a Zoro-harcok ennél sokkal jobbak szoktak lenni. Meg volt benne néhány olyan abszurd mozdulat, amiknél csak úgy néztem. (Például amikor csak úgy simán felfújta az izmait, meg az Ashura...) Sanji pedig iszonyatosan cool volt. Ahogy az már lenni szokott. "Én vagyok a vadász." Ez a belépője valami eszméletlen király volt. :) A CP9 karakterei is amúgy egész jóra sikerültek, nem állították be őket olyan lelketlen gonosz szemétládának, mint a korábbiakat. (Vagy legalábbis nekem nem tűntek annak.) Kumadori például eleinte rohadtul idegesített, de később már imádtam nézni. :D YOYOI! xD Nekem Jyabura volt a kedvencem. Elképesztő volt, amit Kakuval műveltek, meg ez az egész zsiráf dolog. :D Aztán ott volt Franky. Mint már mondtam, abszolút kedvencemmé vált. Már a Water 7 idején is. A "hőkövetős" rakétáján sírva röhögtem. xD Fut utánuk és képes azt üvöltözni, hogy "állj" meg hogy "várj meg." Spandam is végül megkapta a magáét... Jah, és még egy dolog... Volt pár rész, ahol már szanaszét könnyeztem az arcom. Az egyik az Oharai visszaemlékezés volt. Főleg amikor a nagy pusztítás közepén Robin megfogja Olvia kezét. Meg persze a Going Merry temetése volt az, ami nagyon meghatott. Maga az égetés még nem lett volna baj, de hát nem megszólalt? :( Tényleg igazán remek hajó volt. De remélhetőleg majd a Thousand Sunny is kitesz magáért. :) Zseniális volt, nem tudom, hogy hová lehet ezt még fokozni, de az elmondásaid szerint még fogják. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és a rész amit írtam? Rob Lucci vs Luffy? Azokban a részekben is annyi érzelem volt, plusz rögtön utána jött Merry, hogy azon konkrétan besírtam.

Ez az arc annyira el lett találva, hogy még most is a kedvencem, pedig mint mondtam, a mostani részekben akkora karakterek vannak és olyan dolgok történnek, hogy konkrétan megrengetik a sorozat világát! ;) Abban viszont biztos vagyok, hogy amint ennek az arcnak vége, lesz egy iszonyúúú hosszú filler, mert nagyon megközelítette a mangát. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.