Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Stargate Continiuum

 

No így kell egy jó kis Csillagkapus filmet csinálni a sorozathoz. :) Csak kár, hogy nincs hozzá szinkron, mert azzal élvezetesebb lett volna.

Ha eddig nem nézted meg, igazán várhattál volna még kicsit, mert februárban már lesz hozzá szinkron :D Amúgy azzal a szinkronnal csúfolt barzalommal egyáltalán nem élvezetesebb (O'Neill hangja már tuti nem Szabó Sipos Barnabás lesz) :P

 

Castle 3x11 Baromi jó rész volt!

 

A végén már majdnem gurultam a földön. Csúcspont, mikor bejött a klón-Beckett az ajtón :lol: Nagyon érik az, hogy Beckett és Castle összejöjjenek (remélem legalábbis, mert pl. a Bonesban pont azt nem csípem, hogy már hat éve kerülgetik egymást). Ebben a részben a gyűrűs jelenet és a beszélgetés a színészcsajjal nagyon ezt sugallja.

Az ügy viszont mintha az eddigiekhez képest is érdektelenebb lett volna, én nagyon oda sem figyeltem rá. Beckett 1 és Beckett 2 akár ügy nélkül is elvitte volna a részt :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x11 Baromi jó rész volt!

Egyetértek!

 

Az én kedvencem az ellopja a pasimat megjegyzés volt, melyet Beckett mondott egyszer csak, amikor felhúzta az orrát :D Az ügy meg valóban érdektelen volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kapott még egy előzetest a Camelot. Nos.......ezzel a modern zenével elbatyták, de rájöttem, hogy még mi zavar. Az utószinkron. Remélem ez csak az előzetesen lesz rajta.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ufgHxA5T5LM&feature

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ezzel a modern zenével elbatyták, de rájöttem, hogy még mi zavar. Az utószinkron. Remélem ez csak az előzetesen lesz rajta.

Nekem bejött a zenével az előzetes, utószinkronnal sincs semmi gondom :)

Még mindig nézős lesz a sorozat. Mikor is lesz a pilot?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik a trailer. Túl sokat mondjuk nem várok tőle. Katedrális szintet semmiképp, mert az egyébként is teljesen másképp készült. Ott a Starz csak egy forgalmazó volt. A forgatást a német Tandem csinálta olyan producerek figyelme mellett, mint Ridley Scott, aki ha a filmekhez újabban annyira nem is, de ehhez ért. Ez a Camelot jóval szerényebb produkció lesz szerintem, de azért kiváncsian várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem láttam, de mivel valószínűleg soha az életben nem nézem meg, felőlem írhatsz nyíltan, sejtelmesen, de akár kódolva is :D De szerintem még nem feltétlen nézte meg, aki akarta (én is rég meg akarom már nézni a 24-et, de még mindig nem láttam egy részt sem), szóval szerintem inkább ne kockáztass.

 

Castle 3x12 Ez egy varázslatos rész volt :lol: Ezúttal az ügy sem volt érdektelen, sőt, nagyon is elbűvölheti az embert. :hehe:

 

Végre Gina eltűnt a képből, most már csak Dr. Motorossrácot kéne kivonni a forgalomból. Mondjuk igazság szerint most kezdem igazán érezni azt, amitől kicsit tartottam az évad elején. Vagyis hogy se Dr. Motorossrácra, se Ginára nem volt semmi szükség, és csak azért mesélték be őket, mert jobb ötletük nem volt. Mennyit is szerepeltek az évadban? A fickó megjelent egyszer, meg háromszor említették, Gina meg kapott pár nyávogós percet, meg most volt a képe. Hű... hát ezért kár volt időt, energiát és pénzt szánni. Simán működne az évad nélkülük is, hiszen működik is. 99%-ban olyan, mintha nem is lennének. Úgyhogy remélem, hogy a jövőheti részben lábjegyzetként megemlítik, hogy Dr. Motorossrác is kiesett a pixisből, aztán visszaállhat minden a nem is megváltozott kerékvágásba.

Ami jópofa, hogy a háttérben kezdik lekötni a többi szereplőt is. A múlt héten Ryan jegyezte el a barátnőjét, most Esposito jött össze Lane-vel - hatalmas poén volt, hogy próbálják titkolni, a többiek meg már azelőtt tudtak róla, hogy ők egyáltalán eldöntötték, titkolni fogják :lol: Viszont eltűnt a főnök. Mióta elmentek inni Castle bárjába, nem is láttuk. Lehet ott ragadt? :D Apropó, reméltem, hogy az a bár kicsit nagyobb szerepet is kap, mint mondjuk egy hely, ahol civilben lehetnek a szereplők (mint a Bonesban a kávézó. Úgy legalább az őrs és Castle lakásán kívül lenne még egy állandó helyszín, ami adna némi változatosságot. De úgy tűnik, ezt nem akarják kihasználni. Sőt, mintha az utóbbi két részben Alexis és Martha is kevesebbet szerepelne :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Szökésről írhatok nyíltan? Látta már mindenki?

Nekem mindegy, a többiek majd nyilatkoznak :)

 

Castle 3x12 Ez egy varázslatos rész volt :lol: Ezúttal az ügy sem volt érdektelen, sőt, nagyon is elbűvölheti az embert. :hehe:

Á, most majd tűkön ülök napokig, mire lesz felirat :cry: A spoilert sikerült úgy törölnöm, hogy nem olvastam el egy betűjét sem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most is megnéztem egy részt. :D Valami iszonyú jó. Olyan döbbenetes dolgok vannak benne hogy csak kapkodom a fejem. Dzséjt, érdemes elkezdeni. Az első évad végén majd írok róla bővebben.

Jobb később elkezdeni, mint soha. :) Az, biztos, hogy az egyik legjobb sorozat, amihez eddig szerencsém volt, úgyhogy kicsit elfogult vagyok. Kíváncsi vagyok, a végéről mi lesz a véleményed.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb később elkezdeni, mint soha. :) Az, biztos, hogy az egyik legjobb sorozat, amihez eddig szerencsém volt, úgyhogy kicsit elfogult vagyok. Kíváncsi vagyok, a végéről mi lesz a véleményed.

Nálam nosztalgiából az X-Akták és a Dallas vezet mint a két legjobb sorozat :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb később elkezdeni, mint soha. :) Az, biztos, hogy az egyik legjobb sorozat, amihez eddig szerencsém volt, úgyhogy kicsit elfogult vagyok. Kíváncsi vagyok, a végéről mi lesz a véleményed.

 

Meg kellet várni a végét. Ez tényleg az a sorozatfajta melyet hetente nézni nem jó. Hogy mit várok a végétől? Hát ezt:

 

 

Az utolsó részben azt várom, hogy az alelnöknőt kössék villamosszékbe és Lincoln, Michael, és Veronica nézzék végig ahogy megsüti az áram.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó. most van 2 kérdés Junkien. A legjobb és legrosszabb sorozatzáró rész: Eddig ezek kaptak a legtöbb szavazatot:

Legjobb: Lost, Jóbarátok

Legrosszabb: Lost, Prison Break.

:D

Az utolsó sorral nem értek egyet egyik sorozat esetében sem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.